Ugrás a kommentre

Whill

Ajánlott hozzászólás

Ezekből mi a felnőtt regény és a Young adult? Illetve a Dark Horse-os címek közül mind ifjúsági lesz? Ha azok, akkor fújhatjuk a magyar kiadásukat. Mintha a Dark Horse-nál korábban azt mondták volna, hogy ők is a Marvlehez hasonló felnőtt képregény fognak kiadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Ezekből mi a felnőtt regény és a Young adult?

A Cataclysm felnőtt regény lesz, a Path of Vengeance pedig young adult. A Quest for Planet X a MG sorait gyarapítja majd.

 

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Illetve a Dark Horse-os címek közül mind ifjúsági lesz? Ha azok, akkor fújhatjuk a magyar kiadásukat. Mintha a Dark Horse-nál korábban azt mondták volna, hogy ők is a Marvlehez hasonló felnőtt képregény fognak kiadni.

Úgy lett behíresztelve, hogy All-ages képregényeket fognak adni. Pl. Claudia Grey Quest of the Jedi c. ongoing szériája biztos, hogy felnőtt témás lesz. Szerintem a Dark Horse-nál jön minden, ami eddig az IDW frontvonalon jött, de eközben felnőtt tartalmakat is kapunk majd idővel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kimazsolátzam, hogy mik jönnek nálunk.

Zoraida Córdova:The High Republic: Convergence

Justina Ireland: The High Republic: Path of Deceit

Cavan Scott: The High Republic Második Marvel képregény sorozat

Charles Soule: The High Republic: The Blade

Claudia Gray: The High Republic: Quest of the Jedi

George Mann: The High Republic Adventures: The Nameless Terror

George Mann: The High Republic: The Battle of Jedha - szövegkönyv változat

Lydia Kang: The High Republic: Cataclysm

Cavan Scott: The High Republic: Path of Vengeance

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A két főkancellár azt jelenti vajon, hogy egyszerre töltik be a posztot? Mint Rómában a konzulok. Érdekes lenne.

 

Dooku anyja szintén az Anya névre hallgatott.

 

Szerk: látom az eredetiben the Mother. Bocsi.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cavan Scott elárulta, hogy az ősszel érkező Marvel ongoing képregény - Jeddha szerepet kap benne - és a tavasszal érkező YA regény (Path to Vengeance) mellett készít egy 3. projektet is, amit majd a Marvel panelen fognak bejelenteni, éjfél után. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Iqvi írta:

Egy kérdés azokhoz akik tudják. Ez lesz a második fázis nyitóregénye, vagy valamelyik másik cím?

Az első regény, amely kifog jönni októberben, az a middle grade, Quest for the Hidden City. Úgy látszik, hogy mind a YA és mind a Del Rey regényt novemberre rakták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Sziasztok! 

 

Máris olvasható magyarul a héten megjelent új Galactic Tales novella, ami Az örökség címet kapta, és amit George Mann írt.


A történet Dexter éttermében játszódik, főszerepben a besalisk illetve egy miriali barátja, Servit, aki súlyos titkokat tud meg a családja múltját illetően. Olyan titkokat, amikre mások is áhítoznak, és amik egészen a Köztársaság Fénykorába vezetnek vissza, még a Jedik fénye előtti időkbe... ;)

 

Szinte biztos, hogy ez a belengetett "THR" történet a Köztársaság Fénykora 2. fázisában bővebben is ki lesz fejtve.

Jó szórakozást hozzá, remélem tetszeni fog!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ez a Path of Vengeance lesz a második fázis zárása?

Lehet számítani arra, hogy a harmadik fázis pont ezért hosszabb lesz? Vagy a Köztársaság Fénykora hamarabb véget ér, mint vártuk? Legutóbb úgy számítgatta sok rajongó, hogy legalább 2025-2026-ig biztos megmarad. Lehet, hogy már 2024-re zárni akarják a korszak fő eseményeit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Akkor ez a Path of Vengeance lesz a második fázis zárása?

Lehet számítani arra, hogy a harmadik fázis pont ezért hosszabb lesz? Vagy a Köztársaság Fénykora hamarabb véget ér, mint vártuk? Legutóbb úgy számítgatta sok rajongó, hogy legalább 2025-2026-ig biztos megmarad. Lehet, hogy már 2024-re zárni akarják a korszak fő eseményeit?

Nem tudom, sok most a kérdőjel. De az Amazon azért ritkán ír csak úgy dolgokat, megalapozottság nélkül. 

De a Celebration-ön sem úgy beszéltek, mint akik el akarják engedni ezt az egészet. Hiszen arról beszéltek, hogy ki fogják bővíteni, pl játékokkal. 

Én abban bízom, hogy a THR igazából az első és harmadik fázisokból áll majd, (lévén, hogy amennyire tudom, azért az elsőnek messzemenően nincs még vége), így egy rövid kitérő után (ami megint csak a harmadik miatt lesz szükséges, de sokat rontott volna az első hangulatán, ha előre ismerjük) rögtön vissza is térünk a már megismert karakterekhez, és akkor jövő ősztől a projekt beharangozott végéig a harmadik fázist fogják építeni.

Egy ilyen elmélet azt is magyarázhatná, miért "tűnt el" a Luminous 5 a második fázisból, mert ebben az esetben elképzelhetőnek tűnik, hogy ők jelenleg is a 3. F. kalapálják, és csak kísérő szerepet töltenek be a másodikban (ugye csak képregények, YA-k vannak náluk most, minden komolyabb[nak tűnő] tartalmataz új írók szállítanak). 

 

Csak ettől még eléggé megcsapott, hogy ha mindez igaz, akkor a jelenleg ismert 2. fázisos tartalmak alkotják a teljes 2. fázist. Vagyis két felnőtt, két ifjúsági, két gyermek regény, egy szövegkönyv, egy Marvel mini és ongoing (bár akkor ez is mennyi lesz majd mennyiségre? Két kötet maximum?), plusz a Dark Horse graphic novel. Gray képregényéről meg semmit sem tudunk, a Celebration-ön nem hozták szóba. 

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem szomorkodok. Ha két hullámból fog állni a 2. fázis, hát akkor két hullámból fog állni. :)

 

Alapból nagyon nyitva hagyták a szálakat a 3. fázisra. A 2. fázis egyfajta magyarázatot ad néhány dologra, amit az első fázis felfedett nekünk. Ehhez nem gondolom, hogy sok tartalom kéne, ámbár ha belegondolunk, így is rengeteg minden fog érkezni jövő tavaszig, hiszen 6 könyv mellett nagyjából 5-6 féle képregény is érkezik majd.

 

A lényeg majd a 3. fázis lesz. Arra gyúrnak majd és remélem az tényleg a fő attrakció lesz. Így is úgy gondoltam, hogy valószínűleg 2025-ben záródik le a 3. fázis leghamarabb. És ugye ne feledjük, a High Republic még bőven gyerekcipőben van, a nagyja csak most fog jönni, hiszen érkezik egy Acolyte, egy YJA, egy Eclipse és ki tudja mi jön még. James Waugh rengeteg mindenről szeretne majd beszélni az elkövetkezendő hónapokban. Pláne, hogy az elmúlt hetekben az animációs részleghez is felvétel volt, ahol kifejezetten több animációs projekthez kerestek embereket. ;)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
2 hours ago, Ody Mandrell said:

Bocsánat, de a képregényekben nem kellene csinálni fázis jelöléseket? :? 

A második fázisban induló High Republic képregényre gondolsz? Szerintem az, hogy más a színvilág eléggé elkülöníti a két fázist. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Iqvi írta:

A második fázisban induló High Republic képregényre gondolsz? Szerintem az, hogy más a színvilág eléggé elkülöníti a két fázist. 

Szerintem Ody a címkékre értette ezt. A könyveket így határoltuk el: könyv1f és könyv2f. Ezzel jelezve az első és a második fázisba tartozó reégnyeket.

 

Amúgy amit tudtam, azt megcímkéztem, mostantól képregényeknél is 1f és 2f látható. Kivétel 2 helynél, azokat nem én hoztam létre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Melyikek ezek? Odaírom a megfelelő fázist,

Mindkettőt te hoztad létre.

- Cavan Scott: High Republic

- Daniel José Older: The High Republic Adventures

 

 

Illetve ezen kívül van az Eclipse játék, de az mivel különáll ettől az egésztől, maradhat a videojáték kategóriában, nem kell fázist hozzá csatolni. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2. fázis "nyitószövege":

 

The High Republic

 

Quest of the Jedi

 

Ez a nagy felfedezések kora. A Galaxis egységessége érdekében a Köztársaság kancellárjai, a Jedikkel együttdolgozva, a Külső Peremvidékre küld számtalan ÚTKERESŐ CSAPATOT.

 

De ez ugyanakkor a bizonytalanság korszaka is. A kommunikáció megbízhatatlan, rejtélyes bolygókról és szörnyű lényekről szóló mesék bővelkednek. Kutatók és kalózok barangolnak a határon és Eiram és E'ronoh közti viszony egy VÉGTELEN HÁBORÚBA torkollik.

 

És a messzi DALNA planétán egy új fenyegetés kezd el felébredni a Galaxisra nézve... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leleplezték a The Battle of Jedha audiodráma borítóját.

 

The-Battle-of-Jedha-Griffin-Cover-39h02.jpg

 

A Celebration-ön bejelentett Tales from the Rancor Pit Dark Horse képregénynek is lesz Köztársaság Fénykorás vonatkozása. A Viharfellegekből megismert Ty Yorrick fel fog bukkanni benne.

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.