Ugrás a kommentre

Whill

Ajánlott hozzászólás

On 2/25/2020 at 5:49 PM , Kargarosz said:

 

Régóta várok már egy ilyesmire végre valami! Nagyon örültem volna ,ha már ezzel kezdik annak idején...mind1 most azért kíváncsian várom ezen időszakot. Az meg engem is örömmel töltött el,de nagyon, hogy láttam az embereket leülni beszélgetni, és agyalni mi merre hány méter főleg a táblás rész...na valahogy így kell hozzáállni a dolgokhoz. 

Amúgy olvastál már HR-t? Ha igen hogy tetszett?:D

 

On 11/4/2021 at 9:50 PM , Bence1997 said:

Annyit pontosítanék, hogy az első karakter már szerepelt a The Rising Stormban. :)

Én meglepődtem Dairo-n hogy ennyire fiús. Inkább néztem Nihilnek, mint riporternőnek. De én nagyon bírtam a karakterét a Viharfellegekben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

- A 2. fázis 2022, októberében fog érkezni.

- A 2. fázis (Quest of the Jedi) 150 évvel az első fázis előtt fog játszódni!!!

 

- A következő fázishoz ők fognak csatlakozni:

e4n87jisrp981.jpg

 

- Claudia Grey nem fog semmit se írni a 2. fázis első hullámához.

 

- Cavan Scott fogja írni továbbra is a Marvel szériát, amely 2022. októberében fog elindulni.

 

- Charles Soule egy Porter Engle előzményen dolgozik, médium még nem ismert.

 

- Daniel José Older írja a High Republic Adventures Graphic Novelt.

 

- Justina Ireland írja majd a 2. fázis első YA regényét, Tessa Grattonnal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazán értem, hogy mi szükség van visszamenni a múltba? A saga-filmek felépítését akarják követni. Az első fázis a közepe, a második fázis az előzmény, a harmadik fázis a folytatás?

Vajon a Sith istenségfélék, melyekről korábban volt pletyka mikor lépnek színre?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, bő másfél évvel azután, hogy a Skywalker Sagaból először kiléptünk megint egy újabb korszakot fognak nyiti. Oké maradunk a High Republicon belül, de azért 150 év azért elég emberes ugrás. Szerintem ez lehet nagyon érdekes és ha csak Marchion Ro-ról szólna nyilván nem szentelnének neki külön fázist.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a 150 év engem is meglepett,  de igazából a legkevésbé sem bánom. Így betekintést nyerhetünk a még fénykorásabb fénykorba :D

És így aztán az Eclipse is sokkal könnyebben simulhat bele a nagy egészbe. 

Az eddig elhintett infók alapján ez a fázis is érdekes lesz. Főleg, hogy eddig is volt már utalás TOR-ra bőven, így még több utalás jöhet. Bár az érdekelne, hogyha a Fénykorban volt ilyen Jedi öltözet, miket hordhattak még korábban :D

Bár az is lehet, hogy ez teljesen egyedi eset, Porterből kiindulva :D

És ki mit gondol a 4 új alkotóról? Vagyis 3-ról, mert George Mann már eddig is alkotott az érában, még ha nem is szignifikáns dolgokat. 

SWTHR_Young-Porter-Concept-Art-reveal-28cjm.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago, Ody Mandrell said:

Engle ebben a szerelésben inkább tűnik sith-nek. :D

Hát ha nem lenne alatta név, én is Sithnek néztem volna. Amúgy ez a 150 éves korszak kb Y.E 382-be ugrik vissza ugye?

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

53 minutes ago, Nute Gunray said:

Az 1000 éve volt a filmekhez képest, nem? Nem hiszem hogy az újjáépítés hét évszázadot ölelt volna fel. 

1000 évvel igen. De nem tudni milyen intenzitású volt a harc a Sithek ellen. Bomarr említette, hogy ez a háború még a galaxis technológiai fejlődését is visszavetette. Illetve Porter Engle említette, hogy a galaxis az első fázis kezdetére jött ki a háború utóhatásaiból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A starwars.com cikkében így fogalmaztak:

"A 2. fázis egy bevett Star Wars-történetmesélési sorrendet fog követni, és visszalép a múltba 150 évvel"

 

Szóval szerintem úgy fog felépülni a dolog, hogy a Phase I a bevezetés, a Phase II visszaemlékezés, a Phase III pedig a Phase I után játszódik lezárásként. Nincs ezzel semmi gond szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Hát ha nem lenne alatta név, én is Sithnek néztem volna. Amúgy ez a 150 éves korszak kb Y.E 382-be ugrik vissza ugye?

Elsőre én is Sith-nek néztem, vagy annak a titokzatos harmadik ellenfél csoportnak, melyet beharangoztak.

 

5 órával ezelőtt, Whill írta:

A starwars.com cikkében így fogalmaztak:

"A 2. fázis egy bevett Star Wars-történetmesélési sorrendet fog követni, és visszalép a múltba 150 évvel"

Szóval szerintem úgy fog felépülni a dolog, hogy a Phase I a bevezetés, a Phase II visszaemlékezés, a Phase III pedig a Phase I után

játszódik lezárásként. Nincs ezzel semmi gond szerintem.

 

12 órával ezelőtt, kdani20 írta:

Ez a 150 év engem is meglepett,  de igazából a legkevésbé sem bánom. Így betekintést nyerhetünk a még fénykorásabb fénykorba :D

És így aztán az Eclipse is sokkal könnyebben simulhat bele a nagy egészbe. 

Az eddig elhintett infók alapján ez a fázis is érdekes lesz. Főleg, hogy eddig is volt már utalás TOR-ra bőven, így még több utalás jöhet. Bár az érdekelne, hogyha a Fénykorban volt ilyen Jedi öltözet, miket hordhattak még korábban :D

Bár az is lehet, hogy ez teljesen egyedi eset, Porterből kiindulva :D

És ki mit gondol a 4 új alkotóról? Vagyis 3-ról, mert George Mann már eddig is alkotott az érában, még ha nem is szignifikáns dolgokat. 

SWTHR_Young-Porter-Concept-Art-reveal-28cjm.jpg

Alapjáraton nekem sincs bajom ezzel a történetmesélési stílussal, hogy először a közepe, aztán az eleje, majd a vége. Viszont így felmerült bennem, hogy az első és a harmadik fázis között talán nagyobb ugrás lesz. Lehetséges, hogy számtalan karakter akikről még olvasnék már nem fognak szerepelni a harmadik fázisban, vagy ha mégse lesz nagy ugrás az első vége és a harmadik fázis eleje között, akkor is sokat kell várni, hogy olvassak még róluk. Pl. Avar Kriss, Vernestra Rwoh, Reath Silas...stb. Róluk még bőven olvasnák sok regényt. De így lehet, hogy a Fallen Star és a Midnight Horizon után már nem is fognak foglalkozni velük. Csak ez az egy kifogásom van.

 

Az új alkotók, akik most jönnek? Zoraidának örülök, nekem tetszik a stílusa. Sajnos egyébként ő sem tudott még sok olvasót meggyőzni, úgyhogy nem tudom, hogy mások hogy reagálnak majd. A többieknél megvontam a vállam. Jó lenne ha több új író is be tudna futni úgy, mint Cavan Scott, Claudia Gray és Charles Soule. Az új kánon írói közül egyelőre csak ők azok, akiknek a nevét jobban elismerik az olvasók.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.