Ugrás a kommentre

Whill

Ajánlott hozzászólás

39 perccel korábban, Yoda József írta:

Lassan úgy érzem túl nagy feneket kerítenek ennek. Minek ekkora titkolózás, meg körítés, ha csak könyvekről és képregényekről van szó?

A Ziro.hu szerint a Project Luminous fogja meghatározni a Star Wars jövőjének alapjait. Ha ez igaz, akkor érthető ez a nagy felhajtás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért a nagy felhajtás, mert szeretnék feltúrbozni az eladásokat. Anno is voltak ilyen nagyobb projektek: például a Shadow of the Empire. Nem hiszem hogy a filmekre bármi kihatással lesz ez a projekt, de ha jól rémlik időközben egy második forrás is megerősitette, hogy lesz videojáték is a témában. Az pedig már nem csak a szükősebb rajongói kört érdekli. Bár azt tudjuk hogy a mostani nagy leleplezésen csak könyvekről meg képregényekről lesz szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Látom ott van Pablo is. Nagyon kíváncsi vagyok erre mert úgy tűnik ezek a nagyközönség számára noname emberek találták ki merre fog menni az SW egy igen nagy szelete. Kíváncsi lennék ki fogta össze ezt az egészet. Nem hiszem, hogy pár írót összeeresztettek, hogy találjanak ki valamit. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban érdekes, hogy ki az összekötő. Én elgondolkoztam már Rian szerepén is, hátha neki ágyaznak meg ezzel. Szegény fickó projektje nagyon a levegőben van, bár lehet a korszak már megvan és néhány alapvető apróság és ezek mentén a Project Luminous résztvevői kitudnak találni valami nagyot.

 

Persze ez csak az én agyszövevényem, jövő hétfőn több mindent megfogunk tudni. Izgatott vagyok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Látom ott van Pablo is. Nagyon kíváncsi vagyok erre mert úgy tűnik ezek a nagyközönség számára noname emberek találták ki merre fog menni az SW egy igen nagy szelete.

Szerintem ez a projekt olyan nagyon nem fogja érinteni a nagyközönséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hogy idén nincs új film, a képregény és a regény eladások még fontosabbak, hisz a Star Warsra legtöbbet költő réteg most főleg ezeket fogja fogyasztani és a rajongásukat ez kell életben tartsa. Mivel a jelek szerint a következő két évben a kánon művek igen tetemes része ebben az új korszakban fog játszódni fontos, hogy ez tényleg érdekelje a fanokat. Szerintem ennek köszönhető a felhajtás. Amit inkább mi érzünk nagynak, mert az átlagember valószínűleg sose hallott még a Project Luminous-ról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért kéne néznünk ezt az átlagemberek szemén keresztül? A képregények és a regények eddig is a hardcore SW rajongóknak jöttek, valószínűleg ezek is. Az átlagembereket ezek nem érdeklik, sőt, a filmeken kívül vajmi kevés SW -vel érintkezhettek eddig. :)

 

Szerintem a Project Luminous az első olyan kánon projekt, ami - ha hihetünk a híreszteléseknek - kimozdul a Skywalker Saga szűk 70 évéből és egy új korszakot mutat be a számunkra. És ez nagy szó. Az eddigi kánon termések mindig a filmek/adott nagy események (Galaxy's Edge vagy videójátékok) köré épültek. Most végre jöhet egy új történet. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez a projekt fogja megalapozni azt a korszakot, amelyben a jövőbeli filmek játszódnak. Túl nagy a felhajtás ahhoz, hogy azt mondjuk "nem fogja érinteni a nagyközönséget". Aztán majd meglátjuk. Ha már ekkora feneket kerítenek neki, én baromira csalódott lennék, ha kapnánk egy képregényfolyamot, ami után kvázi elveszne a süllyesztőben és semmi jelentősége nem lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerintem ez fényévekre van bármiféle komoly felhajtástól. Lesz a napokban egy bejelentés, de úgy hogy előre leszögezték hogy csak képregényekről és regényekről lesz szó. Ez lenne a nagy fenék kerités? Ennél nehezebben tehették volna egyértelműbbé hogy ez csak rajongóknak szól. A filmesek munkáját meg aligha fogják majd képregények meg regények bekorlátozni. Őszintén ha nem lenne ez a fórum már rég elfelejtettem volna hogy egyáltalán jön egy ilyen bejelentés. Pedig én pont a célközönség vagyok hisz mindent veszek ami kánon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Az viszont elgondolkodtató hogy ilyen nagy feneket kerítenek neki. 2006 óta figyelem a regény és képregény bejelentéseket. Még ilyen hype-olt dolgot nem tapasztaltam.

Ha most kellene tippelnem, szerintem a New Jedi Orderrel és a Legacy of the Force-al lesz egyenrangú méret tekintetében. De holnap kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Whill, nézz rá Cavan Scott insta oldalára, ha érdekel a dolog.

Aha... ezekszerint már kb. egy éve dolgoznak rajta.

 

Amúgy holnap ottani idő szerint este 7 -től fognak jönni az infók. Ami számunkra hajnali 1-2 óra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Bence1997 írta:

Aha... ezekszerint már kb. egy éve dolgoznak rajta.

 

Amúgy holnap ottani idő szerint este 7 -től fognak jönni az infók. Ami számunkra hajnali 1-2 óra. :D

Az hétfő este? Mert akkor ma úgy alszom hogy akkor keljek.:D Ez az egy év meg szerintem elegendő időt adott nekik a projekt kiforrására. I have a very good feeling about this.:lightsaber:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Whill írta:

Ha most kellene tippelnem, szerintem a New Jedi Orderrel és a Legacy of the Force-al lesz egyenrangú méret tekintetében. De holnap kiderül.

Erősen kétlem, hogy olyan hosszú lesz. És nagyon sok kiadónál megfordul. Nem csak Del Rey és Marvel, de IDW is. Tehát valószínű, hogy lesz olyan sztori, mely junior kategóriába fog esni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Bence1997 írta:

3 könyv dátuma:

- 2020. augusztus 25. - Del Rey

- 2020. szeptember 8. - Middle grade novel (240 oldal)

- 2020. október 13. - YA (352 oldal)

 

Hajnalban jön a leleplezés. :)

Mi meg itt NJO-hosszúságú sorozatra számítottunk... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg Daniel José Olderé lesz az augusztusi könyv, Justina Ireland -é a szeptemberi Middle grade, és Claudia Gray októberben meglep bennünket egy YA könyvvel. A képregények meg valszeg ősszel jönnek. És ez csak a kezdet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.