Ugrás a kommentre

Cavan Scott: High Republic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

5 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Nos, ebben az esetben tényleg nem. Majd 2022. első negyedévében.

Nem baj, majd kaptok helyette mást, valamelyik régebbit.

Tie Fightert a népnek ha már megszavazták.:D Pont illene az Alphabet osztaghoz, idén úgyis jön a zárása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 4. szám áprilisban érkezik.

Spoiler

 

- Starlight Beacon támadás alatt!

- Ki mozgatja a szálakat a távoli Sedri bolygóján?

- A félelmetes Drengirek titokzatos történelme felfedésre kerül!

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

High Republic #2: Szépen továbbfűzték a történetet. Érdekes volt látni a jedik nyomozását.

 

Spoiler

Sskeerre nagy benyomást tett a Kurri csata, rendesen pánikolt. És úgy tűnik, hogy a drengirek is bekerültek a sztoriba. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

High Republic #2: Szépen továbbfűzték a történetet. Érdekes volt látni a jedik nyomozását.

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Arra gondolsz ami a Sedrin történt? Elég relytéjes eset volt, valóban lehetséges lenne hogy egy drengir támadta meg 

Spoiler

Ceret-et. Őt és a testvérét birtam a füzetben, jó dinamikát építettek fel kettejük között. Az elpusztult hajókon zajlott nyomozás baromi jóra sikerült, amikor megláttam a halott huttot, ez volt a reakcióm::o. Sskeerre nagyon mély benyomást tehetett a Kurri csata, nem jedihez méltóan bánt el a nihil harcossal. Plusz itt már Vernestra Rhow is feltűnt, lehet számítani átjárásra a művek között.

Nekem nagyon tetszik ez a sorozat, jobban mint bármelyik ami most a Birodalom Visszavág utánni időszakban fut.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Iqvi írta:

Arra gondolsz ami a Sedrin történt? Elég rejtéjes (khm... figyeljünk az írásra :P) eset volt, valóban lehetséges lenne hogy egy drengir támadta meg

Spoiler

Szinte biztos, hogy egy drengir támadta meg Ceretet. Az a csáp eléggé a drengirekre utal. Illetve logikus, hiszen 3 opció miatt gondolok rájuk:

1. amit fentebb írtam, csápot láttunk

2. Into the Dark most jelent meg a héten, ahol a drengirek is feltűntek

3. A későbbi füzetek elspoilerezték, hogy jönnek a drengirek. :P

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bence1997 írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Oké, igazad van. 

Spoiler

De az a rodiai mi a fene lehetett?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 02. 05. - 12:16, Bence1997 írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

A könyveket még én se, nem tudom hogyan férhetnék hozzájuk angolul, az Audible kilőve, mert ahhoz bankkártya is kéne, az meg nincs.:roll: Így egyenlőre maradnak a képregények. De a 

Spoiler

rodiai megjelenése még relytéj. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A második füzet legalább egy nagyságrenddel jobb volt az elsőnél. Végre beindult a történet. Kíváncsian várom a folytatást.

Ennek örülök, mert az első füzet a Light of the Jedi-hoz képest... khm... kissé fapados volt. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Donát írta:

Ennek örülök, mert az első füzet a Light of the Jedi-hoz képest... khm... kissé fapados volt. :) 

Nehéz összemérni egy 20 oldalas füzetet, egy több száz oldalas könyvvel.;) Én mindenesetre élveztem, jól megalapozza a korszakot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy gyűjteményes kiadásban olvasva más hatást keltene. Ott 5-6 füzet van egy kötetben. Ha egy teljes történetszálat olvasol el, akkor más a hatás, mintha csak az első füzetet, vagy csak az első két füzetet olvasnád.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Marvel Köztársaság Fénykora képregénysorozata biztos meg fog jelenni nálunk. Sajnos a legutóbbi hírek szerint az első gyűjteményes kötet Amerikában csak augusztusban jön. Ez lehetetlenné teszi az idei magyar megjelenést. Sajnos a jogtulaj a Marvel képregények esetében továbbra is ragaszkodik a hat hónap kötelező várakozási időhöz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 01. 29. - 18:20, Iqvi írta:

Scott megírta már a hetedik füzet sztoriját is.:D

 

2021. 01. 29. - 21:17, Darth Revan9 írta:

Tehát mégis hosszú széria lesz és nem mini.

 

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Ott 5-6 füzet van egy kötetben.

 

Ezek alapján Revan, szerinted 10-12 füzet, és 2 gyűjteményes kemény kötet lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Teljesen értelmetlen ez a hozzáállás. A Poe regény pl. nagyon gyorsan megjelent.

Egyetértek A regényeknél szerencsére nincs ilyen hülyeség. Tavaly az új Thrawn regénynél még hamarabb is megjött az anyag, ezért jelenhetett meg karácsonyra. Sajnos a képregényeknél nem lehet kikerülni ezt a rendszert. Még nyomatékosan fel is hívják az üzleti partnerek figyelmét, hogy tartsák magukat ehhez. Már volt olyan, hogy öt hónapnál már engedékenyek voltak.

Azért is érthetetlen, mert Németországban nincs ilyen hat hónap korlát. Ott többször is meg tudták oldani, hogy 2-3 hónappal az amerikai után jöjjön a német. Lehet, hogy ez a hat hónap korlát csak bizonyos régiókat érnit, köztük azt a régiót is, melybe Magyarország beletartozik.

10 órával ezelőtt, Iqvi írta:

De ott a Del Rey a jogtulaj, és a regényeknél nincs kötelezően előírt 6 hónapos várakozási idő.

Nem, a végső jogtulaj a Disney. Viszont a Marvel képregényeket valamiért így kezelik.

9 órával ezelőtt, Fives írta:

 

 

 

Ezek alapján Revan, szerinted 10-12 füzet, és 2 gyűjteményes kemény kötet lesz?

Mármint The High Republic-ból? Kétlem. Ez egy nagy projekt. Biztos, hogy rengeteg füzet és gyűjteményes kiadás lesz.

16 perccel korábban, Iqvi írta:

Nem feltétlenül kell megálniuk 12 számnál, itt akár 100-ig is elvihetik, vagy 200-ig.

Így van. Kíváncsi leszek, hány füzet lesz végül. Elmennek 100-ig?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

3. szám: Beindultak rendesen az események.

Spoiler

Megjelenetek a Drengirek! Jelenleg az Into the Darkot olvasom, az elején vagyok még csak - 3 fejezetet olvastam el eddig - de ugye ott a drengirek lesznek majd bemutatva. Hát itt is bemutatták, hogy mire képesek. Ezekszerint megfertőzik az embereket? Legalábbis Terec és Ceret kettőse megfertőződött, amely gondolom a kapcsolatuk miatt volt. Ha az egyik megbetegszik, megbetegszik a másik is.

 

Skeer pedig a "szolgájuk" lett végül. Sejthető volt, bár nála jelenleg nagyon ingoványos a talaj, trauma érte a Kurri csatától, megölt egy nihilt az előző számban. Érdekesen alakul a sorsa.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.