Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Spoileres lehet a következő részre nézve.

 

Spoiler

Ariana Greenblatt jelenleg az a színésznő, aki a fiatal Ahsokát fogja alakítani a flashback jelenetekben, legalábbis a legutóbbi pletykák őt említik. :) A színésznő likeolta az Ahsokás posztert és ha minden igaz, akkor követi Rosariot és Favreaut.

 

tbNL3FC.png

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy elnézem, minden moziban egyszerre kezdik, szóval nálunk hajnali 2 lesz, amikor elindul a műsor. És hát minimum számolhatunk rá egy órát, ami hajnali 3, addigra meg már talán nálunk is fent lesz a Disney+-on. Szóval, aki hajnalban nézi, annak szerintem semmitől sem kell félnie, ha nem a Youtube-on vagy a Facebookon kezdi a napot. :) 

Annak, aki este nézi majd meg... Nos...

Han Solo Good Luck GIF by Star Wars

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben kiderült a 6. epizód hossza is: 46:26. Ez az epizód végi nemzetközi krediteket nem veszi bele, szóval ha a végén lévő stáblistát és a recapot kivesszük, akkor egy kb. 41-42 perces epizódot kapunk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, csak hogy egy kis véleményt nyilvánítsak a részről, mindezt spoilermentesen (a részről majd a topikjában részletesen írok, mert VAN MIRŐL!!!):

Ez szerintem az élőszereplős sorozatok közül az egyik, ha nem a legspeciálisabb epizód. Nem akarok mélyebben belemenni - azt majd a topikban - de huhuhúúúúúúú... amit én láttam! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bomarr írta:

Oké, meglepő, speciális. De akkor jó ez a rész vagy mi? :D Én csak este látom.

Hát....a tfn fórumán már most 16 oldalt írtak róla ami hatalmas csúcs. Biztos nem unalmas. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legyen elég annyi, hogy a történet előrehaladt (nem úgy, ahogy gondolnánk, hanem máshogy), Filoni vizualitásban néhol Riant idézte nálam, a zene pedig ismét lehengerlő volt. Az Imdb pontszáma szerintem tökéletesen kinyilvánítja, hogy milyen epizód lett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.