Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

46 perccel korábban, Iqvi írta:

Ment volna ki véletlenül a teljes második évad inkább:P. Szeretem a macskákat de nem ennyire. 

És ha ez a második évad? :hehe:

 

 

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy az újév után közlik-e, hogy mikor számíthatunk a sorozat Gallery-jére. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A Disney+-ra felkerült egy 2 órás(!) chill videó, amiben azt nézhetjük, ahogy Sabine macskája, Murley éppen pihen. Ez teljesen valódi, most találtam én is a Disney+-on, az megy most nálam. :D

Ez fent volt a Youtube-on a sorozat premierjekor a Disney csatornáján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetséges forgatókönyvként beugrott, hogy mi van akkor ha itt vált szét a Star Wars sztorija? Thrawn szála belevezet majd az ST történéseibe, míg Ahsoka és a másik galaxis már a következő konfliktust készíti elő? Amennyiben így lesz, akkor az öreg Ahsoka is feltűnhet még később. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából minden azon múlik, hogy ez, ami az Ahsokában elkezdődött, megmarad lokális perideai konfliktusnak, vagy valahogy visszajutnak a Galaxisba? Pillanatnyilag nem úgy tűnik, hogy az utóbbira van mód. Az intergalaktikus hiper-gyűrű elrepült, a bálnák meg ide nem returjeggyel érkeznek. Viszont a jövőbeli bonyodalmakhoz mindenképpen vissza kéne térni a Galaxisba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
31 minutes ago, csoli1138 said:

De a kézen ez most Ahsoka és Sabine, tehát felteszem, valamilyen módon követik Baylant, vagy a céljai az övék is lesznek, ha már ott vannak, ahol lenniük kell. :)

Szerintem követni fogják, már csak azért is mert potenciális fenyegetés rájuk nézve, meg gondolom kiváncsiak, hogy mi lehet a Peridean amiért megérte neki ide utazni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván követik a nyomot, hisz ez ott a legérdekesebb cucc. Amúgy meg nem Baylan a lényeg itt, hanem az aki ott van a távolban (Abeloth). Ezért is írtam, hogy ha Baylan off-screen elbukik vele szemben akkor senkiben nem merülne fel nagy hiány a karaktert illetően. @Darth Porg-nak tuti nem. :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nyilván követik a nyomot, hisz ez ott a legérdekesebb cucc. Amúgy meg nem Baylan a lényeg itt, hanem az aki ott van a távolban (Abeloth). Ezért is írtam, hogy ha Baylan off-screen elbukik vele szemben akkor senkiben nem merülne fel nagy hiány a karaktert illetően. @Darth Porg-nak tuti nem. :lol: 

Nekem bejött a karakter, szegény Stevensont nem csíptem igazán... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
19 minutes ago, Ody Mandrell said:

Remélem a második évadban már benne lesz Zeb is. Ami viszont a legjobban foglalkoztat, hogy mit lép az ÚK a Thrawn fenyegetésre. Most már nem folytathatják a struccpolitikát. 

Majd Ziono szenátor vezetésével megbékítési delegációt indítanak a Chimerara, hogy tárgyaljanak Thrawn jogos biztonsági igényeiről. :lol2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Árnyék Tanács hadereje szerintem még így se ér fel az ÚK harci potenciáljához. Ellenben lehet számítani egy jó kis belharcra a birodalmi berkekben, mert azt kötve hiszem, hogy Palpatine ölbe tett kézzel nézné, hogy valaki más ülne a helyére. Persze ehhez azt is jó lenne tudni, milyen állapotban van akkoriban az öreg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Remélem a második évadban már benne lesz Zeb is. Ami viszont a legjobban foglalkoztat, hogy mit lép az ÚK a Thrawn fenyegetésre. Most már nem folytathatják a struccpolitikát. 

Hát az ÚK vonalat szerintem nem ez a sorozat viszi majd tovább, így Zebre a Mando filmben számítanék inkább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 minutes ago, Ody Mandrell said:

Az Árnyék Tanács hadereje szerintem még így se ér fel az ÚK harci potenciáljához. Ellenben lehet számítani egy jó kis belharcra a birodalmi berkekben, mert azt kötve hiszem, hogy Palpatine ölbe tett kézzel nézné, hogy valaki más ülne a helyére. Persze ehhez azt is jó lenne tudni, milyen állapotban van akkoriban az öreg.

Abban én sem hiszek, hogy jelenleg az Árnyéktanács felérne az ÚK-val, de Thrawnnal az élén olyan birodalmiakat is maga mellé tudna állítani, akik nem csatlakoztak a tanácshoz. Így talán már fel tudnának állítani egy olyan ahdsereget, ami már fenyegetésként hatna az Új Köztársaságra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Hát az ÚK vonalat szerintem nem ez a sorozat viszi majd tovább, így Zebre a Mando filmben számítanék inkább.

Ez is elképzelhető, sőt valószínűbb. Ahogy korábban én is leírtam már, csak valamiért kiment a fejemből. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha feltételezzük, hogy megint 8 részt fogunk kapni, akkor szerintem, ha csak Filoni nem tudja megtölteni a Perideai eseményeket elegendő történettel, szinte muszáj lesz neki egy B-történettel is előállnia, ami Thrawn hatalomra töréséről és az ÚK válaszáról kell szóljon. A Perideán jelenleg 3 történet adott:

- Ahsoka, Sabine és Huyang hármasa, ahogy Baylan után kutatnak, közben gondolom mester és tanítványának viszonya tovább mélyülhet

- Baylan és kutatása

- Shin és a banditák története

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig látszólag most külön vált a történet, Ahsoka ki is mondja: mindenki ott van ahol lennie kell. Ez azt is előre jelezheti, hogy az Ahsoka 2. évad csak a Perideán fog játszódni. Az a legnagyobb kérdés, hogy ebben a történetben van-e nyolc részre való kraft.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 minutes ago, Ody Mandrell said:

Pedig látszólag most külön vált a történet, Ahsoka ki is mondja: mindenki ott van ahol lennie kell. Ez azt is előre jelezheti, hogy az Ahsoka 2. évad csak a Perideán fog játszódni. Az a legnagyobb kérdés, hogy ebben a történetben van-e nyolc részre való kraft.

Nem feltétlenül kell a készítőknek ragaszkodnia a nyolc epizódhoz a második évadban. Ha csak öt vagy hat részre elég a történet a Perideán akkor az is jó. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 8 epizódot én is csak feltételezem, mert eddig a Boba volt az egyetlen, amely eltért ettől a formulától (hogy ennek mi volt az oka, azt nem tudjuk), minden más tartotta magát a szokottakhoz. Persze az lehet, hogy kevesebb epizódszámmal fog operálni a 2. évad, ezt majd utólag megtudjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ami viszont a legjobban foglalkoztat, hogy mit lép az ÚK a Thrawn fenyegetésre. Most már nem folytathatják a struccpolitikát. 

Felállítanak egy bizottságot, hogy kivizsgálják a fenyegetés valódiságát. :lol:

 

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az Árnyék Tanács hadereje szerintem még így se ér fel az ÚK harci potenciáljához. Ellenben lehet számítani egy jó kis belharcra a birodalmi berkekben, mert azt kötve hiszem, hogy Palpatine ölbe tett kézzel nézné, hogy valaki más ülne a helyére. Persze ehhez azt is jó lenne tudni, milyen állapotban van akkoriban az öreg.

Hát, ha Gideon az átlagos haderő képviselője, akkor az Árnyéktanács legtöbb tagja kábé egy kisebb Lázadó sejt erejével vetekszik. Ami ja, bakfitty. Viszont Pallaeon és Hux lazán képes volt nélkülözni egy elég méretes TIE Interceptor alakulatot, ami azt feltételezi, hogy nekik kettőjüknek elég nagy hadereje van. Erre Gideon is célzott. Viszont elég valószínű, hogy még az a haderő sem lehet annyira jelentős, hogy felérjen az ÚK jelenlegi hadseregéhez. Ugyanakkor egy Thrawn szintű taktikus gerillaháborúval már komoly károkat okozhat. Pláne, ha a Szenátus továbbra is figyelmen kívül hagyja a határokon kívül történő eseményeket. Akkor Thrawnnak hatalmas mozgástere lesz.

Palpatine meg akár le is pacsizhat Thrawn-nal. Nem elképzelhetetlen egy olyan lehetőség, hogy Thrawn volt az első "fővezér", aztán a halála után került trónra Snoke. De az is lehetséges, hogy Palpatine hagyja Thrawn-t ténykedni, míg az Első Rend és a Végső Rend az Ismeretlen Régiókban titokban nő és nő. Ha az a két szervezet elkészül, Sidious csapást mérhet Thrawn-ra, de addig is, az új Köztársaság vele van elfoglava, így a két Rend projektjei továbbra is titokban működhetnek. És bármit, amit hőseink felfedeznek, Thrawn, nem Palpatine nevéhez kötnek. Ott van például az egykori lázadó vezetők gyerekeinek elrablása. Amikor ez elkezdődik, mindenki mutogathat Thrawn-ra, hogy a főadmirális eszelte ki ezt a tervet megtorlásképpen. És senkinek eszébe sem jutna, hogy a háttérben Sidious bosszúhadjárata áll.

 

Bár korábban úgy gondoltam, hogy az Ahsoka 2. évada viszi Peridea sztoriszálát, a Mando 4. évad meg a Galaxisét, így Thrawnét, a film miatt úgy érzem, lehet szükség lenne arra, hogy ez a széria is érintse a Galaxisban történteket. Legalábbis nem hiszem, hogy egy maximum 2,5 órás filmben rendesen ki lehetne ezt bontani. El lehet indítani dolgokat, sőt kifejezetten jó lenne, ha a nagyvásznon prezentálnák, hogy miért is akkora ász Thrawn, de aztán az eseményeknek tovább kell pörögniük. Az Ahsoka 2. évadába meg végül is bele lehetne fűzni B cselekményszálként Hera sztoriját. Mert azért ne feledjük, bár a címszereplő Ahsoka, Sabine és Hera is főszereplője ennek a történetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Ha feltételezzük, hogy megint 8 részt fogunk kapni, akkor szerintem, ha csak Filoni nem tudja megtölteni a Perideai eseményeket elegendő történettel, szinte muszáj lesz neki egy B-történettel is előállnia, ami Thrawn hatalomra töréséről és az ÚK válaszáról kell szóljon. A Perideán jelenleg 3 történet adott:

- Ahsoka, Sabine és Huyang hármasa, ahogy Baylan után kutatnak, közben gondolom mester és tanítványának viszonya tovább mélyülhet

- Baylan és kutatása

- Shin és a banditák története

Akkor ne hívják Ahsokának a sorozatot, ha lesz egy másik, teljesen független szál benne :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

A 8 epizódot én is csak feltételezem, mert eddig a Boba volt az egyetlen, amely eltért ettől a formulától (hogy ennek mi volt az oka, azt nem tudjuk), minden más tartotta magát a szokottakhoz. Persze az lehet, hogy kevesebb epizódszámmal fog operálni a 2. évad, ezt majd utólag megtudjuk.

A Boba sorozatot alig tudták 7 részre való történettel ellátni. És ezt is úgy, hogy ebből a 7 részből közel 2 részt, a közkedvelt Mando vitt el! :) 

Itt még a 6 rész is soknak bizonyult volna, ha nem hozzák be Mando-t. 
Az a sorozat hát, nézhető lett, nem több, nem kevesebb. Ez az igazság, sajnos. 
 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Palpatine meg akár le is pacsizhat Thrawn-nal.

Tényleg jól jöhet Thrawn mert gyengíti az UK-t, és mindent rá lehet fogni. Ráadásul ha később legyőzik, tényleg hiheti azt a kormányzat, hogy most aztán már tényleg mindenkivel elbántak, és magabiztosan hátradőlhetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.