Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez kicsit irreális. :) Nem fogja nyíltan agyonverni az UK-t, mint ahogy rakat csillagrombolójuk sincs szerintem, hisz akkor már láttuk volna őket. :) 

 

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Kérdés, ha visszatér a galaxisba, hányan fognak melléállni a Köztársaságból. Illetve ne felejtsük el az Árnyéktanács hadurait sem, akik szintén felsorakozhatnak mellé a haderejükkel, együtt akár egy szép flottát is kitehetnek.

Pontosan erre gondoltam én is. Ez csak az én fejemben él, de úgy tudnám elképzelni, hogy megjön Thrawn ahol az ÚK flottájának egy része - nyilván nem az egész - várja már ott őket ahonnan a bálnák indultak, de akkor megjönnek majd aBirodalmi csillagrombolók erősítésnek, akiket az árnyéktanács parancsnokai vezetnek Palleon irányátásával, amit persze Thrawn egyből át is vesz tőle. :D Na az egy szép összecsapás lenne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Veszélyesek az ÚK csillagflottájára nézve, de magára az ÚK-ra semmiképp. :P 

 

Hiába oly' önhitten büszkék a politikai szörnyszülöttükre, az ÚK elpusztítása eltörpül amellett, amelyre a mindenható Thrawn képes. :evil: :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Donát írta:

Holnap véget ér a sorozat első évada. Durva, hogy milyen gyorsan elröppent ez a nyolc rész. Az is sanszos, hogy ez lesz az utolsó új SW content, amit idén kapunk. 

Ebben az a jó, hogy lehet egészben nézni. :)

Filmszerű élmény lesz! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ezt csinálja Lofi Sabine távollétében. Élőben figyelhetjük izgalmas tevékenységét. :D 

Közben a neve is kiderült, hála a tervezőnek: Murley. :D

 

 

A SW twitter oldala azt írta, hogy készüljünk a sorozatzáróra, míg az Insta posztjuk évadzáróként hivatkozik rá. Holnap talán kapunk bejelentést. :)

szerk.: Közben már a twitteren is évadot írnak. :D

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy kicsit visszatérve, hogy mit várunk az évadzárótól: Filoniék eddig a Mandó összes évadzáróban és a Bobában is olyan akciókat és/vagy jelenetek tettek le az asztalra, amitől letettem a hajam és sírtam h ezt nem moziban láthattam, és mivel eddig ez a legminőségibb az összes közül (legalábbis számomra, ami végig brutáljó minőséget hozott,) így sztem nagyot fog ütni ez is. :)

 

ÉS MÁR CSAK PÁR ÓRA! :) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem olyan érzésem volt, hogy ez csak az első felvonás volt egy nagyobb történetnek.

 

Én is úgy éreztem, hogy az utolsó két rész nem volt akkora erejű, mint az előző 6, de még így is baromi jól szórakoztam az epizódokon. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy innen hogyan folytatják, mert úgy érzem, hogy Filoni még csak a felszínt kapargatta ezzel az évaddal. A java csak most jöhet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látva mind a 8 részt, mostmár bátran mondhatom, hogy nekem eddig ez a kedvenc élőszereplős SW sorozatom. Én sem éreztem annyira lezárásnak az utolsó részt, de ez nem véletlen, hiszen szinte garanált a második évad. Kíváncsi leszek hova futtatja ki Filoni és csapata ezt az egész sztorit, és mikor akarja lezárni azzal a már bejelentett "Mandoverzum finálé" filmmel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kudar sírni fog? :D

Utálom Dave Filonit ezért az évadzáróért. Még emésztem mi az oka, de én a végére totál kikészültem. Lehet az is benne van, hogy tegnap félig megnéztem a TPM-et és most így nagyon odavágott a vége érzelmileg. Pedig jóformán semmi meglepő nincs benne. :cry:

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.