Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Én most megfogadtam, hogy nem olvasom el az itteni spoilermentes véleményeket sem, megpróbálom befolyásolásmentesen megtekinteni a részt, és ez egy nagyon jó húzásnak bizonyult. Nekem nagyon nagyon bejött ez a rész, jobban szerintem, mint itt az átlagnak. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Tuti nem jövőhéten lesz vége a sorozatnak, így az csak egy állomás lesz a nagy történetben. Nagy lezárást nem várnék.

Nyilván nem lezárást várok, de egy epic, hosszú finálét igen, egy olyan cliffhangerrel h a 2. évadig keresgessem az állam. :D (Jó hogy nincsenek magasan az elvárásaim) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, csoli1138 írta:

Köszi! Ha már így képben vagy: rendező? 

Rick Famuyiwa rendezte a finálét. 

 

A hossza meg igazából két irányba mehet: vagy összecsapott lesz (vagyis rövid epizódot kapunk) vagy lesz idő mindenre (és egy hosszú epizód lesz a végeredmény).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Rick Famuyiwa rendezte a finálét. 

 

A hossza meg igazából két irányba mehet: vagy összecsapott lesz (vagyis rövid epizódot kapunk) vagy lesz idő mindenre (és egy hosszú epizód lesz a végeredmény).

Famuyiwa-nak örülök! Szerintem ő a legjobb a most ténykedők közül! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt adat az utolsó két epizód hosszáról. Szóval ebből a szempontból vakok vagyunk. De én is reménykedek a közel egy órás fináléban. Így ki lehetne bontani még a különböző történeteket is, nehogy a rövid játékidő miatt kimaradjon valami. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Donát írta:

Ha end credit-el együtt 49 perc, akkor elég rövidke lesz. 

Az előző részek tartalmából, meg az end credit elvisz 7-8 percet, simán. 

Bizzunk benne, hogy a tiszta játékidő lesz 49 perc. :)  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Donát írta:

49 perc

Közben a forrás javította magát a következőre:

 

Ahsoke Finale Runtime

46 mins 25 secs (42:43)

 

Valószínűleg a 49 perc a nemzetközi stáblistát is beleveszi.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mit vártok az utolsó résztől? Szerintem ami biztos, hogy a történet nem lesz lezárva.

Hogy mit várok?

- Kiderüljön, hogy Baylan miféle erőt keres ezen a bolygón, és esetleg használni is fogja-e.

- Kicsit többet megtudni Ezra és Thrawn utóbbi 10 évéről, illetve Thrawn kapcsolatáról a boszikkal.

- Megtudni h mik vannak a ládákban amiket felpakoltak.

De azt várom a legjobban, hogy leesem az állam a végén, és anyázzak, hogy most akarom a kövi évadot mert olyan cliffhangert nyomnak a képembe.

- Hogy Thrawn lenyomja az ÚKt, megjelenjen egy rakat csillagromboló és olyan csatát lássuk hogy wow és végre megmutassák miért akarták ennyire megakadályozni a visszatértét. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, kudar írta:

Hogy Thrawn lenyomja az ÚKt, megjelenjen egy rakat csillagromboló

Ez kicsit irreális. :) Nem fogja nyíltan agyonverni az UK-t, mint ahogy rakat csillagrombolójuk sincs szerintem, hisz akkor már láttuk volna őket. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az, hogy az évad nem zárul le teljesen, azóta evidens, hogy kiderült, Thrawn lesz a mandoverzum főgonosza. Szóval ha mást nem, az ő szálát mindenképpen nyitva kell hagyni. Ez második évad nélkül is így lenne.

Különösebb elvárásaim nincsenek, csak annyi, hogy szórakoztasson, mint az előző részek. Talán annyi, hogy lepjen meg az, amit Baylan keres. A minap azt álmodtam, hogy erre az utolsó pár percben fog fény derülni, és kiderül, hogy az igazi Snoke hívta, akiből az Első Rend később legyártja a klónokat.

Meg talán még tetszene, ha Thrawn abban a pillanatban pofán legyintené az új Köztársaságot, hogy belép a Galaxisba. Ez elégtétel lenne számomra, amiért olyan frenetikusan nagy barmok voltak az évadban. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez kicsit irreális. :) Nem fogja nyíltan agyonverni az UK-t, mint ahogy rakat csillagrombolójuk sincs szerintem, hisz akkor már láttuk volna őket. :) 

Kérdés, ha visszatér a galaxisba, hányan fognak melléállni a Köztársaságból. Illetve ne felejtsük el az Árnyéktanács hadurait sem, akik szintén felsorakozhatnak mellé a haderejükkel, együtt akár egy szép flottát is kitehetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.