Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Kíváncsi vagyok majd az új részre. Az eddigi legrövidebb epizód lesz majd (32 perc), szóval kíváncsi vagyok ebből mennyi lesz az end credits. :D

Szerintem adná magát, hogy ugyanaz a sztori megy le, csak most Mae szemszögéből. Emiatt lenne ennyire rövid, mert a többi már el lett mesélve a múlt héten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a Brendoki események minden bizonnyal az utolsó előtti epizódban játszódnak le. Azt a részt Kogonada rendezte és Jodie azt mondta, csak vele dolgozott. :)

 

Igazából egy rövid rész is lehet nagyszerű (gondoljunk csak a The Child című epizódra a Mandó első évadából vagy a The Heiress című epizód, amiben Bo Katan is bemutatkozott. Előbbi 31 perces volt stáblistával, utóbbi meg 30 perces volt stáblista nélkül). Meglátjuk. Van egy tippem, hogy hogyan fog záródni az epizód. Azt mondják amúgy, hogy bitang jó lesz. :D

  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Tycho_Celchu írta:

Csak tippeltem :) Akkor baromira sajnálni fogom, hogy "csak" fél óra lesz a rész...

Nézzük a jó oldalát: Yord ismét feltűnik. :D 

 

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Azt mondják amúgy, hogy bitang jó lesz.

Ki mondja? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik szemszög tuti a hetedik epizód lesz, a rendező és az író személyéből ez kikövetkeztethető :)

 

A holnapi részben a korábbi hivatalos promóképek tag-jeiből valószínűsíthetően:

Spoiler

A Jedik az epizód végén találkoznak majd a maszkos Sith-tel :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Van egy halom streaming de úgy tűnik a Netflix mindent ural, és ebbe odafér egy Acolyte? Ez csak szerintem jó eredmény? :D 

 

Amúgy a többi SW sorozat hogy teljesített hasonló időtávon? Már ami a nézettséget illeti?

Na még a mindig clickbait szenzációhajhász ScreenRant is pozitívan írt róla, akkor csak jó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Yoda József írta:

Na még a mindig clickbait szenzációhajhász ScreenRant is pozitívan írt róla, akkor csak jó :D

A Screenranttal valami baj lehet mostanában, mert egyre többször nyilvánulnak meg pozitívan a Disney-éra Star Wars műveiről.

 

17 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Tudsz adni linket?

Itt tudsz szemezgetni. Meglepően sokat, és sokszor elég igényesen és alaposan foglalkoznak a szériával, ráadásul nem nagyon mentek rá a clickbait anyagokra. Azért nem mondom, egy-egy cikkbe becsúszik baromság, de ott is inkább csak annyi, hogy átvették másoktól és valószínűleg nem néztek utána. A Screenrantra mindez nagyon nem volt jellemző még nem is olyan régen.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 4. epizód címe: Nappal (Day)

 

Khm... mikor lesz már jövő szerda??? :death:

 

Jó rész volt, valamin roppantul meglepődtem (az epizód végén lévő stáblistát is ajánlom). Az eddigi négy rész közül mondjuk nem ez lesz a kedvencem, de ja... JÖVŐHETET AKAROK!!! :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre nem tudom hova tenni, még több kérdésem lett a mai rész után, de tetszik az irány, amerre haladunk és hogy kiszámíthatatlan a történet. Erre például nem számítottam, mint amit most láttunk. A játékidő kapcsán még el tudtam volna viselni egy 20 percet, főleg ahogy véget ért... néztem volna még tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ahogy számolgattam (egy excelbe gyűjtöm, hogy az egyes sorozatok milyen hosszúak) ez az epizód (ha a stáblistát nem számítom bele) a harmadik legrövidebb epizód volt az élőszereplős sorozatok történetében (28:28). Csak a The Child (28:18) és a The Foundling (27:40) című epizódok voltak ennél rövidebbek. Persze az elején lévő recap nincsen egyiknél se leszámítva, így még rövidebbek lennének. :)

 

Nekem tisztára olyan érzésem volt, hogy fogták a rendező munkáját (a 4. és az 5. részt egy rendező csinálta) és egy ponton elvágták.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.