Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, Yoda József írta:

Ez jó volt, de a 3. rész viszi még mindig a prímet :D

Nekem nem. Magasan verte azt nálam. A 3. a sztori elengedhetetlen része, és még van is mit foglalkozni vele, de ez a rész igazi Pre PT hangulat volt. Imádtam. Ilyennek képzeltem a sorozatot. Már 3x láttam ma. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, csoli1138 írta:

Nekem nem. Magasan verte azt nálam. A 3. a sztori elengedhetetlen része, és még van is mit foglalkozni vele, de ez a rész igazi Pre PT hangulat volt. Imádtam. Ilyennek képzeltem a sorozatot. Már 3x láttam ma. 

Maximálisan egyetértek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is a harmadik jobban tetszett. Ez se volt rossz, itt főleg az utolsó percek voltak baromi erősek.

 

Az pedig, hogy miért volt nagyon rövid az epizód, arra az epizód egyik írója válaszolt:

 

r/StarWarsLeaks - Writer Claire Kiechel on The Acolyte E04 (& E05)

 

Szóval bizonyos okok miatt lett rövidre zárva ez az epizód, hogy a következő hosszabb legyen (ami ugye a hírek szerint 40 percet jelent majd).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

John Rocha a Jeff Snider féle TheHotMic YT podcast házigazdája szerint, Leslye Headlandnek eredetileg sokkal sötétebb elképzelése volt a sorozatról, de Dave Filoni és a Lucasfilm más vezetői megváltoztatták és felpuhították. Úgy döntöttek, hogy a YA irányába tolják el. 

 

Nem tudom...nekem ez is elég komoly, milyen lett volna ha ennél is bevállalósabb? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeket mindig a TFN-en olvasod? A legutóbbinak (miszerint újra lett forgatva az utolsó rész) amikor utánakérdeztem a leakses discordon, senki nem hallott róla, még valaki direkt emiatt meg is nézte az MSW-s podcastot, és mondta, hogy semmi ilyen nem volt benne :lol:

 

Szerintem nem kell elhinni mindent, amit kiírnak a netre, meg igazából azokat sem, amiket az ilyen podcastokban mondanak random emberek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

John Rocha a Jeff Snider féle TheHotMic YT podcast házigazdája szerint, Leslye Headlandnek eredetileg sokkal sötétebb elképzelése volt a sorozatról, de Dave Filoni és a Lucasfilm más vezetői megváltoztatták és felpuhították. Úgy döntöttek, hogy a YA irányába tolják el. 

 

Nem tudom...nekem ez is elég komoly, milyen lett volna ha ennél is bevállalósabb? 

Peeeersze, Rocha is beh*lyült, ahogy látom. :lol:

 

Honnan tudja, hogy mi volt az elképzelése a sorozatról? És persze megint Filonit kell behozni, akinek nagyon nem az a feladata, hogy puhítson(!!!), hanem pont az, amit néhány interjúban elmondott: tanácsokat ad, de hagyja a készítőket, hogy bemutassák a saját elképzelésüket. Meg persze annyi még pluszba, hogy (mint ahogy az Acolyte egyik írója kifejtette - akit persze, hogy betámadtak a gyökerek :facepalm:) a szkripteket leellenőrzi és zöld utat ad, ha minden stimmel.

Ez a YA vonal se tudom, hogy miért probléma. A könyveknél például Claudia Gray azt mondta, hogy egy felnőtt és egy YA regény között pusztán csak annyi a különbség, hogy a főszereplők fiatalabbak. Itt meg már a kezdetektől az volt a szitu, hogy Leslye Amandlát szemelte ki főszereplőnek.

 

 

15 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ő vajon Osha vagy Mae?

 

who.jpg

Szerintem Osha lesz.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Filoni azért ilyen szinten ne szóljon bele más munkájába.

Ne is, de igazából nem is hiszem, hogy ilyenbe beleszólna. Mármint, a TCW néhány része után nehezen tudom elképzelni, hogy szándékosan lebitítana ilyen téren egy sorozatot. Az Umbara-szál például minden téren elég sötét, animációs sorozatok között talán a legsötétebb. De még a TBB-nek is voltak elég sötét pillanatai, főleg a harmadik évadban, szóval a világnézete ezen a téren nem sokat ávltozott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.