Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Nem, ez egy fanmade poszter, amit felkarolt a hivatalos oldal, nem az első alkalom, hogy ezt csinálják. Jobb alsó sarokban láthatod is a művész vízjelét.

 

Bár őszintén fogalmam sincs, hogy megy ez, de gondolom jelent különbséget, hogy a sorozat hivatalos poszterén nincs hasonló :D Ezt lehet Zolitól kéne megkérdezni, hogy is megy :D

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 06. 16. - 8:46, Ody Mandrell írta:

Nekem nem tűnt fel, de attól még lehet. Viszont akkor még nem láttuk a sith-et még elszórtan se a sorozatban. Egy teljesen új karakter lehet.

Most megnéztem pár trailert/spotot:

Ami biztos, hogy a Sith és Mae (esetleg Osha) egy erdőben vannak és találkoznak (Awake-spot 24-25 mp).

Amikor a Sith eldobja a pengéjét (alap trailer 1:29-nél), akkor szerintem nem érkezik vissza hozzá, mint egy bumeráng, hanem az ikrek egyike kapja azt el, ezt látom én néger kéznek (kesztyű nélkül)

De látható, hogy az Evolve spotban (24 mp) is megszerez egy fénykardot az erővel (ruhájából ítélve) Mae.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Nem, ez egy fanmade poszter, amit felkarolt a hivatalos oldal, nem az első alkalom, hogy ezt csinálják. Jobb alsó sarokban láthatod is a művész vízjelét.

 

Bár őszintén fogalmam sincs, hogy megy ez, de gondolom jelent különbséget, hogy a sorozat hivatalos poszterén nincs hasonló :D Ezt lehet Zolitól kéne megkérdezni, hogy is megy :D

Ez a másik poszter amit szintén ő készített, ezt is lehozta a hivatalos oldal. A fickó amúgy hivatásos illusztrátor aki a Lucasfilmnek is dolgozik. 

 

GPuTs1ZbcAAvABL?format=jpg&name=4096x409

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Variety is közölt számokat a nézettségről. Amerikában június 7 és 13 között ezek voltak a legnézettebbek. A top 10-ben az Acolyte az egyetlen, ami nem Netflixes. Itt ugye azt nézik hogy egy-egy évadnak az összes elérhető részéből hány percet néztek a nézők az adott idő alatt. Az Acolyte-ból még csak három rész van kint. A következő hetekben ezért még javithat.

X8RRiph.jpeg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Tycho_Celchu írta:

Most megnéztem pár trailert/spotot:

Ami biztos, hogy a Sith és Mae (esetleg Osha) egy erdőben vannak és találkoznak (Awake-spot 24-25 mp).

Amikor a Sith eldobja a pengéjét (alap trailer 1:29-nél), akkor szerintem nem érkezik vissza hozzá, mint egy bumeráng, hanem az ikrek egyike kapja azt el, ezt látom én néger kéznek (kesztyű nélkül)

De látható, hogy az Evolve spotban (24 mp) is megszerez egy fénykardot az erővel (ruhájából ítélve) Mae.

Szerintem ezek a jelenetek mind a Khofaron játszódnak majd, izgalmas lesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

A Variety is közölt számokat a nézettségről. Amerikában június 7 és 13 között ezek voltak a legnézettebbek. A top 10-ben az Acolyte az egyetlen, ami nem Netflixes. Itt ugye azt nézik hogy egy-egy évadnak az összes elérhető részéből hány percet néztek a nézők az adott idő alatt. Az Acolyte-ból még csak három rész van kint. A következő hetekben ezért még javithat.

X8RRiph.jpeg

 

Van egy halom streaming de úgy tűnik a Netflix mindent ural, és ebbe odafér egy Acolyte? Ez csak szerintem jó eredmény? :D 

 

Amúgy a többi SW sorozat hogy teljesített hasonló időtávon? Már ami a nézettséget illeti?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Bomarr írta:

Elvileg a Variety még újnak számít a nézettségmérésben. Hasonló adatok korábbról nincsenek, de én is azt látom, hogy ez tényleg jó eredménynek számít. Pláne ha a következő hetekben egyre nagyobb számokat fogunk látni.

Ráadásul 81%-os a növekedés az előző héthez képest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Van egy halom streaming de úgy tűnik a Netflix mindent ural, és ebbe odafér egy Acolyte? Ez csak szerintem jó eredmény? :D 

 

Amúgy a többi SW sorozat hogy teljesített hasonló időtávon? Már ami a nézettséget illeti?

A Netflix kidobja mindig a teljes évadot, úgy nyilván könnyű gyűjtögetni a perceket. Az, hogy az Acolyte csak 3 résszel ezeket így megközelíti, szerintem jó eredmény.

 

Esetleg ha valaki nagyon ráér, leoszthatja ezeket a számokat a percekkel, bár úgyis csalóka lehet az eredmény, hiszen össznézettséget mérnek, azaz amiből már 3 évad kinn van, annak mindhárom évad nézettsége beleszámít az adott héten

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az Acolyte szereplését visszafogja az is, hogy rövidek a részek, itt pedig perceket néznek. Közben a Bridgerton epizódok 60 perc körül mozognak. Az Acolyte-nál két rész megnézése kell ahhoz hogy összejöjjön annyi perc mint egy darab Bridgerton epizódnál. Szóval akárhogy nézem ez a szereplés nagyon dícséretesnek tűnik. Meglátjuk mit hoznak a következő hetek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindensz*r Zoli megaszondta! Otherworld """"kritika"""" a The Acolyte-ról:
CSAK! erős idegzetűeknek, akik nem akarják felcseszni az agyukat inkább görgessenek tovább!!!

Spoiler

 

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És miért is reklámozod, növeled a nézettségét, ezzel a Youtube és Google elérhetőgését azzal, hogy belinkeled ezt a sz*rt ide, ahol a lőtéri kutyát sem érdekli? A f*szért kell ilyen f*szságokat megosztani!:fuckoff::fuck2::angry: Tiltsd le az oldalát a Youtube-on, aztán ennyi, ne terjeszd és pláne ne ide szemeteld be, mert ez nem szeméttelep!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.