Ugrás a kommentre

A Bad Batch kommandó


NorbiLordi

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Wreckerről elmondható, hogy a marcona külső érző szívet takar? :D 

Az biztos, hogy benne maradt meg leginkább a gyermeki lelkesedés. Talán még Tech helyezhető ebbe a kategóriába, a többiek mind nagyon komolyak. Ez persze érthető, Hunteren ott van a vezetői szerep felelőssége, Echo pedig nem ugyanaz, mióta Wat Tamborék kicseréltek benne ezt-azt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy senkinek nem szúrt szemet a Szepik részéről, mikor ki tudja mit csináltak Echoval, hogy chip van az agyában? Palpi úgyis eltussolta volna ha tudja, de attól még kikerülhetett volna az infó bárki által.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Amúgy senkinek nem szúrt szemet a Szepik részéről, mikor ki tudja mit csináltak Echoval, hogy chip van az agyában? Palpi úgyis eltussolta volna ha tudja, de attól még kikerülhetett volna az infó bárki által.

Lehet, hogy szemet szúrt, csak nem tudták, hogy mi az. A jelek szerint Echo egyből a Techno Uniohoz került, ami ugyan otthon van a kibernetikába, de a genetikához lehet, hogy hangyányit sem értenek, így hiába találták meg, nem tudták azonosítani. Betudhatták annak, hogy a klónok teremtésének egyik valamilye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Dzséjt írta:

Lehet, hogy szemet szúrt, csak nem tudták, hogy mi az. A jelek szerint Echo egyből a Techno Uniohoz került, ami ugyan otthon van a kibernetikába, de a genetikához lehet, hogy hangyányit sem értenek

Lehet, hogy ezért genetikai irányú vizsgálatokat nem végeztek olyan mélységben vagy egyáltalán, hogy meglelhesssék a chip-et. Amúgy is szerintem, "jól el van dugva", ha nem azt keresi valaki lehet rá sem talál. Elvégre a klónokat nem csak olyan helyeken gyógyították, kezelték, vizsgálták a háború során, mint Tipoca City, ahol mindenki be volt avatva. Az egyik ilyen beavatatlan helyen meg csak észre kellett volna vennie valakinek, hogy valami "daganat" vagy egyéb van a klónok fejében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Cupsy írta:

Lehet, hogy ezért genetikai irányú vizsgálatokat nem végeztek olyan mélységben vagy egyáltalán, hogy meglelhesssék a chip-et. Amúgy is szerintem, "jól el van dugva", ha nem azt keresi valaki lehet rá sem talál. Elvégre a klónokat nem csak olyan helyeken gyógyították, kezelték, vizsgálták a háború során, mint Tipoca City, ahol mindenki be volt avatva. Az egyik ilyen beavatatlan helyen meg csak észre kellett volna vennie valakinek, hogy valami "daganat" vagy egyéb van a klónok fejében.

Ez igaz, de a TCW alapján a komolyabb kórházakban is ott sertepertél egy kaminoi minimum. Legalábbis ezt gondolom a Shadow of Malevolence alapján, amiben láttuk a Kaliida Shoals Orvosi Központot, és Nala Se akkoriban ott állomásozott. Később szintén Nala Se feltűnt a Brain Invaders-ben szereplő, ugyanolyan Haven-osztályú katonai orvosi űrállomáson, mint a Kaliida Shoals (mondjuk az sem kizárt, hogy az is a Kaliida Shoals volt, mert nem nevezték néven az epizódban). Ezek alapján a kaminoiak ezeket a katonai kórházállomásokat szigorúan ellenőrzik (ráadásul a medikai személyzet is droidokból és klónokból áll), talán pont azért, mert míg egy Venator korlátozott felszereltségű gyengélkedőjén csak akkor lehet felfedezni a chipet, ha az ember tudja, mit keres, addig az ilyen sokkal jobban felszerelt kórházállomásokon már könnyebben rátalálhatnak. Aztán, ha valaki olyan leli meg, aki nincs beavatva, feltehet kényes kérdéseket.

Ha viszont egy kaminoi felügyeli a helyzetet, a parancsokat teljesítő klónok meg ellátják az ápolói feladatokat, míg a könnyen átprogramozható/kiiktatható droidok meg lefolytatják a vizsgálatokat és a kezeléseket/műtéteket, akkor ez a titok viszonylag jól van biztosítva a kórházakban is.

 

Echo esetében viszont azt figyelembe kell vennünk, hogy komoly fejimplantot kapott. Egész pontosan, az agyát összekapcsolták egy komputerrel, nem is kicsivel. Szóval nyilván átesett előtte egy alapos és mélyreható agyi vizsgálaton, ami során megtalálhatták a chipet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Eddig nem hallottam róla. Mondjuk nem lenne ördögtől való. Barris egyébként is megutálta a Jediket. 

 

Itt van a videó, nem tudom mennyire lehet hiteles. 

 

Barriss Offee WILL RETURN In The Bad Batch Series! - Star Wars Explained

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 minutes ago, Ody Mandrell said:

Barris és Crosshair, mint csapat? ;)

Későbbi évadokban előfordulhat.:D Szerintem jól működnének, inkább az a kérdés, hogy mi hozhatná be Barrist, mint inkvizítor a képbe:hmm:? De én a felbukkanását biztos a második évadra tenném, az elsőé tuti Crosshair lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Mivel a Rebels-ben nem ő lett a hetedik nővér, és már csak az ő története nibcs lezárva a TCW karakterei közül, így most a TBB pont megfelelne erre a célra. Csak meg kell oldani.

Hát szerintem nem csak az ő története nincs még lezárva. Mi van Cad Bane karakterével? 2012 óta egyszer tűnt fel, az EpI előtt játszódó Darth Maul képregényben. Azóta semmi. Gondolom ez a sorozat egyfajta lezárást is tartogathat az olyan karaktereknek, akiket utoljára a TCW-ben láthattunk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Hát szerintem nem csak az ő története nincs még lezárva. Mi van Cad Bane karakterével? 2012 óta egyszer tűnt fel, az EpI előtt játszódó Darth Maul képregényben. Azóta semmi. Gondolom ez a sorozat egyfajta lezárást is tartogathat az olyan karaktereknek, akiket utoljára a TCW-ben láthattunk. :)


Cad Bane anno a TCW-ben is erős karakter volt, és remek bounty hunter. Szerette szivatni a jediket is, amikor módjában állt.. :D

Szinte 100%, hogy Commander Cody is fel fog tűnni, és itt a sorozatban fog kapni egyfajta karakter lezárást.

Darth Vader-t viszont nagyon szeretné a nép, ha csak egy rövid cameo erejéig is. :) 

Szerintem a trailerek nem mutattak meg mindent, én arra tippelnék, hogy csak az első 8 részből mutattak jeleneteket. Volt már erre  is példa korábban.   Majd meglátjuk. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Cpt. Rex írta:

Szinte 100%, hogy Commander Cody is fel fog tűnni, és itt a sorozatban fog kapni egyfajta karakter lezárást.

Vagy feltűnik a Kenobi sorozatban. :D

1 órával korábban, Cpt. Rex írta:

Darth Vader-t viszont nagyon szeretné a nép, ha csak egy rövid cameo erejéig is. :) 

A modellje már kész - mint ahogy a rohamosztagosoké - szóval előbb-utóbb ő is beszuszog a történetbe.

1 órával korábban, Cpt. Rex írta:

Szerintem a trailerek nem mutattak meg mindent, én arra tippelnék, hogy csak az első 8 részből mutattak jeleneteket. Volt már erre  is példa korábban.   Majd meglátjuk. :P

Én most mondok egy 6-7 részt, kb. az évad úgymond harmadát fedték fel. Lesznek még itt meglepetések, abban biztos vagyok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az első 8 részre tippelnék, azokból mutattak jeleneteket. De lehet hogy tényleg csak 4-5 részre terjedt ki. 
Szerintem(magánvélemény) a Crosshair-es szálat lezárják a 8. részig. Van egy ilyen klón megérzésem...de lehet nagyot fogok tévedni. 

 

 

 

Sajnos arra még nem jöttem rá, hogyan tudok úgy vieót linkelni, hogy az indexkép is látszódjon. Sorry.

Ha zavar benneteket, hogy ilyen videókat linkelek, azt jelezzétek már, és akkor nem fogok többet.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.