Ugrás a kommentre

A Bad Batch kommandó


NorbiLordi

Ajánlott hozzászólás

1 hour ago , Cpt. Rex said:

Szerintem(magánvélemény) a Crosshair-es szálat lezárják a 8. részig. Van egy ilyen klón megérzésem..

Szerintem meg pont ő lesz az évad főgonosza. Azon se lepődnék meg, ha csak a sorozat végén állna vissza a csapatba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig mi poén lenne. Végén kiderülne a purgillek előre látták, hogy valami nagyszabású fog közeledni, ezért összegyűjtötték a "hősöket" innen-onnan. Lehet ez lesz az a crossover esemény amit pedzgettek. Mikor már minden elveszettnek tűnik megjelennek a purgillek és mint a Végtelen háborúban megjelenik Ezra, a Bad Batch, Jar-Jar és még ki tudja kik és győzelemre vezetik a jó oldalt 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg szerintem szükségtelen is. Ezek "csak" klónok, nem Jedik, akikből az ep6-ra csak egy maradhat, vagy renegát lázadók, akik Halálcsillag terveket lopkodnak, ezzel válva ünnepelt hősökké. Jelenleg a Bad Batch egy maroknyi renegát a több millió közül, ami szerte a Galaxisban szaladgál. Jelentősségük (jelenleg) nem nagyobb, mint Boba Fetté.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg az adna a sorozatnak igazán súlyt és tétet, ha a csapat 1-2 tagja elhalálozna. Itt most olyan karakterekről van szó, akiknek nem ismerjük a későbbi sorsát, izgalmasabb lenne úgy nézni a sorozatot, ha tudnánk, hogy senki sincs biztonságban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Whill írta:

Szerintem meg az adna a sorozatnak igazán súlyt és tétet, ha a csapat 1-2 tagja elhalálozna. Itt most olyan karakterekről van szó, akiknek nem ismerjük a későbbi sorsát, izgalmasabb lenne úgy nézni a sorozatot, ha tudnánk, hogy senki sincs biztonságban.

Szerintem ez alapból így van, kár a feltételes módot használni. Mivel semmit sem tudunk a sorsukról, így azt sem vehetjük biztosra, hogy életben maradnak, ahogy azt sem, hogy meghalnak. Ennél izgalmasabb nem lehetne. Bár nem csak a halál adhat súlyt és tétet, ennél az egy opciónál azért tényleg lehetnének majd egy-két alkalommal kreatívabbak. A PT is szépen megélt annak ellenére, hogy tudtuk kinek mi a sorsa és hogyan ér véget a sztori.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 7 hónappal később...
1 órával korábban, Cpt. Rex írta:

 

Igaz. 

Tegnap este a végére értem az első szezon újra nézésének. 

Ami igazán kérdőjeles, az Crosshair sorsa. nem vagyok abban biztos, hogy tárt karokkal fogadja majd Rampart. Végül is 1 ember kivételével, az elit osztagot likvidálta, aminek a vezetője volt.   Ő igy bizonyitott a régi társai felé! :)

Szóval szerintem lesznek itt bajok, nehogy majd őt mentsék ki a Batch tagjai a fogságból. 

Nem vennék rá mérget, hogy Crosshair visszatér a Birodalom kebelére. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 minutes ago, Ody Mandrell said:

Nem vennék rá mérget, hogy Crosshair visszatér a Birodalom kebelére. 

Azt én is kétlem hogy a Kaminon történtek után visszafogadnák. Nagy pofára esés lesz majd neki ha Rampart azt mondja neki, hogy nem szolgálhatja többé a Birodalmat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a topik eddig nekem fel sem tűnt, pedig irtam ide korábban my bad... :D  

 

Rampart sem kedveli Crosshair-t, lehet hogy látta benne a potenciált, de ez megváltozott. Ő úgy látta/látja, a klónok ideje leáldozott. Van egy sejtésem, hogy a kiképző kommandósok is csak addig fognak szolgálni, amig az alapokat megtanitják a TK osztagosoknak. Aztán mehetnek a levesbe, vagy elküldik őket egy lehetetlen küldetésre, és hagyják ott rohadni őket. :(  

 

Rampart kegyetlenebb mint Tarkin......egy igazi féreg. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 10 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.