Ugrás a kommentre

1x16 - Kamino Lost


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Állitólag az a bolygó a Wayland, és a bircsi állomás meg, a Mount Tantiss. 

Már emlegetik Thrawn trilógiát is, hogy a Disney remake-t fog csinálni belőle, bla bla....

 

 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Weyland. Ott van a guide-ban. :) 

 

Az Wayland, Legendsben is "a"-val volt írva, wookien a kánon fülön is "a"-val szerepel jelenleg, igaz, hogy az csak a wookie, de kötve hiszem, hogy úgy emelnék át, hogy változtatnak egy betűt rajta, Thrawnból se lett Threwn stb.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Mint amikor Moraband lett a Korribanból. :D

 

Na annak se örültem, finoman szólva, de annak is több értelme volt, mert ott legalább változtattak, ez meg olyan változtatok is meg nem is lenne szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sérti a kis lelki világodat vagy mi? Amúgy levettem a vidit, szándékosan, ha nem tűnt volna fel. 

 

Amúgy ti is ezt csináljátok, "légből kapott" teóriákat osztok meg egymással, csak ez nektek nem tűnik fel, mert kötekedni jobb. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Sérti a kis lelki világodat vagy mi? Amúgy levettem a vidit, szándékosan, ha nem tűnt volna fel. 

 

Amúgy ti is ezt csináljátok, "légből kapott" teóriákat osztok meg egymással, csak ez nektek nem tűnik fel, mert kötekedni jobb. ;) 

 

Magasról lesajnálom mit csinálsz.

 

A mi teóriáinknak legalább van valami alapja, míg a általad reprezentáltak, alig ha hajszállal kapcsolódnak a dolgokhoz. És amiből következtetsz alig vagy egyáltalán nem mutatnak arrafelé, amit aztán kihozol belőle.

 

Jobb kötekedni? Ki kezdte el? Ki kezdett személyeskedni, ráadásul úgy, hogy alapból nem is volt érintett a vitában? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Viszonylag jó zárás lett. A menekülés nem mindig volt feszült és izgalmas. Az epizód második fele viszont sokkal több drámai pillanatot tartogatott. Omega is reménykedett még Célkereszt átállásában. De ő más, és a belső tulajdonságai is közrejátszottak a szerepében. Azi és Omega köré fonódott több megható pillanat. Vadász és társai szerencsére időben elérték a hajót. Célkeresztre nem tudni mi vár. Nem tudom, mit remél a Birodalomtól.

Wayland feltűnése is érdekes jövőt vetít előre.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.