Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

GoT:

 

A vörös asszony tutira nem volt nyakékben pár ledér jelenetben a 4. évadban és mégis jól nézett ki. Ez baki, vagy nem vagyok tisztában a nyakék funkciójával?

 

 

Ahogy elnéztem a rész leadása utáni találgatásokat, úgy tűnik, sokféle értelmezése van a jelenetnek. Van, aki azt mondja, hogy Selyse mindvégig látja a vénasszony formáját, és azért néz rá amolyan semmilyen módon a jelenetben, hogy rá is néz meg nem is, de őt nem érdekli, mert mélyen vallásos. Ez például a perspektívával való játék lenne a készítők részéről. Egy másik szerint csak Melisandre látja önmaga saját formáját. Aztán van, ami szerint a kis üvegcsés lötyi van a dologban, és azért is kér Selyse-től még Melisandre, amikor fürdik, hogy tovább tartson az illúzió. De lehet szimplán csak egy új ötlet, egy csavar behozása az alkotók részéről. Ezekre emlékszem abból az időszakból, én mondjuk az üvegcsést fogadtam el akkor, és eddig nem cáfoltak rá. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT:

 

A vörös asszony tutira nem volt nyakékben pár ledér jelenetben a 4. évadban és mégis jól nézett ki. Ez baki, vagy nem vagyok tisztában a nyakék funkciójával?

 

 

 

Sztem nem a nyakékben van a varázserő. Annak csak szimbolikus jelentése volt. Amikor levette azzal szimbolizálta hogy levetkőzte magáról az istenét és a vallását már belefáradt a hazugságokban.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura lenne ha a nyakékben lenne a varázserő hisz ez azt jelentené, hogy bárki képes varázsolni ha felcsatol egy ilyen ékszert. A GoT világában viszont aki varázsolni akar annak rengeteget kell gyakorolnia és el kell merülnie ebben a "tudományban". Melisandre is ősöreg, már valószinüleg régesrég foglalkozik a varázslattal. A nyakéknek pont annyi a jelentősége szerintem mint amit Fulcrum ír: szimbolikus

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Fura lenne ha a nyakékben lenne a varázserő hisz ez azt jelentené, hogy bárki képes varázsolni ha felcsatol egy ilyen ékszert. A GoT világában viszont aki varázsolni akar annak rengeteget kell gyakorolnia és el kell merülnie ebben a "tudományban". Melisandre is ősöreg, már valószinüleg régesrég foglalkozik a varázslattal. A nyakéknek pont annyi a jelentősége szerintem mint amit Fulcrum ír: szimbolikus

 

 

Aha. Értem.

 

Én meg úgy képzeltem, hogy esetleg a nyakéket Ő készítette vagy legalábbis a tulajdonság amivel felruházta, tőle származik.

Szóval az varázserő az övé lenne ezesetben is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van új Lucifer rész.

Atya ég, hát ez a mama... :love:

 

Jópofa rész volt, Luci csak nem tudja legyűrni az anyakomplexusát. :lol: De kíváncsi vagyok, mit hoznak ki ebből. Mi lesz Ami reakciója, ha összefut a mamával - most, hogy hullik a szárnya, lehet, hogy már nincs annyira bejárása a pokolba -, na meg persze mi lesz Chloe reakciója, ha kiderül végre, hogy ki is Charlotte valójában. Persze, ahhoz el kéne fogadnia először, hogy ki Lucifer valójában. Maze haláli volt. :lol:

Tényleg, már nem emlékszem, de a pszichológus csaj végül elfogadta, hogy Luci és Amenadiel angyalok?

Mondjuk azért az utolsó jelenettel nem győzött meg Charlotte arról, hogy nincsenek hátsó szándékai és teljesen őszinte volt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is bejött a Lucifer S02E02. Hatalmas ez a sori. :cool:

 

 

 

Tényleg, már nem emlékszem, de a pszichológus csaj végül elfogadta, hogy Luci és Amenadiel angyalok?

Nekem úgy rémlik hogy elfogadta.

 

 

Mondjuk azért az utolsó jelenettel nem győzött meg Charlotte arról, hogy nincsenek hátsó szándékai és teljesen őszinte volt.

 

Én se bízok igazán Sáriban. De az is benne van a pakliban hogy azért nézett úgy fel mert örült a feje hogy keresztbe tudott tenni az urának. Elvégre az öreg a pokolban akarja tudni amit a nőci (egyelőre) meg is úszott.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Én se bízok igazán Sáriban. De az is benne van a pakliban hogy azért nézett úgy fel mert örült a feje hogy keresztbe tudott tenni az urának. Elvégre az öreg a pokolban akarja tudni amit a nőci (egyelőre) meg is úszott.

 

Igen, ez is egy lehetőség, és lehet, hogy csak ez van a háttérben.

 

Az biztos, hogy ezzel Luci nem lett nagyobb rajongója az apjának.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez is egy lehetőség, és lehet, hogy csak ez van a háttérben.

 

Az biztos, hogy ezzel Luci nem lett nagyobb rajongója az apjának.

 

Nem kizárt hogy Luci megkapja még azért a húzásáért a büntit az öregtől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma délután nékem is megvolt. Überszupernek meg hasonlóknak nem tudnám titulálni de annyira azért bejött hogy folytatni akarjam.

 

A Halálos fegyver S01E02 is megvolt. Valamivel jobban feküdt mint az előző rész.

 

 

Ha jól tudom, holnap hajnalban már ki is jön a folytatás.

Már kijött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer

 

 

Mekkora király rész volt. Szétröhögtem az agyam. :lol: De persze voltak benne komoly részek is. Pl. Lucifer anyja. Szerintem is van még valami a háttérben amiről nem tudunk. Bár szerintem amit elmondott az igaz. A pszichiáter csajnak lövése sincs arról ki valójában Lucifer és Amadiel. :) Apropó Amadiel. Miért veszít az erejéből és ez mit jelent? Emberré válik teljesen? Vajon az apja csinálja ezt vele? Nem értem miért nem beszél Luciferrel erről?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.