Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Pár perces részlet a TWD 7x01-ből. Ezek szerint csak bekövetkezik az a bizonyos képregényes dolog...

 

...és Rick elbukja a jobb kezét. Csak nem a Kormányzó, hanem Negan által. Nem hittem volna, hogy ennyi idő után ezt is áthozzák a sorozatba, bár ilyen téren Carl szemének elvesztése is meglepett.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=EW_N5-ceitk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A NYCC-on az Agents of S.H.I.E.L.D. panelján megkérdezték a Marvel Television igazgatóját, hogy lesz-e kapcsolat a S.H.I.E.L.D. és a Netflix-es sorozatok között, amire csak annyit válaszolt, hogy "nézzük tovább". Annak nagyon örülnék, ha rendbe lennének a sorozatos dolgok, mert azt még valahogy megértem, hogy a filmek és a sorozatok között csak egyoldalúak az utalgatások, de hogy a tv-s és a netflixes sorozatok között miért nem lehetnek nagyobb átfedések, az számomra egy elég nagy rejtély. Főleg annak fényében, hogy a Sokovia Accords miatt a S.H.I.E.L.D.-nek komolyan foglalkoznia kellene a netflix-es hősökkel.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár perces részlet a TWD 7x01-ből. Ezek szerint csak bekövetkezik az a bizonyos képregényes dolog...

 

...és Rick elbukja a jobb kezét. Csak nem a Kormányzó, hanem Negan által. Nem hittem volna, hogy ennyi idő után ezt is áthozzák a sorozatba, bár ilyen téren Carl szemének elvesztése is meglepett.

 

 

Rendkívül gyáva megoldás.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon várom már!

Még hetek vannak addig :(

 

Luke Cage

Nem lesz a kedvenc Neflixes sorozatom, jó volt, de annyira nem tetszett, mint a korábbiak.

 

Westworld

Én is megnéztem az első két részt, eddig nagyon tetszik. Egy korábbi J.Nolan/Bad Robot széria a kedvenceim között van, szóval várom a folytatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl vagyok én is a Westworld első részén, én ugyan nem mondanám az új Trónon harcának(valahol már így emlegetik), de minden esetre érdekes.

 

Egy kérdés a szalon kirablása alatt szóló téma az valami már létező zenének a változata nem? Már sokszor meghallgattam azt a részt és szinte már a nyelven én van, de mégse :( Valaki esetleg nem tudja mi az?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, este 10-kor.

Egyébként eredeti nyelven is leadják a magyar FOX-on, az amcsi premierrel egy időben (hétfő hajnal 3:30-kor). Most főleg jó lenne nem spoilerbe futni, úgyhogy addig szerintem elvágom magam a nettől, amíg nem láttam a részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, este 10-kor.

Egyébként eredeti nyelven is leadják a magyar FOX-on, az amcsi premierrel egy időben (hétfő hajnal 3:30-kor). Most főleg jó lenne nem spoilerbe futni, úgyhogy addig szerintem elvágom magam a nettől, amíg nem láttam a részt.

Köszi az infót!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éjjel/hajnalban nem bírtam ki és belenéztem a TWD 701-be!

Szoval tudok mindent! :evil:

Azért olyan rosszul nem tippeltem a 6. évad végén. :P

 

7x01 spoiler

 

"A képregényben Glenn fejét csapta szét Negan, de egyáltalán nem biztos, hogy ez a sorozatban is így lesz. Egy régebbi példa: a képregényben Tyreese-t fejezte le a Kormányzó a börtön előtt, a sorozatban viszont Hershel volt az áldozat. Az én tippem: Glenn vagy Abraham."

 

Itt inkább az volt a fordulat, hogy 1 helyett 2-en maradtak ott. Rick kézlevágására számítottam, de ami késik, nem múlik. :evil: :evil:

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a stranger Things első évadját. Nem semmi sorozat! Ekkora nosztalgia hangulatot még szinte senki nem tudott kreálni sorozatban. Tiszta Super8, de még annál is jobb. :D

Igen. :) Utána megnéztem a hasonlóan nosztalgikus coming-of-age filmeket (pl. Kincsvadászok, Stand by me), hát nem tagadom, könny szökött a szemembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is nagy kedvenc lett a Stranger Things. Érdekes lesz látni, hogy mit hoznak ki a folytatásból. Úgy rémlik, hogy egy időben még olyan koncepció is volt hogy egy teljesen másik sztoriba vágnak bele, de aztán végül a mostani szálak folytatása mellett döntöttek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért olyan rosszul nem tippeltem a 6. évad végén. :P

 

7x01 spoiler

 

"A képregényben Glenn fejét csapta szét Negan, de egyáltalán nem biztos, hogy ez a sorozatban is így lesz. Egy régebbi példa: a képregényben Tyreese-t fejezte le a Kormányzó a börtön előtt, a sorozatban viszont Hershel volt az áldozat. Az én tippem: Glenn vagy Abraham."

 

Itt inkább az volt a fordulat, hogy 1 helyett 2-en maradtak ott. Rick kézlevágására számítottam, de ami késik, nem múlik. :evil: :evil:

 

Igen, emlékszem a korai tippekre! Hát ez bejött!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éjjel/hajnalban nem bírtam ki és belenéztem a TWD 701-be!

Szoval tudok mindent! :evil:

7 körül már én is tudtam mindent, mert bár nem hajnalban, de reggel megnéztem :P Vélemény: *****@!!!

 

 

Rick kézlevágására számítottam, de ami késik, nem múlik. :evil: :evil:

 

 

Nem biztos, hogy végül belekerül a sorozatban, mert akkor sokat kéne trükközni, elvégre nem egy mellékszereplőről van szó :)

 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD 7x01

 

Hát ez egy nagyon erős kezdés volt (bár ebben a sorozat mindig jó volt, aztán jön a színvonal-csökkenés, hogy az utolsó 2-3 részre megint felfusson). Ugyanaz a gyomorgörcs volt bennem végig, mint az évadzárónál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD 701 (immár aludva rá egyet):

Szóval rámentem szinkronnal is este. Erős kezdés tagadhatatlan. Már-már túl erős.

Horrorsorozat, nem disney princess, tudom, de most valami sok volt. Először éreztem kissé öncélúnak, vagy olyan; "na übereljük magunkat és a konkurenciákat is!" -stílusúnak a történteket.

 

Szóval Glenn halála egyszerűen egy fokozás. Ha nem volna elég Abrahamtől a búcsú -és az is durva volt-, egyszer csak tessék! :fuckoff:

-Le voltál sokkolva kedves néző?

-Dehogy voltál..most vagy.

Ráadásul másodszori megtekintésre komolyan felmerült bennem a paródia szó. Glenn kiugrott szeme és hogy képes motyogni valamit Maggie-nek, egész egyszerűen túl sok!!

Félretéve ezt a gondolatot viszont: itt a világvége, valójában nincs miért küzdeni, az utolsó reményt is elveszik mindenkitől, így már most borítékolom, hogy nem lesz, nem lehet happy end, pedig én is a "vasárnapi asztalban" reménykedtem körülbelül..

Ráadásul Glenntől pár résszel ezelőtt már búcsúztunk, majd egy eltúlzott túléléssel, a néző arcátlan palira vevésével, így az én szabályrendszerem szerint védettséget élvezne most jó ideig, vagy örökre. (Lásd friss példámat: GoT; Havas Jon-ő se haljon meg mégegyszer, ha jót akarnak :evil:)

Nyilván megfontolták ennek a nem létező íratlan szabályrendszernek az aspektusait, majd bevették a "leszarom-tablettát" és mocskosul felrúgták!

 

 

-köszi.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

csoli:

 

Glenn halálával épp hogy nem tojtak le semmit, mert, bár már eljátszották a halála lehetőségét, ott, ahol te is mondtad, a képregényekben biza egyedül ő ismerkedik meg közelről Lucille-el. Gondolom, hogy a spoilerek miatt kerülted is ezt a témát, csak mondom, hogy ez végig benne volt a pakliban, nem szemrehányás gyanánt. Viszont azzal, hogy előbb Abraham kapott, velem lazán elhitették egy-két édes percre, hogy Glenn nem kap belőle, aztán meg bumm! Na azzal rendesen megleptek. Nem mintha Abrahamet nem csíptem volna különösebben, hisz nekem a kedvencem volt. :(

 

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.