Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én eddig úgy tudtam, hogy csak az első három szereplő valódi, történelmi személy.

A Wikipédia információiból indultam ki, ahol írnak is róluk, hogy hogyan harcolt Gannicus és Castus Crassus csapatai ellen. Először én is azt hittem, hogy Gannicus kitalált személy, de aztán végül úgy láttam, hogy mégsem. :) Ráadásul ebből a szempontból igyekszik a sorozat minél realisztikusabb lenni, ezt az eddig látottak is igazolják. Na jó, Oenomaus a valóságban gall volt és nem fekete, de a történetre ez semmilyen hatással nem volt. :)

 

Ha már így rákaptam a websorozatokra, lehet, hogy bepróbálom a The Confessiont is, állítólag jó. Bár Kiefer papától mást nem is vártam. :cool:

Hogy jó? :D Szinte az összes mai film elbújhat mellette. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe és a Supnat is nagyon jó volt a héten.

 

Fringe:

 

Hát ez a vége nagyon kemény volt. most mi lesz itt, világvége és az volt noé bárkája? de ezen a részen marha sokat röhögtem. Mondjuk nem értem Peter mirt nem mondja el Walternek, hogy ő az igazi apja. De ezt a részt Walter nagyon vitte. :D

 

 

Supnat: Áhh végre egy normális Monster of the week rész. Nagyon kellett már. Elég sok jó poén volt benne, és hát a vége...áááá. :D Ez is már kellettt mint egy falat kenyér! :D vagyis ő! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt a The Confession című websorozat is. Remekre sikerült! :clap: Mindenkinek ajánlom, akinek van 1 szabad órája, és vevő az érdekes morális kérdéseket feszegető témákra.

 

Supernatural legutóbbi része szintén remekelt. A vége pedig... :o "Balls!" :D

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan indul ez a Trónok harca, de azért jó volt, mint mindig.

 

Azért az egész sorozatot se azért szeretjük, mert olyan veszettül rohanna :D Most is inkább szépen pozicionálta a viszonyokat, már amelyikig egyáltalán eljutott.

Renly udvarának és a Greyjoy háznak a beléptetésével még adósak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez a Trónok Harca, egyébként? Fontolgatom, hogy elkezdem, persze csak a Touch után. :)

 

De még mennyire! Fantasy minden hősies eszmény nélkül (sőt, kifejetetten két lábbal tiporva beléjük), helyenként elég naturálisan, igazi kavaráshegyekkel. Az első évadnak a felétől majdnem személyes sértésnek vettem hogy várni kell egy hetet a folytatásra :D De a könyveket is nagyon ajánlom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez a Trónok Harca, egyébként? Fontolgatom, hogy elkezdem, persze csak a Touch után. :)

Hát történetvezetésben elég jó. Amolyan realista fantasy. Nagyon mágiaszegény világgal. Inkább az intrika, áskálódás, és a királyi hatalomért való küzdelem jellemzi. Olvastam a négy könyvet. Amennyire istenítik én többet váratm tőle, de az első és a harmadik könyv nagyon tetszett. Az első évad remek adaptáció lett. Az egészre egy komorabb, sötétebb hangulat jellemző, ahol inkább a jók szívnak és a gonoszok kevésbé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyobb a füstje mint a lángja, legalább is nekem kicsit unalmas az egész. Főleg ahhoz képest hogy a Junkie-n letarolta a legfőbb díjakat.

 

Néhány karaktert meg addig ütnék amíg le nem esik a kezem, a szőke kis p*cs remélem kínhalált hal hamarosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyobb a füstje mint a lángja, legalább is nekem kicsit unalmas az egész. Főleg ahhoz képest hogy a Junkie-n letarolta a legfőbb díjakat.

 

Néhány karaktert meg addig ütnék amíg le nem esik a kezem, a szőke kis p*cs remélem kínhalált hal hamarosan.

 

Sajnos sokat kell vári arra, míg ő is szívni fog

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT 2/2

Remek rész volt

 

Hehe, jól megkapta ez a Greyjoy-gyerek, nagyon nem szimpi az ürge. Ami tetszett, az Aryáék szála. Sajnos Daenerys nem sokat szerepelt ezúttal. Mindig olyan gyorsan véget ér egy-egy rész, most ráadásnak lehet várni majdnem két hetet a folytatásra.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régen mennyire szerettem, persze akkor még fogalmam se volt róla, hogy animét nézek valójában. :D

Én is imádtam és akkoriban én sem tudtam. De valahogy annak idején az sem esett le, hogy egy iszonyatosan megvágott verziót nézek. Ezüst Nyíl apja az egyik jelenetben él és virul, a következőben pedig meghal és anno valahogy nem zavart, felnőtt fejjel pedig már feltűnt. Azóta már letöltöttem az eredeti, 22 részes vágatlan verziót és így már sokkal érthetőbb. :) Furcsa, hogy ennyi év után is ugyanúgy le tud kötni. :) Időről időre előveszem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a végén már az idegeimre ment, mikor huszadjára kellett ugyanazokat a részeket néznem :D

Igen, megesett, hogy többször vágták be ugyanazt a futás jelenetet, de könyörgöm, legyünk a korára tekintettel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is imádtam és akkoriban én sem tudtam. De valahogy annak idején az sem esett le, hogy egy iszonyatosan megvágott verziót nézek. Ezüst Nyíl apja az egyik jelenetben él és virul, a következőben pedig meghal és anno valahogy nem zavart, felnőtt fejjel pedig már feltűnt. Azóta már letöltöttem az eredeti, 22 részes vágatlan verziót és így már sokkal érthetőbb. :) Furcsa, hogy ennyi év után is ugyanúgy le tud kötni. :) Időről időre előveszem. :)

Az eredeti verziót még nem is láttam belőle :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredeti verziót még nem is láttam belőle :lol:

Az egyetlen olyan anime, ahol úgy gondolom, hogy a magyar szinkron sokkal jobb lett, mint az eredeti. De a magyarban voltak sajnos nagy logikátlanságok, például amikor Béni a születendő gyermekeiről beszél, amikor már ott vannak a kölykök Bella lábainál. Meg két kutyát is ugyanúgy hívtak a magyarban, akiknek semmi közük egymáshoz. Pirate Bayen fent van egy csomag, ahhoz meg van feliratom. :) Ha másért nem is, de érdekességképp érdemes megnézni egyszer. :) Ha nem többször, mint én. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyetlen olyan anime, ahol úgy gondolom, hogy a magyar szinkron sokkal jobb lett, mint az eredeti. De a magyarban voltak sajnos nagy logikátlanságok, például amikor Béni a születendő gyermekeiről beszél, amikor már ott vannak a kölykök Bella lábainál. Meg két kutyát is ugyanúgy hívtak a magyarban, akiknek semmi közük egymáshoz. Pirate Bayen fent van egy csomag, ahhoz meg van feliratom. :) Ha másért nem is, de érdekességképp érdemes megnézni egyszer. :) Ha nem többször, mint én. :D

Akkor megnézem az eredeti verziót.

Jelenleg úgyis csak 3 animét nézek, szóval egy még belefér. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT 2/2

Remek rész volt

 

Hehe, jól megkapta ez a Greyjoy-gyerek, nagyon nem szimpi az ürge. Ami tetszett, az Aryáék szála. Sajnos Daenerys nem sokat szerepelt ezúttal. Mindig olyan gyorsan véget ér egy-egy rész, most ráadásnak lehet várni majdnem két hetet a folytatásra.

 

 

Greyjoy meg fog még lepni sokakat. Daenery nem sokat lesz jelen ebben au évadban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor megnézem az eredeti verziót.

Jelenleg úgyis csak 3 animét nézek, szóval egy még belefér. :D

Adok hozzá linkeket. :)

 

 

Ha addig nem jön le, akkor holnap, amikor hazaértem, beállhatok seedbe, sajnos itt a kollégiumban külföldi oldalaknál ezt nem tehetem meg, mert azt észreveszik. >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.