Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát úgy vettem észre hogy:

 

 

Lorit hibáztatod azért mert Rick megölte Shanet. Lori sokszor megmondta Shane-nek hogy szálljon le róla Ricket szereti. Hát Shane ebbe nem tudott beletőrödni.

 

Én nem ezt mondtam. Pusztán azt, hogy úgy tűnt, mintha megharagudott volna olyasmiért, amit tulajdonképpen burkoltan ő kért. :) Abban nem kételkedem, hogy ez az incidens kinek a hibájából történt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És én még azt hittem, a tavalyi évadzárót nem tudják űberelni, de ez alapján nagyon úgy tűnik, tévedtem. Van egy olyan érzésem, hogy ezúttal nem egy szereplőtől fogunk végső búcsút venni...

Nekem valahogy ez az évad jobban bejött, mint az előző. Emlékszem, tavaly kb. 4-5 részt utólag néztem meg, most meg alig várom, hogy felkerüljön a felirat. Van pár emberke, akiről tudjuk, hogy tuti megmarad :) A többiekről meg lehet filózni:

 

Remélem, nem Richard lesz az egyik, akitől búcsúzunk majd. Vagyis akár ki is léphet, ami nagyon valószínű, de ne haljon meg. Lépjenek le a lánnyal és Tommyval jó messzire.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem ezt mondtam. Pusztán azt, hogy úgy tűnt, mintha megharagudott volna olyasmiért, amit tulajdonképpen burkoltan ő kért. :) Abban nem kételkedem, hogy ez az incidens kinek a hibájából történt. :)

The Walking Dead 2. évad spoiler

 

Miből gondolod, hogy Lori burkoltan azt kérte Ricktől, tegye hidegre Shane-t? Csupán figyelmeztette, hogy veszélyessé vált a csoportra nézve. Nekem semmi hátsó szándék nem jött le ebből. Nem várhatta el, hogy a humánus Rick odasétál Shane-hez és golyót küld a fejébe, csak mert nem tetszik a viselkedése. A sráccal se tudta megtenni, akinek gyakorlatilag embertelen módon megszavazták a halálát. De Rick még akkor is visszament Shane-ért a buszhoz, miután az kijelentette, hogy szerinte nem tudja megvédeni Lorit és Carlt, majd keményen egymásnak estek. Utalhatott arra is a csaj, hogy Rick (mivel rá úgy ahogy még hallgatott Shane) beszéljen vele, térítse észhez, vagy ha nem megy, valami módon döntsenek a sorsáról.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem valahogy ez az évad jobban bejött, mint az előző. Emlékszem, tavaly kb. 4-5 részt utólag néztem meg, most meg alig várom, hogy felkerüljön a felirat. Van pár emberke, akiről tudjuk, hogy tuti megmarad :) A többiekről meg lehet filózni:

Hm, én viszont ezt az évadot eddig elég gyengének érzem, igaz, az utolsó pár rész jó volt, de előtte szerintem elég sok volt az üresjárat. Nálam még mindig az első évad viszi a prímet.

 

Azért ez az évadzáró nem lesz gyenge, a trailer alapján. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Walking Dead 2. évad spoiler

 

Miből gondolod, hogy Lori burkoltan azt kérte Ricktől, tegye hidegre Shane-t? Csupán figyelmeztette, hogy veszélyessé vált a csoportra nézve. Nekem semmi hátsó szándék nem jött le ebből. Nem várhatta el, hogy a humánus Rick odasétál Shane-hez és golyót küld a fejébe, csak mert nem tetszik a viselkedése. A sráccal se tudta megtenni, akinek gyakorlatilag embertelen módon megszavazták a halálát. De Rick még akkor is visszament Shane-ért a buszhoz, miután az kijelentette, hogy szerinte nem tudja megvédeni Lorit és Carlt, majd keményen egymásnak estek. Utalhatott arra is a csaj, hogy Rick (mivel rá úgy ahogy még hallgatott Shane) beszéljen vele, térítse észhez, vagy ha nem megy, valami módon döntsenek a sorsáról.

 

Végül is... :) (Bocsi, most csak ennyi telik tőlem. >.< Valahogy nekem annak idején így jött le, de lehet, hogy tévedek. :) (De azért a mellékelt kép a korábbi hozzászólásomban, azért üt, valljuk be. :lol:)

 

Ezt meg csak neked:

http://9gag.com/gag/2653745

:D:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Homeland második évad kilencedik rész után: kezdik kicsit túl bonyolítani. Az évad első fele mesés volt, de az utóbbi pár részben mintha elveszett volna a sorozat igazi bája. Én főleg azért szerettem mert piszok jók voltak a karakterek és nagyon jó párbeszédeket irtak nekik, de a plot hole-ok száma már kezdi elérni a kritikus szintet, ráadásul láthatóan egyre jobban görcsölnek a készitők hogy minden részre jusson egy óriási csavar. Remélem a végére kikupálodik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat: nekem nagyon tetszett ez a rész. Imádom ezt az évadot, kész felüdülés komolyan mondom. tele van kreativitással, pedig azért már megy egy ideje és mégis tud újat mutatni, pedig már féltem, hogy megint a szeleburdi istenke tért vissza valahogy. Deanék segítőtársa meg zseniális remélem marad is velük tovább, mert nagyon feldobta poénügyileg a részt, és ebben azért még lenne. Csak így tovább. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban rosszul fogalmaztam. Ebben a páncélban nem úgy néz ki, mint a Hét Királyság egyik legnagyobb ura. Először egy jöttment zsoldosnak néztem. Szerintem jobban nézne ki ha a mellvért egy darabból lenne, és ilyen pikkelyes domborulatok lennének rajta valahogy így

 

okori-0346.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter: hát igen tudják tovább fokozni, de egy egész más szinten. :)

 

Húha hova tartunk. Dexi "ártatlan" embereket öl. Persze megérdemlte és valahol tetszik is, hogy hova tartunk, de azért az volt a jó benne, hogy kellett tartania magát szabályokhoz. Kíváncsi vagyok mi lesz ha már nem tartja egyáltalán. Amúgy olyan érzésem volt mint mikor Trinityvel végzett azt hitte megnyugodhat és utána jött a csapás. Itt is, végzett vele aztán kiderül hogy Debnek már feldobta...a mocskos szemétje. Jujj Laguerta meg nagyon nagyon közel jár, csúnya világ lesz itt 2 részen belül...vajon ki fog meghalni az évad végére? Hannah, Laguerta? AZ egyik szerintem szinte biztosan.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead:

 

Ez volt az utolsó rész idén a 3. évadból, a következő februárban. Valami überbrutál cliffhangerrel ért véget ,bár sajna a stáblista közben mutattak részeket a következő részről és így már tudható mi lesz a szereplőkkel.

 

 

Valaki írja már meg hogy ez a féreg tetű Kormányzó meg fog dögleni valamikor? Iszonyúan utálom. De inkább azt hogy Andrea még asszisztál még hozzá. Nemi gaz hogy nem látja hogy ez egy pszichopata állat. Amikor a néger csaj majdnem megölte a Kormányzót ez a hülye k*rva megakadályozza és még Daryl elővezetésénél is elhiszi hogy ők a rosszak. Ostoba hülye tyúk. én a néger csaj helyében akkorát b*sznék be neki hogy helyre jönne az agya. A másik a lakosság. A csőcselék. Hogy lehet valakivel elhitetni hogy terroristák jöttek? Ez a hülye barom Kormányzó meg tényleg elhiszi amit állít? Hát baszki ő rabolta el a két embert és kínozta meg és még nekiáll feljebb ha értük jönnek? Miért nem viselkedett velük normálisan? Akkor talán nem törnek be fegyverrel.

Különben megvan a Kormányzó ars poéticája. Mindenki aki nem zombi és nem a városában él meg kell ölni, nehogy veszélyeztesse a hatalmát mert ha a lakossága rájön hogy mások is simán túlélték és van annyi eszük mint Rickéknek akkor talán feltesznek pár kérdést.

Különben amit szomorúnak tartok hogyha tényleg ilyen a csőcselék és egy ilyen gyökér hatalomra kerülhet akkor egy ilyen katasztrófa túlélését sem érdemeljük meg. Maggievel nem értek egyet. Nem ilyen az ember. Az ilyeneket kivetik mint most is. Hálistennek többen vannak a normálisok. Tényleg durva hogy össze kéne fogniuk és túlélhetnék, és emberségesen kéne viselkedniük egymással erre egymást ölik. Végtelenül szánalmas és primitív.

A Kormányzó meg amikor siratta a kislányát hát nem tudtam sajnálni hogy a gyerek már zombi volt. Miért nem sajnálta Glennt és Maggiet vagy a Nemzeti Gárda katonáit? Ezt utálom a legjobban a rosszakban hogy más bánata és élete nem jelent nekik semmit de ha az ő rokonát ölik meg akkor zokog.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural - 8x09

 

Nagyon jó rész volt, nekem tetszett. Minden a helyén volt, érdekes témákat feszegetett...

 

Örülök, hogy Benny-ből nem csináltak rosszfiút (remélem, nem is fognak), látszik, hogy igyekszik a helyes úton maradni. Kár, hogy Sammy előítéletes a "szörnyekkel" szemben, bár igaz, hogy alaposan megszívta Ruby-val, így minden oka megvan erre. Viszont ezesetben Deannek volt igaza, az eddigiek alapján Benny jó lett, bármilyen múltja is van. Így nem érdemelt halált, Martin megölése pedig jogos volt (mi a francnak engedék ki az őrültek közül?). Szerintem Dean is megölné Benny-t, ha egyértelmű bizonyíték lenne a bűnösségére, így értelmetlen felróni neki, hogy elfogult a fickóval kapcsolatban. Ráadásul Samék egy ártatlan tagot tettek volna hidegre, ami nem éppen egy jó vadász ismertetője.

 

Eddig nagyon jó évad, csak így tovább. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter - szupermegaállat rész volt ez is, és legközelebb vége...de még mennyire! :D

 

hát nem is értem Dexi hogy adhatta fel amikor mindent tud róla. legalább ölte volna meg, vagy játszotta volt el hogy neki semmi köze hozzá...lol. De Laguerta úgy látom a köv részben bekeményít, jujj szegény dexinek szorul a hurok. Vajon Laguerta túléli az évadzárót? Szerintem nem. Legalábbis remélem. Kész családi dráma volt ez a rész. Mondjuk kicsit még mindig bennem van az is, hogy Deb mérgezte meg magát, de lehet hogy csak paranoiás vagyok...:D

 

 

supnat: újabb remek rész, behozva a csaj szálat is, Benny is marha jó volt, nagyon egyben volt ez a rész, ahogy az évad is.

 

Fringe: Én nagyon bírom ezt az évadot, és kíváncsian várom hogy mi lesz a végén, mert lassan, de biztosan eljutunk oda is. Az a kis harc nagyon állat volt! Elnéztem volna még egy darabig. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter valóban szuper volt.

 

Biztosan jelentősége lesz Dexi szempontjából, hogy nem ölte meg Hannah-t. Jövő héten meglátjuk, hogy micsoda. Őrült ötlet, hogy Deb mérgezte meg magát, de persze az embernek még ez is eszébe juthat, de Deb nem az a fajta szerintem. Igaz, hogy Dex miatt megcsinált most pár olyan dolgot, amit más különben sose tenne, de ez esetben ez egy alattomos cselekmény lett volna, és róla nehezen képzelek el ilyen viselkedést.

 

Utolsó rész előzetes spoiler:

 

Nem kicsit kavalkád az előzetes, mert akkor hogy is van az, hogy L. lecsukja Dexit, közben meg Dexi kivonja őt a forgalomból? Ajaj, ebből a trailerből bármi épkézláb sztorivonalat nem lehet összerakni. De nem is baj, így izgalmas :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.