Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Supernatural - 8x07

 

Egyértelműen az évad eddigi legjobb része volt, első blikkre nálam a teljes 7. évadot is veri. Hiányzott már egy ízig-vérig főszálas rész, ráadásul

Castiel is visszatért végre! Nem a rossz oldalon, nem idiótaként, hanem önmagaként. Nekem baromira hiányzott, remélem nem csak 1-2 részben látjuk viszont. A Purgatóriumos visszatekintések is nagyon ott voltak, főleg a portálos rész. Így már érhető, Cas miért nem akart visszamenni. Nem tudom, a végén ki volt az a csaj, de egy meredek elképzelésem szerint talán maga Isten. Érdekelne, Crowley minek töri magát ennyire a tábla elolvasásával, egyszerűbb lett volna, ha elpusztítja, így nem jutott volna Kevin tudomására a Kapu bezárásának módja. Lényeg, hogy nagyon jó kis rész volt, eddig bejövős az évad, remélem, tartja a szintet (bár, ha emelkedik, az nem baj), és további évadokkal gazdagodik a sorozat.

 

A top jelenet nálam ez volt, hangulatilag jól összehozták Cas erőfitogtatását... He Is Back! :cool:

tumblr_mdjs68hHvM1rzxujso3_500.gif

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múltkori Castle-ért nem voltam oda, a mostani egy fokkal már jobb volt, de én is észrevettem ugyanazok a problémákat vele, mint Dzséjt. Zavaró is volt egy kicsit.

 

DW-t pedig várjuk :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural - 8x07

Tényleg nagyon szuper rész volt! Eddig marha jó ez az évad, ami nekem már nagyon kellett. :) És ha ezen a pályán halad akkor még jobb lesz.

 

Doki karácsonyi spec:

Prequel a részhez:Hamarosan trailer is jön.

Spoiler mögött a videó és képek is.

 

 

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na már a Children in Need miniepizódnál picit megijedtem (oké ez ilyen gyerekeknek készülő kis izéke, de akkor is olyan furán amatőrnek tűnt), de az előzetes már egy tök jó kis karácsonyi speciált ígér :)

Egyetértek. Eddig nagyon jónak tűnik, sokkal jobbnak mint az előző.

 

De ha jól értettem akkor az ott Strax? mert az elég fura nem? Mondjuk én örülök, mert már most több poént elszórt, amin jól mulattam. :D És ilyet is láttunk már, hogy reinkarnációval találkozik a doki, szóval Jenna akkor így lehet itt valszeg. A gonosz hó meg nagy ötlet! :D Ideje újra életet verni szegény Dokiba, hogy ne szomorkodjon már Amyék miatt. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Strax visszahozatalát én se értem. A sontarok ugyan klónok, tehát elvileg simán lehet egy ugyanugy kinéző egyed itt, de nagyon úgy tűnik hogy ez pont az akit a Good man goes to war-ban láttunk. Ez remélem jól meglesz magyarázva.

Az viszont nagyon tetszik, hogy megint valami egészen hétköznapi dolog válik félelmetessé... gonosz hóemberek! Lol! :D Jenna meg anyuka? Vagy babysitter? Valószinüleg az utóbbi. Az megvan egyébként, hogy a Doktor Amy szemüvegét viseli? Viszont mintha Vastra maszkja nem lenne annyira mutatós mint két évaddal ezelőtt... vagy csak én látok rémeket?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Strax visszahozatalát én se értem. A sontarok ugyan klónok, tehát elvileg simán lehet egy ugyanugy kinéző egyed itt, de nagyon úgy tűnik hogy ez pont az akit a Good man goes to war-ban láttunk. Ez remélem jól meglesz magyarázva.

Az viszont nagyon tetszik, hogy megint valami egészen hétköznapi dolog válik félelmetessé... gonosz hóemberek! Lol! :D Jenna meg anyuka? Vagy babysitter? Valószinüleg az utóbbi. Az megvan egyébként, hogy a Doktor Amy szemüvegét viseli? Viszont mintha Vastra maszkja nem lenne annyira mutatós mint két évaddal ezelőtt... vagy csak én látok rémeket?

 

 

Szerintem is babysitter. Amy szemcsije feltűnt, de amúgy ez nem ugyanaz a szemcsi mint Matt új filmjében hord? bertdickietrailer1caps-14601.pngVastra maszkja meg nekem is furcsa volt elsőre, mintha a pikkely ki lenne sminkelve néha, de azért még így is jó szerintem. A hóemberektől meg nem félek, ezeket mindig jól meg szokták oldani.:)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem is babysitter. Amy szemcsije feltűnt, de amúgy ez nem ugyanaz a szemcsi mint Matt új filmjében hord? bertdickietrailer1caps-14601.pngVastra maszkja meg nekem is furcsa volt elsőre, mintha a pikkely ki lenne sminkelve néha, de azért még így is jó szerintem. A hóemberektől meg nem félek, ezeket mindig jól meg szokták oldani.:)

 

 

Ez tényleg ugyanaz a szemüveg lesz :D A hóemberek kapcsán meg ne érts félre: én már most imádom őket! Szerintem nagyon fain lesz :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a Trónok harca harmadik évadának a teaser posztere. Az azt hiszem a rajongás egyértelmű jele, hogy én már ettől is elképesztően lelkes lettem pedig ez a semminél is semmibb :D

 

Én most olvasom, szóval számomra nincs ekkora lelkesítő hatással :D (de azért még így is az egyik legvárósabb dolgok közé tartozik 2013-ban)

Én meg épp most fejeztem be, és ez a legjobb könyv eddig a háromból, tele nem várt fordulattal, szóval már én is nagyon lelkes vagyok. :) Biztos, hogy iszonyú jó évadot tudnak belőle készíteni, ahogy elnézem, milyen lett az első évad TV-ben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who s7/2 trailer

 

A gyilkos hóemberek támadása, mint valami B filmes sz*r. :lol: Ha még mindig Russell ülne a showrunner székében, most csüggednék, hogy megint jön egy karácsonyi kiadás, amitől ódzkodhatok. A kocaharcosok, a kretén próbababák és a bélgázproblémás raxacoricofallapatoriusok után ezek a hóemberkék megfeküdnék a gyomrom. Na de hál' isten már Moffat van, aki hátborzongatóvá tett egy gázálarcos, anyját kereső gyereket, a kőszobrokat és az öltönyös nagyfejű idegeneket. És az a vigyor a hóember arcán sokat ígér. :D

Strax visszatérése szerintem nem bonyolult. Elég, ha a Doktor egy olyan időbe utazik vissza, ami Strax szemszögéből még a adóssága törlesztése előtt van. Lehet pont ez lesz az a rész, amiből kiderül, hogy miért is tartozott a Doktornak.

Akkor Jenna egy viktoriánus korabeli csajszit alakít? Mert az nem kevés színt vinne a sztoriba. Eddig - legalábbis az új szériába, a régiekben nem tudom - a Doktor mai emberekkel utazott, akiknek azért az olyan fogalmak, mint űrállomás, űrhajó, földönkívüli, időgép, stb. nem olyan hihetetlenek, elvégre a sci-fi filmek, képregények, játékok világában ezek már-már hétköznapiak. Oké, persze, megdöbbennek, amikor átesnek a jövőbe, de mégis van fogalmuk arról, mibe csöppennek. Ellenben egy 1800-as évek derekán élt ifjú leánynak már az döbbenet lenne, ha a Doktor csak kirakná 1960-ban. Repülő, autó, gépfegyverek, televízió, rádió... Aztán ha egyből 2012-ben landolna... huhúúúú... Hát ha még egyből átugranak New New New New New New New New New New New New New New New New Yorkba, az 5,000,000,023. évre (amit még a mai filmkészítők sem tudtak igazán megragadni, mert baromi földhözragadtan mutatták be). :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszett a trailer, és nagyon várom ezt a karácsonyi epizódot

 

Leginkább Clara miatt, nagyon kíváncsi vagyok már, hogy ki és mi és honnan való ő :) Na meg persze a Doctor is milyen irányt vesz, mert biztosan lesz körülötte változás.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt:

 

Bizony volt már, hogy a Doktor régi korok embereivel utazott. A Második Doktor állandó útitársa, Jaime McCrimmon egy XVIII. sz-i skót felkelő volt (mellesleg a kedvenc companionom :D ), de ugyancsak ezt a Doktort kísérte egy ideig Victoria Waterfield, egy viktoriánus kori lány

(akinek az apja feltalálta az időgépet és végül a dalekek elleni harc során esett el).

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lok

 

Bár azért egy kis szépséghibája ennek, hogy konkrétan nem látjuk, hogy a skót harcos mint reagál a TARDIS-ra, mert az első sztorija teljesen elveszett (oké hanganyagunk van, de azért az nagyon nem ugyanaz). Utána meg már csak apróságokban ütközik ki hogy kicsoda-micsoda. Régen eleve jobban háttérbe voltak szorítva az útitársak. Az hogy családjuk legyen aki esetleg hazavárja őket: ezt gyakorlatilag az újkori sorozat hozta be a franchiseba. Ilyen szempontból nagyon új lenne, ha mondjuk úgy hoznának be egy XIX. századi karaktert, hogy közben ez lenne a bázis-kor - tehát ahogy Amynél/Rosenál, úgy itt is időről időre visszatérnénk az útitárs saját korába :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A egy fantasy könyv(sorozat) adaptáció (Tűz és jég dala). Röviden a legjobb sorozat amit valaha készítettek (szerény véleményem szerint), nagyszerű karakterekkel, hihetetlenül kidolgozott háttérrel és olyan fordulatokkal, amikre nem lehet nem "b*ssza megezni" egyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi lennék, mire alapozod ezt a kijelentést. Tán láttad a valaha készült összes sorozatot? Max a legjobb sorozat lehet, amit valaha láttál. ;)

Te nem szoktál magadnak megengedi néha egy-egy barokkos túlzást? :) Nyilván amit mondott, az az ő szubjektív véleménye. Mi sem tudhatjuk akkor, hogy a Star Wars Saga a világ legjobb filmjei, mivel nem láttuk (láthattuk) az összes filmet, amit valaha elkészítettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak arra alapozok, hogy a részek mind csillagos ötösök, egy üresjárat sincs, mindegyik szál érdekes (pedig van egy pár), olyan fordulatok vannak hogy "aztak*rva", karakterek nagyon jók és az első évad még 95%-ban hű volt a könyvhöz (a második már inkább csak 70%-ban).

Valóban van egy kis túlzás, de arra alapoztam, hogy nem tudnék elképzelni ennél jobban összerakott sorozatot

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért volt pár unalmasabb rész, a 2. évad már nem is tetszett annyira, mint az 1., talán azért is, amit említettél, miszerint a könyvhöz képest már voltak jelentősebb eltérések.

 

Igaz, az Arya-Tywin jelenetek nagyon jót tettek a sorozatnak, és ez mindenképp erőssége a könyvhöz képest.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.