Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tehát neked az a legjobb sw-film amit mások mondanak(akár mi is)? Túlságosan fontos neked mások véleménye. Az hogy melyik a legjobb sorozat azt te határozod meg magadnak nem sok ember a szavazataival. Hiába szavaznak 10 millióan a Lostra ha mondjuk neked a legjobb a Supernatural.

Ne menj át Flóriba ,értelmesebb vagy ennél. :D

Az én véleményemen semmit nem változtat ha kiderül hogy az átlagnak a Spartacus jön be, de most hogy láttam ezt a felmérést, lehet hogy megnézem a Wire-t mert azt még nem láttam, de sokaknak benne van a legjobbak között ennyi.

 

A "melyik a legjobb SW film" pedig csak egy példa volt arra, hogy jobban érdekel azoknak a véleménye egy bizonyos témáról akik értenek is hozzá, mint akik nem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyébként tudom, hogy melyik a legjobb SW film :P. El is árulom: nem más, mint az SW Saga! Episode I-II-III-IV-V-VI mint egy hatalmas nagy film. :D

 

Visszatérve a 30-as listához, a jó felét nem is ismerem... majd csemegézem közülük, hogy melyiket érdemes esetleg bepróbálni.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik bírják a DW-t vagy a jó brit sorozatokat vagy csak szimplán a LOST-szerű sci-fi/drámákat, azoknak a figyelmébe ajánlanám a Life on Mars című sorozatot és annak folytatását, az Ashes to Ashes-t. Magyarul ezek "Élet a Marson" és "Porrá leszünk" címen futottak még a Duna TV-n. Akik a 70-es/80-as években nőttek fel, jót fognak nosztalgiázni, mert ezek a sorozatok remekül visszaadják azoknak az időknek a hangulatát.

 

Ha valakit érdekel itt vannak trailerek mindkét sorozathoz:

 

http://www.youtube.com/watch?v=cmmFwGgC4aU

 

Az első főszerepében mindjárt John Simm látható, akit páran már Mesterként ismerhetnek a DW-ból. A főszereplő vezetéknevét is egy DW útitársról kapta: Sam Tyler.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Kk0ioIvpjb4

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik bírják a DW-t vagy a jó brit sorozatokat vagy csak szimplán a LOST-szerű sci-fi/drámákat, azoknak a figyelmébe ajánlanám a Life on Mars című sorozatot és annak folytatását, az Ashes to Ashes-t.

Már írtam róluk itt hosszabban, de senkit nem érdekelt. :D És ahogy kiderült Jon Simm-t sem kedvelik annyira. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már írtam róluk itt hosszabban, de senkit nem érdekelt. :D És ahogy kiderült Jon Simm-t sem kedvelik annyira. :D

 

Se baj, azért megpróbáltam. Így voltam annak idején a Doctor Who-val is és akkor arra se figyelt fel senki. Mindegy, talán majd idővel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Misfits - kívülállók - S1:

Hűű de fura ez a sorozat. Angol. Egyedi. Be kell vallanom, hogy az első 3 rész láttam, abba akartam hagyni annyira nem tetszett. Proli, vulgáris néhol undorító és idióta volt és nem a jó értelemben. Nem is tudom miért néztem tovább, de aztána 4. résznél valami a helyére billent és onnan elkezdett nagyon jó lenne, vagy csak hozzászoktam, nem tudom, de a lényeg hogy onnantól tetszett, és mikor már vártam volna hogy mi lesz, akkor a 6. résznél vége volt az első évadnak. A történet röviden arról szól hogy 5 gyereket akik közmunkára ítéltek vétségek miatt, elkap egy vihar, beléjük csap a villam és "szuper"képességeket kapnak, de persze csak ők, hanem a városban még sokan. Elég sokan megkapják a szokásos és normális képességeket, de vannak nagyon furák is, amikkel még nem találkoztunk...ott néztem néha. Viszont mondom a holt pont után már összekapták magukat, a szepelőket meg megszoktam, sőt valakit meg is kedveltem pedig a készítők azért tettek róla, hogy ne legyen könnyű. :D

Kíváncsian várom mivel folytatják.Összességében 6/10, mivel az eleje bűn rossz volt. Csak azoknak ajánlom akik nagyon szeretik az angol sorozatokat.

seriestvblog_misfits_promo_temporada_2.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter! Remek rész volt, felvezetés a végéhez. Most inkább a beszélgetéseken volt a hangsúly, de azok a végén már olyan súllyal nehezedtek az emberre, hogy ihaj. Kiváló volt, na! :)

És akkor még visszafogtad magad Ody. :D

 

Bázzé. mekkora párbeszédek voltak benne. Iszonyú jól meg van írva ez az évad, de ezt már nem győzöm elégszer leírni. Deb és Dexi, valamint Hannah és Isaak beszélgeteseken azt hittem lehidalkok, és tényleg ahogy dex penge élen táncol és benn van megállás nélkül az oroszlán barlangjában...hát le a kalappal. Laguerta pedig már teljesen megközelítette, azt hiszem vele lesz a cliffhanger a végén. Valamiért azt érzem hogy Hannah sem éli túl az élvadot, Isaak meg biztos nem. Pedig kár ahogy mondta tényleg jó barátok lehettek volna, és Hannah meg, hát öröm az összes jelenet amiben benne van. :D Fura hogy ő a rossz fajta gyilkos (nem úgy mint Dexi) és mégis drukkolok nekik. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boardwalk Empire

 

A fene... csíptem ezt a Margaret-Owen-románcot :( Muszáj volt pont ezt a fazont kinyírni?

Egyébiránt remek rész volt megint. Már nem sok van hátra az évadból, és megnéztem a következő rész trailerét, hát nem kellett volna, most piszkosul várom, mi lesz.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle S05E08. Nagyon-nagyon jó rész volt! Az egyik legtöbb feszültséggel teli epizód. Dzséjt, imádni fogod. :)

Két gyengébb rész után végre egy újabb remek epizód. Tényleg imádtam. :) És ezúttal a fordulat is meglepett, erre nem számítottam. Pedig ilyen öt évadonként egyszer van a Castle-ben. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Misfits 2. évad - Kívülállók.

Na igen, a 2. évadra beért a sorozat. Mint írtam az első évad első fele iszonyú volt, alig bírtam nézni, aztán a 4. résznél pálfordulás volt. amire a 2. évad csak rápakolt. Iszonyúan feljött, csak 6 rész de az mind igazi angol termék, amiket megszokhattunk. Jó, ugyanúgy proli, tele van káromkodással és néha undi jelenetekkel, de olyan humor, zene és cselekmény van benne amiért érdemes nézni. Pár dolgot átvettek a Heroesból, ami nagyon jót tett az egésznek, sokkal izgibb lett. A képességeket mindenki elkezdte normálisan használni, a gagyik pedig háttérbe szorultak. Persze felmerülnek a szokásos problémák amik a képességekkel járnak, vagy hogy felfedeznek, amiket máshol már láttunk feldolgozva, de itt kicsit más az egész. :) Szóval most már ajánlom, és kíváncsi vagyok mert ennek a sorinak is van karácsonyi különkiadása, szóval most azt fogom megnézni még. :) Talán az 5. rész kicsit gyengébb volt, azért csak 7,5/10, különben simán megérné a 8at is.

http://www.youtube.com/watch?v=ahhMyMOxup8

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ez az új BSG sorozat? Ahogy látom, már egy ideje megy, de még nem is hallottam róla. Valaki látott belőle részeket, érdemes nézni?

Sajnos csak neten megy, és a részek egyenként negyedórásak (ha jól tudom). Pedig nagyon vártam, kár hogy az amerikaik részéről nincs rá igény. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.