Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Bevallom, én vállaltam a veszélyt, és megnéztem mindkettőt, és így igaz, csak az tűnt fel igazán, amit már ismertem, a többi képsor olyan gyorsan pergett és váltotta egymást, hogy spoilert felfedezni kevés volt az esély. :)

Jó, hogy megnézted, remek az a videó. Igazából csak a 6. évadot érintően gondoltam a spoilerekre, eszembe sem jutott eddig, hogy korábbról is lehetnek :oops: , de való igaz, elég gyorsan pörögnek a képek, így aztán sok minden nem derül ki a videóból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez Dexi megint bakker...pfff. :D zseniális évad.

 

Minden egyes percében izgulok, és van is miért mert percenként van új fordulat, Isaak kikerült, Price meghalt, és Hannah...óóó Hannah, de jól nézel ki. :D És Laguerta is megint közelebb került. Ekkora sz-rban Dexi azt hiszem már nagyon régen volt. Azért Deb is kemény hogy hirtelen így megváltozott a véleménye. Úgy látszik ha róla van szó akkor a cél szentesíti az eszközt. Mondjuk én megértem. Kíváncsi vagyok Dexi ebből hogy fog kimászni, mert ha nem öli meg Deb elég mérges lesz. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 6x07 - eh... Na ez az epizód nem volt valami jó. Alapjáraton átlagos Castle rész lenne, de az elkészítés pocsék kivitelezése miatt átlagon alulira sikerült.

 

Ez az ál-dokumentumfuilmes megközelítés nem lett volna rossz, ha nem annyiban merül ki, hogy a kameramanok mozgatják a kamerát és többet zoommolnak az átlagnál. Meg néha látszódott egyikük-másikuk a tükörben... Amúgy minden beállítás és vágás maradt a régiben, ami baromi gáz, révén a történetben egy kameraman van egy kamerával, ám az ott van mindenütt, és minden helyen legalább hat-hét kamerabeállítással dolgozik egyszerre és eközben sosincs útban. :facepalm: Ennyire elcseszett ál-dokumentumfilmes kivitelezést még életemben nem láttam.

Ezt megfejelve a szereplők többsége inkább csak ripacskodott (Espositotól át tudtam volna fejelni a falat, annyira idegesített), ami végkép elássa egy olyan sorozat epizódját, amit csak és kizárólag a karakterek visznek (mivel az ügyek átlagosak és sokadlagosak - az eheti ügy is egy kötelező klisére épült, csak most aztán felhasználtak hármat is).

Ami pozitívum volt, az Kate, mióta összejött Castle-vel, sokkal felszabadultabb (gondolom Stananak is jobban tetszik, hogy nem kell a merev, zárkózott karaktert alakítania, mivel sokkal jobban tündököl, mint a negyedik évadban). A végén például szenzációs volt. :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez Dexi megint bakker...pfff. :D zseniális évad.

 

Minden egyes percében izgulok, és van is miért mert percenként van új fordulat, Isaak kikerült, Price meghalt, és Hannah...óóó Hannah, de jól nézel ki. :D És Laguerta is megint közelebb került. Ekkora sz-rban Dexi azt hiszem már nagyon régen volt. Azért Deb is kemény hogy hirtelen így megváltozott a véleménye. Úgy látszik ha róla van szó akkor a cél szentesíti az eszközt. Mondjuk én megértem. Kíváncsi vagyok Dexi ebből hogy fog kimászni, mert ha nem öli meg Deb elég mérges lesz. :D

 

 

Szerintem Dexi még sose volt ekkora sz*rban.

 

 

Valaki nézi a Homeland-et? Ha igen milyen?

Még nem, majd fogom. Nyári szünetben, vagy valami hasonló vad időszakban (ha nagyon elk*rvulok, akkor karácsony tájékán próbát teszek az elejével) :D Azt hallottam róla, hogy nagyon jó. Ha még csak szemezel vele, akkor várjál meg, és nézzük párhuzamosan az elejétől, addig is ajánlom folytatásra a DW-t :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csak egyetérteni tudok a Dexter kapcsán. :) Utoljára talán a legelső évad volt ennyire izgalmas. Minden rész vége akkora WTF, hogy a néző elgondolkodik rajta, na ebből hogy mászik ki Dexter. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézem és a második évad iszonyú jó. Simán veri az elsőt.

 

 

Mennyire katonás? Igazából azért kezdett érdekelni ,mert ha jól tudom egy iraki fogságból megszökött amerikai tengerészgyalogosról(ami ugye nekem a Kánaán :D ) szól, akiről azt hiszik hogy átállt az ellenséghez.

 

MissKarrde: persze, megvárlak én sem most kezdem nézni pl még ott van a DW. :D Hát igen tudom folytatnom kéne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyire katonás? Igazából azért kezdett érdekelni ,mert ha jól tudom egy iraki fogságból megszökött amerikai tengerészgyalogosról(ami ugye nekem a Kánaán :D ) szól, akiről azt hiszik hogy átállt az ellenséghez.

Inkább CIA-s, vagyis kémes sztori. Az a kevés amerikai tengerészgyalogos is aki van főleg irodaasztal mögül löki a sódert, szóval nem biztos, hogy a te sorozatod :D Cserébe viszont pokoli izgalmas és nagyon jók a karakterek, ráadásul az a fajta, aminél az első évad inkább csak egy kis előkészítés és a második már üt mint az isten nyila.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább CIA-s, vagyis kémes sztori. Az a kevés amerikai tengerészgyalogos is aki van főleg irodaasztal mögül löki a sódert, szóval nem biztos, hogy a te sorozatod :D Cserébe viszont pokoli izgalmas és nagyon jók a karakterek, ráadásul az a fajta, aminél az első évad inkább csak egy kis előkészítés és a második már üt mint az isten nyila.

 

 

Akkor teszek vele egy próbát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Person Of Interest című remek akció sorozatot csak én nézem? (Magyarul a Célszemély címen fut.)

Én nemsokára kezdem, főleg mert most ért véget szinkronosan az első évad, és hát az egyik főszereplőt elég jól ismerjük, igaz Riddick? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a Trónok harca harmadik évadának a teaser posztere. Az azt hiszem a rajongás egyértelmű jele, hogy én már ettől is elképesztően lelkes lettem pedig ez a semminél is semmibb :D

Én most olvasom, szóval számomra nincs ekkora lelkesítő hatással :D (de azért még így is az egyik legvárósabb dolgok közé tartozik 2013-ban)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar... naná! ;)

 

Nute

 

A titokzatos milliárdos Mr. Finch (Michael Emerson) kifejlesztett a kormány számára egy különleges számítógépet, amelynek a segítségével meg lehet akadályozni különféle bűncselekményeket, terrorfenyegetéseket. Később munkát ajánl a halottnak hitt, speciális katonai alakulatoknál szolgáló, korábbi kormányügynöknek, John Reese-nek (Jim Caviezel), hogy dolgozzanak össze, tisztítsák meg New York utcáit a bűnözőktől és védjék meg az ártatlanokat. Azonban a találmány egyelőre nem képes meghatározni, hogy kivel fog jó vagy rossz dolog történni, így a célszemélyről nem lehet előre tudni, hogy épp áldozat vagy maga az elkövető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most olvasom, szóval számomra nincs ekkora lelkesítő hatással :D (de azért még így is az egyik legvárósabb dolgok közé tartozik 2013-ban)

Én már hónapokkal ezelőtt kiolvastam, de ettől igazából csak jobban várom, mert szinte biztosan tudom, hogy iszonyú jó lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: persze, megvárlak én sem most kezdem nézni pl még ott van a DW. :D Hát igen tudom folytatnom kéne.

Oks, akkor majd tudósítok, hogy állnak a terveim vele, de egyébként meg ahogy kedved van, úgy nézed, és majd beszélünk róla :)

 

A Person Of Interest című remek akció sorozatot csak én nézem? (Magyarul a Célszemély címen fut.)

Az a másik kiszemeltem, de nem tudom, mikor kezdem el bármelyiket. Fringe teljesen kifut, az őszieknek hamarosan végük (te jó és, a Boardwalk Empire-ből már csak 3 rész van, és ahogy alakul, az se semmi), aztán nem lesz néznivalóm. Majd akkor.

 

Megvan a Trónok harca harmadik évadának a teaser posztere. Az azt hiszem a rajongás egyértelmű jele, hogy én már ettől is elképesztően lelkes lettem pedig ez a semminél is semmibb :D

Jó, hogy beraktad ezt a posztert, én is várom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar... naná! ;)

 

Nute

 

A titokzatos milliárdos Mr. Finch (Michael Emerson) kifejlesztett a kormány számára egy különleges számítógépet...

Már csak Emerson miatt is érdemes egy próbát tennem vele. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Friday Night Lights S4: Eddigi legjobb évad, pedig már a 3. is magasra tette a lécet. Igazi dráma ez a sorozat. Amerikai dráma, mert nagyon jól megmutatja mi is folyik a kis és nagyvárosokban a foci körül, de aki ismeri azt tudja, hogy családok közti és baráti kapcsolatokra is mennyire rámegy ez a sorozat. Sok, az első 1-2 évadból megismert szereplő most távozott, és szinte az egész csapat kicserélődött, de erről spoiler mögött.

 

Tudom hogy senki nem nézi és ezt magamnak írom de nem baj. most fejeztem be az évadzárót és uhh, még durvább volt mint a 3. évad vége. Annyira örültem, hogy szinte mindenkinek jóra fordult a sorsa, mert rájuk fért. Tami átment a férjéhez és nem kell ezzel a sz-rral tovább foglalkoznia és ott lenne a sok kis nyomi között. fura hogy eddig imádtuk a nyugati dillont aztán hirtelen meg utáljuk. és IGEN! letörölték JDék képéről a mosolyt. annyira de annyira örültem. kicsit jobban is kifejthették volna, mondjuk. és külön öröm hogy Landry nyerte meg nekik mert rá is rájárt a rúd ezzel a csajjal. annyira utálom az ilyet, főleg hogy ezzel a sráccal, pedig Landry már megérdemelne egy normális csajt. Ismerős. Viszont ami zavart, hogy szegény Tim, akit mindig húzott az ág is, az összes évad alatt, most még börtönbe is megy. nagyon remélem hogy valahogy kikerül mert ez így nem frankó hogy egy ennyire kedvelt karaktert így írnak ki, hogy egyedül megy be a dutyiba... :(

 

Szóval sajnálom hogy magamban beszéltem ezt is meg, de hát ez van. :D Most már nagyon kíváncsi vagyok mi lesz az utolsó, 5. évadban a szereplők sorsa, mert eddig az írók mindig nagyon megszívatták őket, most már jó lenne ha valami jó is történne...mindenkivel. 8/10. Továbbra is ajánlom mindenkinek! Tiszta szemmel! teli szívvel! nem veszítünk!

NUP_139275_0001.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.