Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Bomarr, Doctor

 

Úgy vettem ki a trailerből, hogy a Tardishoz visz. Kinek hogy tetszik az új belső? Elég szokatlan, kíváncsi vagyok már a teljes "képre".

 

DW

 

Új belső kapcsán: nekem tetszik, hogy ezekkel a hideg színekkel gyakorlatilag visszatérnek a klasszikus kinézetre, amikor az irányitófülke totál fehér volt. Nem mintha bajom lett volna a korábbi verziókkal, de egy ötvenedik évfordulós évadra ez egy tök jó ötlet :) Azt nem tudom, hogy olvastad-e de egyébként kisebb lesz, mint a Russell vagy az eddigi Moffat éra alatt volt. Ez azért meglepő... kiváncsi vagyok hogy fog mutatni benne a Doktor.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter, heti rész: Nagyon jó volt!

 

Mennyire igaz a zárómondat: minden egy pillanat alatt megváltozhat... Túl idilli volt Dexter és Hannah kapcsolata, nem passzolt a sorozathoz, és nem is tarthatott sokáig. Ami közel hozta őket, az egyben el is távolíthatja.

Szerintem Hannah keverte bele a gyógyszert a vízbe, nem Deb saját magának, ő nem ilyen körmönfont, az ő profiljába nem nagyon illik ez bele. Ráadásul: igaz, most Dexter kedvéért megtett ezt-azt, de kétlem, hogy magának tudna olyan keveréket készíteni, amitől épp csak elájul és épp az út közepén. Hannah ezzel szemben... Laguerta meg mennyire okosan csőbe húzta Dextert! No majd meglátjuk, jövő héten, mi lesz a vége. Nem hiszem, hogy azzal, hogy végleg lecsukják.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: Én is imádom ezek az életigazságokat a Dexiben. :) És valóban, ez az évadzáró nagyon jó lesz! :)

 

Doctor Who spoilerek az évad 2. felére. Moffat nagy vonalakban elmondja milyen részek is lesznek még! :)

 

SZerkesztés: A spoiler mögött pedig már egy concept art a Tardis új konzoljáról! :)

 

 

 

We’re back at the movie posters thing,” the Who supremo tells us, confirming that the next eight episodes will share the sense of widescreen ambition that powered this year’s run. “No two-parters, so they’re all standalone stories. And they are all huge – there isn’t the budget-saver episode. I don’t know how we’ve done this. Possibly we’ll find out at the end when we’ll have no money left and will have to go to prison…”

 

So what sort of tales will we see as the show builds to its milestone anniversary?

 

“We have Doctor Who taking on the modern urban thriller, which is not very much like anyone else’s modern urban thriller!

 

“We’ve got your base-under-siege story in a new way.

 

“We’ve gone all-out to give you a fantastic alien planet, which is looking absolutely amazing.

 

“We’ve got a cracking ghost story, a really cracking ghost story.”

 

And that’s not all…

 

“We’ve got Neil Gaiman doing the Cybermen – part of the impulse there was to say “Have we fully exploited the creepy factor of the Cybermen yet?” I thought Neil would be a good match for that.

 

“You’re going to see “Journey To The Centre Of The TARDIS”, with more of the TARDIS than you’ve ever seen before.

 

“We’ve got Diana Rigg and junior Diana Rigg in an absolutely mental story by Mark Gatiss – all period drama will pale next to this monstrosity of nonsense! It’s absolutely glorious. You’ll watch other period dramas and say ‘When are they going to do the scary bit?’

 

“And then there’s the finale, which has got some serious fan-pleasing going on in it. My aim for it – which I’m about to humiliate myself at the tone meeting by saying – is to have slightly more than you think could possibly happen in one episode. Slightly more treats than you think you could be allowed…”

530402_3902338929277_961368137_n.jpg

 

 

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Battlestar Galactica: Blood and Chrome

Először is, már az kisebb csoda, hogy egyáltalán ez a pilot/websorozat egyáltalán elkészülhetett. Sajnos az, hogy a SyFy kb. csak koncként dobta oda a rajongók elé a legújabb BSG-eresztést, a végeredményen is meglátszik - az alap BSG sokkal jobban néz ki mai szemmel is, néha iszonyat zavaróan látszódott, hogy a színészek csak a zöld háttér előtt játszanak (pl. látható körvonal). A másfél órás film tizenpárperces webizódokra szabdalási is a lehető leghülyébb ötlet volt, látszik, hogy ezt nem erre írták, olyan érzés volt a részek végén, mint amikor a tévé a lehető legrosszabbul választja meg, mikor szakítsa meg az adást reklámmal.

Viszont hazudnék,ha azt mondanám, hogy nem működött a dolog. A BSG érzés, ha ilyen light-módban is, de átjött, a fiatal Adamát alakító színész bár elsőre nem tűnt jó választásnak, a végére eléggé megkedveltette magát.Nekem a sztori is bejött (bár abban is érződött, hogy x pénzből megvalósítható történet kell, de az első cylon háborútól talán nem is lehet olyan felütést várni, mint a Kolóniák pusztuláas volt anno), valamint látszik, hogy a világtovábbépítésre is meglenne a szándék, a korábban ismertek tiszteletben tartásával

láthatunk egy korai emberforma-tervezetet, persze még nagyon pre-stádiumban, csak a keze emberi

.

Az utolsó pár perc teljesen hozza azt, amit egy jó pilotnak el kell érnie: az ember kérne még, hiszen a kényszerű hátrányok ellenére megmutatja a film azt, hogy lenne a sorozatban spiritusz.

Csak kár, hogy valószínűleg nem kapjuk meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, lenti DW-hez:

 

Köszi szépen az infot, nem tudtam róla, hogy kisebb lesz. Én is nagyon várom, hogyan fog működni az új Tardis a Doctorral. És úgy általában is, milyen lesz vajon az "új" Doctor.

 

A Boardwalk Empire hogy tetszett idén? Nem sokat írtál még róla.

 

A vége különösen izgalmasra sikeredett, és szépen megágyaztak egy újabb évadra. Nucky a sallangjai nélkül? Igazán kíváncsi vagyok, vajon ebből mit hoznak ki. Mindenesetre jónak tartom, hogy nem ugyanazokat a köröket látjuk lefutni évadról évadra.

 

 

Dexter, heti rész: Nagyon jó volt!

 

Mennyire igaz a zárómondat: minden egy pillanat alatt megváltozhat... Túl idilli volt Dexter és Hannah kapcsolata, nem passzolt a sorozathoz, és nem is tarthatott sokáig. Ami közel hozta őket, az egyben el is távolíthatja.

 

Eddig már láttunk pár esetet, amikor úgy tűnt, a választott hölgy Dexihez jó volna, de végül mindig beütött valami gond. A Hannah-eset ezeknél még egy fokkal komolyabbnak tűnt, de szerintem Deben kívül egyetlen egy csaj sem tudna igazán jól "működni" vele. A végén még csak összehozzák őket :D Vagy nem, de hosszabb távon inkább erre számítanék. Ebbe a gondolatba biztosan belejátszik az is, hogy nagyon szeretem a karakterét.

Sirkohoz még annyit, hogy jó "páros" voltak Dexivel, szerettem a dumáikat.

 

 

Battlestar Galactica: Blood and Chrome

Én is megnéztem az epizódokat, és egyetértek azzal, amit leírtál. Jó volna, ha folytatnák, persze több pénzből, hogy azért a látvány meglegyen, és egy jó történettel. Kár, hogy a nézők alig vevők erre a sztorira. Vagy legalább is én ezt tudom elképzelni, amiért nem készül ebből akár egy néhány évadot felölelő sorozat. Pedig van benne potenciál.

 

10 nap és egy újabb trailer a karácsonyi dokihoz tele új jelenettel! :)

Köszi, remek volt :) Már csak néhány nap.

 

Vizuális effektek a Trónok Harca 2. évadában

Jó volt látni, mindjárt rá is sasoltam az 1. évadosra is:

http://www.youtube.com/watch?v=imPwJ_AsVk8&NR=1&feature=endscreen

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doki 6x13 szinkronos: Mindenki tudja szerintem itt, hogy én mennyire kiállok a szinkronok mellett, és szeretem őket, de amit most láttam az évadzáróban az nagyon felcseszte az agyam.

Amikor a Dokiék fent vannak a piramis tetején, és a Doki odasúg valamit Rivernek majd mondja, hogy most mondtam el a nevem, ott nem hallatszik semmi, ezzel ellentétben a szinkronosban odabújik, majd mondja, hogy nézz a szemembe!!!!!! és utána még mondja hogy a nevét mondta el, ezzel kvázi lelövik a poént. Nem is értem, hogy lehetne ekkora marhák. Mit gondolnak az angol verzióban véletülenül lekeverték?

 

És ilyen már volt máshol is, mert emlékszem a Lost asszem 4. évad végén mikor a helikopterben Saywer odasúg Katenek valamit, ott sem hallatszik semmi, viszont a szinkronosban beleírtak oda egy kis szöveget neki...lol!! Ami persze csak a köv évadban derül ki...

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lostnál tényleg volt ilyen, de az durvább volt, amikor a 3. évadnál a feka nő Other tag az eredetiben oroszul karattyol Bakuninnak, míg a magyarban el kezd rinyálni, h "tedd meg Mikhail, tedd meg, tedd meg! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi!

Á, milyen volt már a Dexi befejezése!

 

Tudtam, hogy Deb Laguertát fogja lelőni! Ez annyira benne volt a jelenetben. Vajon ezzel hogyan fognak majd megbirkózni a folytatásban a "tesók"? És valószínűleg még a Hannah-sztori sincsen vége. Azt a virágot kesztyűs kézzel dobnám tűzbe. Azért kicsit kemény volt, hogy Hannah azt hitte, kettőjük közül Dexter végzi rosszul. Van önbizalma a csajnak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura, a Doki karácsonyi előzetesei kifejezetten jók, de ezek a pár perces prequelek nálam most valahogy nem működnek. Ez is inkább csak amolyan lapos viccelődés, pedig a prequelek között már annyi remek volt. Például az Asylum of the Daleks-é némi bővitéssel egy önmagában megálló kisfilm is lehetne.

Mindenesetre nagyon remélem, hogy a Vastra, Jeny, Strax hármas nem csak a humort fogja szolgáltatni... a korábbi szereplésük alapján ennél sokkal több van bennük

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: én jókat derültem rajta, de szerintem csak humorforrásnak, extráknak lesznek benne, nem hiszem hogy nagyobb szerepük lesz az eset megoldásában, de ne legyen igazam. Mondjuk engem az sem zavar ha egyedül a doki oldja meg a világvégét. :D

Több Strax-et mindenesetre! :D

 

Norbi: jól haladsz, csak így tovább. :)

Hugom most nézte meg a 6 évad végét, és teljesen el volt hűlve, hogy mennyire jó lett, pedig ő eddig csak úgy nézte, de ezért teljesen odavolt és már alig várja, hogy szinkronosan folytassák a 7. évadot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: én jókat derültem rajta, de szerintem csak humorforrásnak, extráknak lesznek benne, nem hiszem hogy nagyobb szerepük lesz az eset megoldásában, de ne legyen igazam. Mondjuk engem az sem zavar ha egyedül a doki oldja meg a világvégét. :D

Több Strax-et mindenesetre! :D

Az nem baj, ha nem ők oldják meg az esetet, csak ha már újra feltűnnek akkor legyen érdekes a karakterük és ne csak a poénok kedvéért legyenek ott. Eleve az első feltűnésükkor én nem is úgy gondoltam rájuk mint vicces karakterekre. Valószinüleg ezért is furák nekem ezek a prequelek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter:

 

HÁt ez a rész nagyon csúnya volt. Végig annyira feszült, mintha egy üllő lógna folyton a fejünk fölött ami bármikor lezuhanhat. és le is zuhant. nem kis mennyiségű sz-rral kellett Dexinek megbirkóznia ebben az évadban, de még ebben a részben is. A könyv alapján sejtettem hogy Laguerta meghalhat és kicsit örülök is neki, már kezdett sok lenni, de Debnek miért kellett már megint ott lennie??? Ezzel kapott még egy adag bűntudatot stb stb amit tényleg le kell majd küzdeni a köv évadban, meg hát Hannah. Mondjuk nem vagyok benne biztos hogy ő rossz lesz...mert még szereti dexit. lehet az lesz a vége,( mivel azt beszélik a 8.lesz az utolsó, legalábbis MCH ezt mondja, de a készítők nem mondták,) hogy Dex összejön újra Hannahval. el tudom képzelni. Persze csak ha neki is menekülnie kell majd. :) hajjajj lesz itt még nemulass, de ilyen minőségű évad lesz mint ez, akkor akár azt is mondám hogy méltó vége lesz. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már Strax és Doki és Tardis...huhh nagyon nyomatják! :D

http://www.youtube.com/watch?v=AFJ8OKVCmhQ&feature

És kép az új Tardisról: Úgy látom erősen rámennek a régi stílusra, és talán kicsit darkosabb is lesz az egész. :)

 

282455_516435991722642_1903268277_n.jpg

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tetszik, pont az ódonsága, komorsága miatt.

A 9-10-11-es Dokik TARDIS-űban pont az jött be, hogy olyan szép világosak, színesek, és ami a 11-esét a kedvencemé tette, hogy az még őrült is volt, mint a 11-es maga. Nekem nem ám a 11-es is bekomorodik, mint a 10-eske, mert menten leesik a kedvenc Doki trónról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.