Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

GoT:

azt szeretném kérdezni, hogy sosincs esetleg stáblista utáni jelenet?

Mert nem szoktam megvárni..

Sőt a főcímet is átugrom. Bár egyszer, -abban a részben amiben Ian McShane is vendégszerepel egy epizódot a 6. évadban- a főcím előtt is van jelenet.

Ilyen csak egyszer van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha emlékezetem nem csal, a legelső résznél is a főcím előtt megy le a Falon túli jelenet.

Stáblista utáni jelenet viszont soha sincs.

A főcímet azért érdemes végignézni mert általában azokat a helyeket mutatja a "térképen", ahol az adott rész játszódni fog (plusz Deres)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha emlékezetem nem csal, a legelső résznél is a főcím előtt megy le a Falon túli jelenet.

Stáblista utáni jelenet viszont soha sincs.

A főcímet azért érdemes végignézni mert általában azokat a helyeket mutatja a "térképen", ahol az adott rész játszódni fog (plusz Deres)

A legelső jelenetről nehéz lett volna lamaradni. :)

Köszi az infót: azt hittem a főcím nem is tér el részenként. Gondoltam évadonként változik csak. Így jár, aki siet az újabb epizódokba belevágni.

 

 

Nekem még úgy rémlik, mintha Ned kardjának a beolvasztása is a stáblista előtt lett volna a negyedik évad elején.

Ó, lehet! Rémlik valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem még úgy rémlik, mintha Ned kardjának a beolvasztása is a stáblista előtt lett volna a negyedik évad elején.

Nekem is megfordult a fejemben, de nem voltam benne biztos, így nem is írtam le. Az biztos, hogy "out of place" volt az a jelenet, csak nem emlékeztem, hogy pontosan hogyan.

 

A főcímben figyeltek olyan apróságokra is, hogy

amikor a Boltonok uralták Derest, akkor a kis "maketten" a megnyúzott ember volt látható a rémfarkas helyett stb.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A főcímet azért érdemes végignézni mert általában azokat a helyeket mutatja a "térképen", ahol az adott rész játszódni fog (plusz Deres)

És nem mellesleg a zenéjétől kiválóan rá lehet hangolódni az adott epizódra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Banshee - 4. évad

 

Nem értem a csalódottakat. Szerintem semmi gond nem volt az évaddal, nagyjából hozta azt a minőségi színvonalat, amit eddig. A verekedős jelenetek talán a szokottnál összecsapottabbak, lightosabbak voltak, de a brutalitásból nem vettek vissza. Annak a bizonyos fontosabb szereplőnek halála érdekes mozgatórugó volt, az évad végi csavar pedig ült (enélkül nem tetszett volna a megoldás). A szálakat jól elvarrták, mégse zárták ki a folytatás lehetőségét. Remek kis sorozat volt, jó karakterekkel, egyedi hangulattal, sajnálom, hogy vége. De ha a készítők így látták jónak...

 

 

Elkezdtem a Daredevil 2. évadját is (pontosabban 3 rész múlva végzek vele). A Megtorló karaktere valami zseniális. A mentalitása sokkal közelebb áll a felfogásomhoz, mint Matt életveszélyes "nem gyilkolok" baromsága.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem a Daredevil 2. évadját is (pontosabban 3 rész múlva végzek vele). A Megtorló karaktere valami zseniális. A mentalitása sokkal közelebb áll a felfogásomhoz, mint Matt életveszélyes "nem gyilkolok" baromsága.

Ez már csak azért is érdekes, mert ugye a 2. évadban meglátjuk pontosan mit ért el Matt azzal, hogy sittrevágta Kingpint...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Banshee - 4. évad

 

Nem értem a csalódottakat. Szerintem semmi gond nem volt az évaddal, nagyjából hozta azt a minőségi színvonalat, amit eddig. A verekedős jelenetek talán a szokottnál összecsapottabbak, lightosabbak voltak, de a brutalitásból nem vettek vissza. Annak a bizonyos fontosabb szereplőnek halála érdekes mozgatórugó volt, az évad végi csavar pedig ült (enélkül nem tetszett volna a megoldás). A szálakat jól elvarrták, mégse zárták ki a folytatás lehetőségét. Remek kis sorozat volt, jó karakterekkel, egyedi hangulattal, sajnálom, hogy vége. De ha a készítők így látták jónak...

 

Egyetértek! Korábban hasonló jókat írtam magam is! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem az Arrow 4. évadának 15. részét amiben feltűnik Vixen, Oliver és Laurel régi ismerősként üdvözli. Nekem nem rémlik, hogy valamelyik Arrow vagy Flash részben feltűnt volna, de lehet csak nem emlékszem, szóval a kérdésem az volna, hogy valaki tudja, hogy Laurel és Oli mikor találkoztak először? Vagy ez offscreen történt meg?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most a Mr. Robot-on gondolkodom, hogy nekiállok.

Bár keveset tudok róla.

Egy próbát megér. Én nézem a kezdetek óta, az első évad nagyon beszippantott, viszont az egész második évad alatt egy nagy időhúzás szagot érzek, nagyon lasssan bontakozik ki minden. Kb. 7.rész óta kezdenek pörögni az események. Ráadásul a héten már évadzáró, kiváncsi leszek mik fognak történni. Egyébként piszok jó hangulata van a sorozatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy próbát megér. Én nézem a kezdetek óta, az első évad nagyon beszippantott, viszont az egész második évad alatt egy nagy időhúzás szagot érzek, nagyon lasssan bontakozik ki minden. Kb. 7.rész óta kezdenek pörögni az események. Ráadásul a héten már évadzáró, kiváncsi leszek mik fognak történni. Egyébként piszok jó hangulata van a sorozatnak.

Bár az nem túl hívogató, amit a 2. évadról írsz, talán darálva más lesz, lehet, hogy rápróbálok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer, ha nagyon nem lesz mit csinálnom, biztosan ledarálom a folytatást, de az első évad vége annyira rossz volt, hogy minden lelkesedést kiölt belőlem. Pedig az első 7-8 rész nagyon jó volt. Megértem ha valakit beszippant.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kell is az átfedés, ha tető alá akarják hozni a The Defenderst. De én annak is örülnék, ha lenne egy kis átfedés az Agents of S.H.I.E.L.D.-del (ha már a filmes átfedésben hiába reménykedem). Tiszta olyan, mintha a Netflix sorozatok nem is ebben az univerzumban játszódnának (csak néhány apróság jelzi, hogy mégis).

 

Mondjuk Luke Cage karaktere nekem nem jött be a Jessica Jonesban, de kíváncsian várom. Bár most az Agents of S.H.I.E.L.D. jobban foglalkoztat, elvégre jön

 

Ghots Rider - kíváncsi vagyok, miképpen jelenik meg, inhuman lesz, vagy már behozzák a többi dimenziót és a mágiát, amit majd a Doctor Strange mutat be a mozivásznin?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk Luke Cage karaktere nekem nem jött be a Jessica Jonesban, de kíváncsian várom. Bár most az Agents of S.H.I.E.L.D. jobban foglalkoztat, elvégre jön

Engem a Jessica Jones valamiért nem keltette fel az érdeklődésemet, úgyhogy abból még egyetlen részt sem láttam. Egyébként Megtorlónak is akar a Netflix egy külön sorozatot. Nem tartom rossz ötletnek, bár én inkább Elektráról csinálnék egy pár epizódos minisorozatot. Szerintem Élodié Yung remek volt Elektrának a Daredevilben.

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elektra karaktere tényleg nem volt a legerősebb (ráadásul engem a "Black Sky" szál rendesen megkavart vele kapcsolatban), de szerintem még mindig sokkal érdekesebben kezelték őt, mint Jessica Jonest. Ez utóbbi sorozatánál engem még az Agent Carter is jobban szórakoztatott, főleg mivel nem olyan depressziós, letargikus és szürke az egész hangulata.

A korábban már említett okokból a The Punisher nekem is a Marvel/Netflix várólistám élén van, ami nagy szó az eddig vezető Daredevillel szemben. Luke Cage és Iron Fist saját sorozataitól nem tudom, mire számítsak, majd belenézek mindkettőbe. A The Defenders pedig nyilván "Avengers-féle" karakter olvasztótégely lesz, csak a sorozatok szereplőivel.

Egyedül az Agents of S.H.I.E.L.D. az, amit harmadik nekifutásra se tudtam tovább nézni 2-3 résznél. Ami ennyire nem megy, azt talán jobb nem erőltetni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.