Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kire gondolnak a fanok?

 

Ezeket a verziókat olvastam a legtöbb helyen:

 

1. Az a személy, aki hátrahagyta a fegyvereit, amiket aztán Rick és Aaron elvittek.

2. Cindy, akivel Tara találkozott a Megváltóktól rettegő, elszigetelt közösségben (vagy a közösség egy másik tagja).

3. A képregényből ismert Suttogók nevű csoport egy tagja, akikről egyelőre nem mondok semmit azon kívül, hogy nem barátságosak.

4. Magna, akinek szintén jóval később kéne felbukkannia. Egy túlélőcsoport vezetője, aki eljut Alexandriába.

5. Egy új karakter, aki révén egy új csoport kerül a színre.

Dobálóznak még olyan nevekkel is, mint Dwight, Ezékiel, Carol, de ezeknek nem sok értelmét látom.

 

A 3-4. pont elég valószínűtlen, mert túl korai lenne. Mindkettő csak a Negan/Megváltók-szál után esedékes.

Én az 5. pontra tippelek, szerintem egy új csoport kerül a képbe, akik segítenek az Alexandria-Hilltop-Királyság hármasnak a Megváltók ellen. Nem hiszem, hogy Neganék mellett újabb genyákat kapnánk, most övék a reflektorfény.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Westworld:

Nekiálltam és elcsesztem. Egy sor szerencsétlen körülmény folytán sikerült megnéznem az első részből 6 percet, majd a 10.-részt a 6. perctől... :facepalm:

Most micsináljak'? :cry:

H*lye kérdésre komoly választ vársz? :P Szerintem szimplán nézd végig az egész sorozatot :) Ha csak a vége miatt néznénk meg egy filmet/sorozatot és a többi, akkor pl. sosem ismételnénk meg a kedvenceinket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 10. részt végig nézted?

Igen.

 

Add fel.

Hát eszembe jutott.. :(

 

:D De azt hogy???

Éjszakás szoliban tabletről akartam nézni. Egy listába rak minden videót. Elkezdtem az első részt. dolgom lett. Kollégám váltott. Mondtam neki, hogy nézhet bármit.

A listából a legfelsőt elkezdte nézni ami a westworld s01e10.. Nem ért a végére mire visszaértem...azt se tudta mi az, nem is nagyon érdekelhette, csak annyit mondott, neki nem nagyon jön be..

Képen Ed Harris és Hopkins.."pause"..

ÁHÁ, mondom, Te is ezt választottad? Na akkor menjél barátom, most én jövök. Visszarántottam a kurzort a 6. percig és lenyomtam.

Gyanús volt valami, de mondom, biztos ilyen, majd később összeáll, fáradt is vagyok..

Aztán összeállt,..hogy ezt mennyire benéztem... :D

 

H*lye kérdésre komoly választ vársz? :P Szerintem szimplán nézd végig az egész sorozatot :) Ha csak a vége miatt néznénk meg egy filmet/sorozatot és a többi, akkor pl. sosem ismételnénk meg a kedvenceinket :)

Lehet, csak kicsit elment a kedvem, hogy tudom végét..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg csak kínlódok vele. A hét elején belekezdtem az ötödik részbe amit első körben 14 míg másnap a másodikban további 10 perc erejéig volt kedvem nézni. Azóta is várat magára a folytatás. Lehet hogy hagyom a francba az ötöst és belekezdek a hatosba hátha az jobban megfog. Csak az tart a sori mellett hogy érdekel a beindulásának a módja. Az a gond hogy az androidos vadnyugatparkozás egyáltalán nem tud megfogni. Pedig úgy-ahogy bírom a western műfaját. Talán nékem is fel kéne adnom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg csak kínlódok vele. A hét elején belekezdtem az ötödik részbe amit első körben 14 míg másnap a másodikban további 10 perc erejéig volt kedvem nézni. Azóta is várat magára a folytatás. Lehet hogy hagyom a francba az ötöst és belekezdek a hatosba hátha az jobban megfog. Csak az tart a sori mellett hogy érdekel a beindulásának a módja. Az a gond hogy az androidos vadnyugatparkozás egyáltalán nem tud megfogni. Pedig úgy-ahogy bírom a western műfaját. Talán nékem is fel kéne adnom.

Akkor irigykedsz, hogy milyen huszárvágássál tudtam le az évadot mi? :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát eszembe jutott.. :(

Sztem folytasd úgy se értettél belőle semmit néhány dolgot leszámítva.

 

Én meg csak kínlódok vele. A hét elején belekezdtem az ötödik részbe amit első körben 14 míg másnap a másodikban további 10 perc erejéig volt kedvem nézni. Azóta is várat magára a folytatás. Lehet hogy hagyom a francba az ötöst és belekezdek a hatosba hátha az jobban megfog. Csak az tart a sori mellett hogy érdekel a beindulásának a módja. Az a gond hogy az androidos vadnyugatparkozás egyáltalán nem tud megfogni. Pedig úgy-ahogy bírom a western műfaját. Talán nékem is fel kéne adnom.

Ne hagyjál ki semmit mert itt minden résznek fontos szerepe van. 6. résztől sokkal jobb lesz és ha akkor se fog tetszeni akkor nem a te sorozatod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor irigykedsz, hogy milyen huszárvágássál tudtam le az évadot mi? :hehe:

Sárga vagyok az irigységtől. :D

 

 

Ne hagyjál ki semmit mert itt minden résznek fontos szerepe van. 6. résztől sokkal jobb lesz és ha akkor se fog tetszeni akkor nem a te sorozatod.

Szerintem még ma letudom az ötöst. Inkább kezdem az elejéről azt a részt mert így részletekben nekem nem az igazi. A következőket azt hiszem már könnyebben fogom venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sherlock S04E01

 

 

 

Kicsit vegyes volt ez a rész számomra, de inkább pozítív volt a végkicsengése...

 

Tetszett, hogy nem mentek bele olyan nyíltan Moriartyba és az átívelő szál elsősorban Maryre koncentrált. A családalapítás, gyerekszülés stb. köröket is gyorsan lezavarták, még ha az elején az a bevezető rész kicsit döcögős, már-már erőltetett is volt a karakterek közötti interakciókat illetően.

A legnagyobb bajom talán mégis magával az üggyel volt. Ennél egy fokkal azért kreatívabb sztorira számítottam volna, mint ez az agyonkoptatott sablon krimi elem, 'az elején a sarokban megbúvó jelentéktelnnek beállított nímand, akiről kiderül a végén, hogy ő az agyafúrt főkolompos'. A háttérsztori Maryvel és azokkal kis finom vizuális utalásokkal viszont nagyon tetszett. Nagyon sok metaforikus megszólalást adtak a karakterek szájába és bizonyos helyzetkenél lehet, hogy még jelentőségük is lesz ezeknek.

Mary megölésének (már feltéve, ha meghalt) örültem, mert egyrészt ez alaposan felkavarja az állóvizet, másrészt több játékteret engedne Johnnak. A sorozat eleji kémia úgy éreztem kiveszett a Sherlock-Watson párosból és sokszor Watson egy ilyen kis comic-relief szintre redukálódott le a hármas felállásban és a szinészi játékok közül is Martin Freemant éreztem a leghaloványabbnak. Most ez is változhat, de alapból is egy merész lépés volt ebben az esetben megölni Maryt, ha meg még össze is játszott Moriartyval akkor meg meglátjuk mi lesz vele (van egy olyan sejtésem, hogy még visszatér). Több jelenet sem volt teljesen tiszta előttem. Az egyik Sherlock álma volt, amikor Mary elkábította... mi volt az azzal a gyerekkel + a kutyával. :? A másik ez a flörtölős szál volt. Egyrészt nagyon out of characternek tűnt volna nekem ez Johntól, másrészt ilyan időkitöltő jellege volt, hogy nem tudnak mit kezdeni a karakterrel ezért beleírták ezt a sehova nem vezető szálat, hogy vele is történjen már valam... aztán ott volt Toby Jones arcának feltűnése egy plakáton, amikor utoljára találkozott a lánnyal, róla meg tudjuk, hogy Culverton Smitht fogja alakítani a következő epizódban. Úgyhogy meglepődnék, ha ez a szál tényleg nem vezetne sehová...

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma letudtam a WW nyolcadik részét. Nagyon felpörgött a sori. Már az ötödikben észrevehető a lecsóba való belecsapás. Nem mondanám hogy a WestWorld az én sorozatom de mégis folytatom mert érdekel annyira.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who karácsonyi számát más még nem látta, vagy csak mindenki azon a véleményen van, mint én? A megjelenés napján megnéztem, de szerintem olyan tré volt, hogy még ezt a másfél sort is kár pazarolni rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak annyit tudok hogy van benne egy szuperhős, egy bizonyos "Doctor Myterio" és hogy az epizódra nagy hatással volt a Superman. Érdemes ránézni az előzetesre. Az effektek borzasztóan néznek ki. Lehetett hallani, hogy a BBC egyre kisebb költségvetésből gazdálkodik és ez szerintem nagyon meglátszik. De ez önmagában nem lenne baj, mert a 2005-ös első évad is úgymond fillérekből készült mégis jó volt. Sajnos ez nem csak az effektek miatt néz ki hervasztóan :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi...vagy inkább nem? :lol: Elég érdektelen ez az előzetes. Most ez a szupermenes ipse valami földönkívüli?

Hát őőő...

 

A Doktor a kezébe nyomott egy földön kívüli gyémántot, amit ő lenyelt, mert azt hitte, hogy gyógyszer (akkor még gyerek volt, és a Doktorról a neve miatt azt hitte, hogy orvos), és ezért lett szuperereje. Ja, mindez a tetőn, ahol a Doktor egy mit tudom már én miért antennát állított fel, ahhoz kellett volna a gyémánt...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.