Ugrás a kommentre

Star Wars: Eclipse


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

Baromi hangulatos. És azt olvastam, hogy jövőre jön. Hmm, early development, akkor inkább 2023. :)

 

Jól láttam, zygeriaiak, kereskedelmi szövetség is képviselteti magát. Kik dobolnak? :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van itt minden kérem mint a búcsúban :D Első pár másodperc alapján azt hittem ez élőszereplős. Arra lennék kíváncsi ez mikor játszódik, tippre szerintem az Acolyte sorozathoz van közelebb mint a jelenleg futó fázisokhoz

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 minutes ago, NorbiLordi said:

Van itt minden kérem mint a búcsúban :D Első pár másodperc alapján azt hittem ez élőszereplős. Arra lennék kíváncsi ez mikor játszódik, tippre szerintem az Acolyte sorozathoz van közelebb mint a jelenleg futó fázisokhoz

Szerintem vagy a futó irodalmi projektek előtt, vagy azok után játszódhat. Bár szerintem ha a fő projekt elé tennék, úgy sokkal jobb lenne, mert nem spoilerezne a könyvekből, és így ha valakit megfog a korszak, a regények/képregények jobban meg fogják lepni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon jól néz ki! Van benne pár érdekesség, mint pl. a Naboo vadász roncsa a tengerparton. Ezek szerint nem sokat változott a haditechnika pár száz év alatt a Naboo-n. :P Plusz nekem mintha rémlene olyan is, hogy szó volt arról miszerint a Köztársaságban nem volt nagyobb háború a prequel korszakáig. Ezt elnézve nem úgy tűnik. :) Itt komoly haderők is feltűnnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, az hogy felvonulnak nagy haderők, még nem jelenti azt, hogy háború is lesz. Kubánál is komplett flották, és az USA és a SZU teljes hadereje, nézett farkasszemet egymással, mégis itt vagyunk.:D Persze rendszerszintű kis konfliktusok simán lehetnek, de olyan, ami a teljes galaxist érinti, nem lesz szerintem. Az durva retcon lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem is, hogy nem lesz nagy háború. Bár mondom, az előzetesben hatalmas földi és légi csata mindenképpen lesz. Valószínűbb persze egy helyi konfliktus.

 

Pár érdekesség. Az elején nem Jedhát látjuk? Az utca kép meg a szerzetesek nagyon hasonlítanak. 

 

Itt az N1-es.

n1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oh, szerintem az a nagy sereg nem csak felvonul hanem nagyonis háboruzni fog és szuper lesz! A galaktikus béke nem azt jelenti hogy nem voltak egy-egy bolygón helyi háborúk vagy csaták. Már igy is szép számban tudunk ilyenekről. Némelyik kifejezetten epikus, vagyis elég komoly seregek összecsapásával járt. Ha pedig van olyan kultúra amelyik nem nagyon változtat a megjelenésén akkor az a Naboo. De eleve az is lehet hogy 100-150 évvel járunk csak a Baljós előtt vagy annyival se. A High Republic érának ugye a könyvek meg a képregények még csak a legelejét boncolgatják.

 

Nekem eszement módon bejött ez az előzetes. Eleve a Quantic Dream játékai nekem nagyon tetszenek. Szerintem könnyen lehet hogy ez 2023-ban jön amikor az Acolyte is. Ez lehet az év amikor a nagyközönség igazán megismerkedik a High Republic korával. Állat lesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Ez nagyon jól néz ki! Van benne pár érdekesség, mint pl. a Naboo vadász roncsa a tengerparton. Ezek szerint nem sokat változott a haditechnika pár száz év alatt a Naboo-n. :P Plusz nekem mintha rémlene olyan is, hogy szó volt arról miszerint a Köztársaságban nem volt nagyobb háború a prequel korszakáig. Ezt elnézve nem úgy tűnik. :) Itt komoly haderők is feltűnnek.

Lokális konfliktusról lehet szó. A galaxis bizonyos bolygóira, rendszereire kiterjedhetett, de nem a galaxis nagy részére. Palpatine arra utal, hogy nagy, galaktikus háború nem volt már 1000 éve. Addig azonban simán belefér miden száz évben is akár 1-1 háború, mely csupán egy bolygón, vagy csupán egy tucat bolygón zajlott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hajók korával kapcs.:

Eldöntetett hogy az amerikai B-52-es bombázókon lévő hajtóműveket modernebbekre cserélik (marad a 8 db!). A gépek üzemidejét így sikerül 2050-ig kitolni,ami azt jelenti hogy 100 éves gépek is fognak szolgálni az USAF-ban! Gondoljunk bele mikori technika...! (Miközben a modernebb, "vagányabb" B-1,B-2 stb... tipusok kikopnak jóval korábban...)

Szerkesztve: - Tindalos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felmerültek bennem Qui-gon szavai a Kereskedelmi Szövetséggel kapcsolatban. Gyáva népségnek tartotta őket és úgy vélte, rövid lesz a tárgyalás. Az Eclipse-ben szerepelnek és konfliktusban is részt vennének. Ezek alapján lehet azt feltételezni, hogy mégis távolabb leszünk  időben az Acolyte-tól? Hosszú időnek kellett eltelnie, hogy meggyökeresedjen a neimoidik gyávák nézőpontnak a Baljós árnyak idejére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is lehet hogy itt is roppant gyávák lesznek. Egyébként nagyon birnám ha itt a jófiúk közé tartoznának. Esetleg az is lehetne hogy itt rongyosodnak le úgy hogy később kénytelenek lesznek szövetséget kötni a sith-ekkel mert abban reménykednek hogy igy visszanyerik a régi fényüket. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Nekem eszement módon bejött ez az előzetes. Eleve a Quantic Dream játékai nekem nagyon tetszenek. Szerintem könnyen lehet hogy ez 2023-ban jön amikor az Acolyte is. Ez lehet az év amikor a nagyközönség igazán megismerkedik a High Republic korával. Állat lesz!

Jöhetne egy animációs sorozat is, és akkor lenne teljes a dolog. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 minutes ago, Bomarr said:

Az is lehet hogy itt is roppant gyávák lesznek. Egyébként nagyon birnám ha itt a jófiúk közé tartoznának. Esetleg az is lehetne hogy itt rongyosodnak le úgy hogy később kénytelenek lesznek szövetséget kötni a sith-ekkel mert abban reménykednek hogy igy visszanyerik a régi fényüket. 

Kivéve ha a támadó vadászok nem köztársasági Skyhawk-ok. Vagy valaki el nem lopta a hajóik egy részét, pl a Nihil. Mert akkor támadhat a köztársaság a Lucrehulkokra anélkül, hogy a Kereskedelmj Szövetség ellen harcolnának. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Igen szerintem is azzal lenne teljes a kép. A 2023-as év szólhatna nagyban a High Republic-ról: TV-sorozat, videójáték és animációs sorozat. Nagyon bizok én is az utóbbiban. Meg ugye puszta pletykaként de felmerült már az ötlet, hogy esetleg ha a Rogue Squadron-t elhalasztják akkor egy High Republic film jönne a helyére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Iqvi írta:

Kivéve ha a támadó vadászok nem köztársasági Skyhawk-ok. Vagy valaki el nem lopta a hajóik egy részét, pl a Nihil. Mert akkor támadhat a köztársaság a Lucrehulkokra anélkül, hogy a Kereskedelmj Szövetség ellen harcolnának. 

Viszont érdekes, hogy longbeam-ot nem látunk itt. Vagy csak én nem vettem észre? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 minutes ago, Ody Mandrell said:

Viszont érdekes, hogy longbeam-ot nem látunk itt. Vagy csak én nem vettem észre? 

Attól függ mikor rendszeresítették, és mire használták. Nem biztos hogy egy Lucrehulk flotta ellen bevetették volna őket. A Kur nebulánál harcoltak longbeam-ek amúgy?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a szmötyiből kimászó dolog érdekelne. Még nem kaptuk meg a harmadik nagy ellenfél csoportot. Az egyik a Nihil, a másik a drengirek. De lesz egy harmadik is. Egy Sith istenségekhez, vagy sötét oldali hatalmasságokhoz kötődő ellenfél csoport.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 minutes ago, Darth Revan9 said:

Az a szmötyiből kimászó dolog érdekelne. Még nem kaptuk meg a harmadik nagy ellenfél csoportot. Az egyik a Nihil, a másik a drengirek. De lesz egy harmadik is. Egy Sith istenségekhez, vagy sötét oldali hatalmasságokhoz kötődő ellenfél csoport.

Lehet itt lesznek bevezetbe az új ellenségek. Jó felvetés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Arra lennék kíváncsi ez mikor játszódik, tippre szerintem az Acolyte sorozathoz van közelebb mint a jelenleg futó fázisokhoz

Én is így gondolom. Mondjuk egy pillanatra azt hittem, hogy amikor a két jedit látjuk tréningelni, akkor az egyik eléggé emlékeztetett Vernestra Rwohra. :)

 

Nekem nagyon tetszett az előzetes. Szerintem az az összeröffenés a Kereskedelmi Szövetség és a másik frakció között inkább tűnik egy szektorra eső kakaskodásnak majd. Persze majd meglátjuk, hogy kikről is van szó.

 

9 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Az a szmötyiből kimászó dolog érdekelne. Még nem kaptuk meg a harmadik nagy ellenfél csoportot. Az egyik a Nihil, a másik a drengirek. De lesz egy harmadik is. Egy Sith istenségekhez, vagy sötét oldali hatalmasságokhoz kötődő ellenfél csoport.

Lehet róluk többet is tudni - név esetleg - vagy csak így vannak megadva? Mondjuk hamarosan elkezdődik az utolsó hulláma az első fázisnak, talán kapunk egy betekintést. Vagy már kaptunk? :D:P:hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.