Ugrás a kommentre

Star Wars: Eclipse


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

8 perccel korábban, Iqvi írta:

Remélem majd tömegek is vevők lesznek rá ha kijön a játék és a sorozat.

A sorozat szinte biztos jönni fog. Ebben a játékban ugyanakkor nem vagyok biztos. Ha össze is áll, szerintem minimum 4-5 év, míg piacra kerül. Továbbá az is érdekes, hogy az emberek addig ámultak a játékon, amíg a végén meg nem jelent a Quantic Dream. Na onnantól ahogy látom az internet népe bojkottot hirdetett, amibe ha jól láttam 1-2 Lucasfilmes író is belement. Mondjuk ez a bojkott főleg egy embernek szól, de eléggé vicces a dolog. Illetve egy videójátékokkal foglalkozó leaker állításai szerint bár közel 1 éve a játékon dolgoznak, nem áll fényesen a szénája a stúdiónak, főleg motor terén. Persze itt egy leakerről beszélünk - állítólag hiteles a pasas - szóval jó kérdés, hogy mit is hoz majd a jövő. Én csak egy jó SW játékot várok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem kicsit túlságosan elmerültél különféle netes platformokban és úgy érzem ezen a terepen picit elvesztetted a kapcsolatot a valósággal. A játék jönni fog és nem 4-5 év múlva (ne viccelj már, mitől jönne ennyire soká? :)). A játékért nem csak addig voltak oda, amig nem tünt fel a gyártó logója hanem utána is. Akit megvádoltak az nem is dolgozik a játékon. Az a bizonyos nagy botrány egy szűk kört leszámitva kb. senkit nem érdekel.

 

Az Eclipse videóján jelenleg 314 ezer like és 8 ezer dislike van (egy kiegészitéssel látni az utóbbit). Az emberek oda vannak érte, ez a napnál is világosabb nem csak a Youtube-on hanem a különféle fórumokon is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Quantic Dream szerintem pont hogy garancia a minőségre, a történetmesélést illetően mindenképpen. A David Cage körüli ellentmondások meg körülbelül minden videojátékfejlesztőcégnél megvannak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Nem örülök neki. Akkor egyébként, amit ez előzetesben összedobtak, abból még egy történet sincs, ugye? Tehát szólhat akár teljesen másról is a játék, mint a Kereskedelmi Szövetségről, neimoidikról, zygeriaiakról, meg a titokzatos doboló idegenekről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 hours ago, Darth Revan9 said:

Nem örülök neki. Akkor egyébként, amit ez előzetesben összedobtak, abból még egy történet sincs, ugye? Tehát szólhat akár teljesen másról is a játék, mint a Kereskedelmi Szövetségről, neimoidikról, zygeriaiakról, meg a titokzatos doboló idegenekről.

Szerintem a sztori az marad az, amit a trailerben felvázoltak. Nem hiszem, hogy teljeden átírnák. Itt inkább a technikai háttérrel lehet a gond. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyes nagyon jól informált újságíró tudni véli, hogy az a gond, hogy nincsenek elegen a fejlesztők, folyamatosan nyitják újra az álláshirdetéseket, de senki se megy oda dolgozni (a korábban is említett hatalmas botrányok miatt), így a jelenlegi csapat dolgozik csak, ami a létszám miatt növeli fejlesztési időt.

Legalábbis a GS cikke ezt írta a témában. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • 1 évvel később...
On 8/31/2022 at 5:18 PM , Yoda József said:

A kínai NetEase felvásárolta a játékot fejlesztő Quantic Dream céget. Hogy ez mit jelent a játékra nézve, majd kiderül

Az se érdekel ha Xi bajtárs egy kicsit bejáratosabb lesz a laptopomba mint eddig, csak jöjjön a játék :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 minutes ago, Yoda József said:

Jó rég volt erről a játékról is hír...

Sajnos igen, nem tudom, hogy mi ennek az oka. Esetleg még mindig nincsen elég fejlesztő mögötte, vagy pénz. De remélem azért jönni fog, mert nagyon ígéretes az előzetes, még most is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most utánanéztem és a játékról a nyáron érkeztek olyan hírek, miszerint a megjelenés talán 2026 lehet, valamint a 2027-28 is szerepelt a pletykák szerint, bár a 2025 is. Na most ebből bármelyik lehet az az év, amikor a játék megjöhet. :D De a fejlesztők keresése még mindig folyamatban van.

 

Szeptemberben pedig arról beszélt Lisa Pendse, a Quantic Dream marketinges alelnöke, hogy a NetEase nem sürgeti őket. Szóval összegezve: készül a játék, amikor pedig kész lesz, a piacra lesz dobva. :D

 

Az én véleményem amúgy az, hogy egy jó ideig (a jövő évi Game Awardsig?) nem igen fogunk megtudni többet.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szerintem nem meglepő. A mai AAA-játékok évekig készülnek, és ha csak a Quantic Dream korábbi játékait megnézzük, azok közül is akad nem egy, amin évekig dolgoztak. Vegyük példaként a Detroit: Become Human c. játékot. 2018-ban jelent meg, de a munkálatok már 5 évvel ezelőtt elkezdődtek, a forgatókönyvet '13 végén írták meg. Ez már csak azért is fontos, mert ez a játék leginkább arra fog hajazni, lesz egy történet, lesz több karakter, akinek döntünk a cselekedeteiről. Ha feltételezzük, hogy a komolyabb munkák 2022-ben kezdődtek meg, akkor igen, a játék kiadása a legoptimálisabb esetben is 3 év lehet.

 

Addigra lehet, hogy elkészül Cal következő kalandja is. :P

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.