Ugrás a kommentre

Trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

a ROTS-ot néztem meg az ünnepen, majd az Obi-Wan két előzetesét. Mit mondjak....talán azt amit Dzséjt szokott: jó volt! :D 

 

Magyar feliratos előzetes.

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, most háromszor is meghallgattam egy új Star Wars magyar szinkront: először, utoljára és soha többé. De ezután nagyon szívesen megvallom, hogy én lőttem le Kennedy elnököt, részt vettem Cézár meggyilkolásában és én csináltam a gabonaköröket. Bármit aláírok, csak ezt még egyszer ne kelljen hallanom. Bár az tény, hogy nagyon szexi volt, mert rendesen b*szta a fülemet, különösen Owen bácsi hathetes hullákat megszégyenítő, élettel teli játéka. :para::bumm::sick::shocked:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Azt hiszem, most háromszor is meghallgattam egy új Star Wars magyar szinkront: először, utoljára és soha többé. De ezután nagyon szívesen megvallom, hogy én lőttem le Kennedy elnököt, részt vettem Cézár meggyilkolásában és én csináltam a gabonaköröket. Bármit aláírok, csak ezt még egyszer ne kelljen hallanom. Bár az tény, hogy nagyon szexi volt, mert rendesen b*szta a fülemet, különösen Owen bácsi hathetes hullákat megszégyenítő, élettel teli játéka. :para::bumm::sick::shocked:

 

Van ebbe egy kis jó öreg hangalámondásos feeling :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Azt hiszem, most háromszor is meghallgattam egy új Star Wars magyar szinkront: először, utoljára és soha többé. De ezután nagyon szívesen megvallom, hogy én lőttem le Kennedy elnököt, részt vettem Cézár meggyilkolásában és én csináltam a gabonaköröket. Bármit aláírok, csak ezt még egyszer ne kelljen hallanom. Bár az tény, hogy nagyon szexi volt, mert rendesen b*szta a fülemet, különösen Owen bácsi hathetes hullákat megszégyenítő, élettel teli játéka. :para::bumm::sick::shocked:

 

Mélységesen egyetértek. Nincs olyan negatív jelző ami ezt a borzalmas szinkront csak megközelitőleg is jellemezné. Viszont jó hír hogy végre az EP3-é eggyel feljebb lépett a ranglétrán, mert ez még annál is lejjebb van.:D

 

13 órával ezelőtt, RacerX írta:

Owen is jólt belltotta. 

 

Szerintem ez azért eléggé tirpák beszólás volt. Owennek meg kéne néznie az EP1-et, EP2-öt, a TCW-t nameg az EP3-at. Ot azért kiderül hogy a drágalátos mostohatesvér miket művelt.

Kenobira kenni az átállást úgy hogy Owen gazda az egész háborút a Tatooine-on bliccelte ki(ahol nemhogy egy Jedit, de egy klónt sem látott), eléggé csúnya dolog. Mármint tőle.

Ráadásul mert Anakin félresiklott, abból nem következik az hogy Luke is el fog bukni. Kenobi tanulhatott Anakin bukásának az okaiból, Luke pedig teljesen más személyiség mint Anakin.

 

Apropó Owen. Ezek szerint tud Anakin bukásáról. Akkor Kenobi elmondta neki a mustafari eseményeket? Itt viszont lehet egy olyan érdekes dolog hogyha Kenobi elmondta neki hogy Vadernek hivták, akkor Owen viszont hallhat híreket és mondhatja Kenobinak hogy megjelent egy páncélos lovag Lord Vader néven.

 

Amiben biztos vagyok és emiatt is borzasztóan érdekel a sorozat, hogy sokkal fontosabbak és ütőképesebek lesznek a párbeszédek mint az akciójelenetek. A párbeszédektől fogunk nagyot hűházni szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Bomarr írta:

Pedig később Obi-Wan is egyetért Owennel. Amikor Luke-nak mesél a dologról ő is magát hibáztatja.

 

Az emberek sokszor önváddal illetik magukat egy-egy kudarcuk okán, főleg ha közeli barát , rokon az illető aki elbukott tevékenységük folytán. De kivülről szemlélve nem biztos hogy ők a hunyók.

Bárxcsak jobban odafigyeltem volna, bárcsak hamarabb fékeztem volna(autóbalesetnél).

Attól hogy Obi-Wan magát hibáztatja ,jobban megvizsgálva nem csak ő a hibás Anakin bukásában. Ráadásul egy másik Jedi megitélheti hogyha igy meg úgy jobban csinálod talán nem tér át a Sötét Oldalra. De egy laikus(Owen) szerintem ne itélkezzen.

A másik hogy amikor magát hibáztatja ahhoz még eltelik 9 év. Lehet most ártatlannak véli magát, de ebben a sorozatban történik vaalmi ami miatt 9 évvel késöbb már önváddal marcangolja magát. 

Szerintem most Vader be fog neki olvasni hogy miként élte meg ő a mester-tanítvány viszonyt. Ami nem lesz pozitív többnyire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülök, hogy magyarul hallhattam. Ha tehetném angolul nem is nézném. McGregor eredeti hangja még elmegy, de a többieké idegesít. Számomra borzasztó eredetiben nézni a Star Warst. Kész csoda, hogy a kíváncsiságom eddig nagyrészt legyőzte az angol hangok iránti utálatomat és néha napján az undoromat is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi-Wan már az ep3-ban is magát vádolta: "I failed you, Anakin. I failed you" - mondja ezt Vadernek a Mustafaron.

És Owen csak Obi-Wan beszámolójából ismerheti a történteket, aki távolról sem egy objektív külső szemlélő. Szóval, ha Obi-Wan neki is úgy adta elő a sztorit, mint Luke-nak, vagyis magát tette felelőssé, akkor Owen csak ezt a változatát ismeri a történetnek, ez alapján tudja csak megítélni Obi-Want, és ez alapján joggal dühös a vén salabakterre.

 

1 órával korábban, Frenkie írta:

Apropó Owen. Ezek szerint tud Anakin bukásáról. Akkor Kenobi elmondta neki a mustafari eseményeket? Itt viszont lehet egy olyan érdekes dolog hogyha Kenobi elmondta neki hogy Vadernek hivták, akkor Owen viszont hallhat híreket és mondhatja Kenobinak hogy megjelent egy páncélos lovag Lord Vader néven.

Talán, de nekem az ep2-ből és az ep4-ből az jött le, hogy Owen bácsi nem fordít túl sok figyelmet arra, ami a Lars farm határain túl történik. Az biztos, hogy Owen néha-néha beszélt Bennel a Birodalomról, mert erre az öreg Jedi célzott az ep4-ben, de Luke Owentől vett szavai alapján elég magasról tojt a rezsimre, mondván: "túl messze van." Plusz úgy tűnik, hogy a farm maga semmiféle kommunikációs eszközzel sem bír, úgyszólván, nincs tévé, se internet. Luke is ezért járt Tochie-ba, hogy legalább ott begyűjtse a friss pletykákat.

Igazából ilyen szempontból a Lars farm remek rejtekhely volt Luke-nak, hiszen még a Tatooine-on is eléggé elszigetelt volt mindentől, ráadásul úgy tűnik, a tatooine-iak nem is nagyon foglalkoztak a külvilággal. Sőt az ep4 alapján úgy tűnik, Luke igazából még Mos Eisley-ben sem nagyon járt. Legalábbis az, hogy Bennek a hegyen állva külön bemutatót kellett tartania a városról, ezt sugallja.

Persze mindezt a sorozat megváltoztathatja vagy árnyalhatja. Sok lehetőség van itt, hiszen annyi mindent nem tudunk még ezekről a szereplőkről. Még Obi-Wan is rejtély eme korszakában, hát még Owen. Abban is remek lehetőségek vannak, ha tudnak Vaderről, és már kialakult nézeteik vannak, és az is ütne, ha igazából itt jönnének rá, hogy túlélte a Mustafart. Ugyanakkor az már most biztos, hogy az ep4-ben jobban át fogjuk érezni azt, hogy Owen miért félti annyira Luke-ot. Az inkvizítorok elég para jelenségek, és ezek ott lesznek a Tatooine-on, Owen a trailerek alapján találkozni fog velük.

És ez is sokat hozzátehet majd Owen és Ben beszélgetéséhez. Hiszen Owen szereti az unokaöccsét, és ha fénykardos csávók mészárolnak le embereket a szeme láttára, csak, hogy Jediket fogjanak, akkor szerintem bármit bevet, hogy Luke-ból senki se akarjon Jedit faragni. Beleértve azt is, hogy egy buldózer finomságával belegázol Obi-Wan Kenobi lelkivilágába, vagy "még egy utolsó szezonra" ott tartja Luke-ot a farmon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

"I failed you, Anakin. I failed you" - mondja ezt Vadernek a Mustafaron.

 

Azt mondja hogy "I have failed you, Anakin. I have failed you."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon ott volt ez az előzetes... a látvány, a hangulat terén abszolút hozta azt, amit vártam. McGregor teljesen sallangmentesen illeszkedett vissza Obi-Wan szerepébe, mintha nem is telt volna el 17 év, ha meg újra láthatjuk Christensennel az még, ha esetleg nem is lesz tökéletes mindenképpen Star Wars történeti pillanat lesz. Owen bácsi meg úgy trollkodik, mint Obi-Wan fénykorában.,,

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.