Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration Europe - London 2023


Bence1997

Részt veszel a londoni celebration-on?  

16 felhasználó szavazott

  1. 1. Részt veszel a londoni celebration-on?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

5 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Azokhoz szólnék, akik terveznek menni a Celebrationre. Elindult a panel lottery, március 21-ig lehet regisztrálni. 4 fős group-okat lehet létrehozni, és nagyobb az esély, ha egy 4 fős group-pal nevezel, mert ha egy panelra csak az egyik fő bekerül, akkor automatikusan bekerül az összes többi is a csapatban. Én a családommal és néhány barátommal megyek, de a pénteki Lucasfilm panelre meg kellett osztani az erőinket egy 4 és egy 3 fős csapatot tudtunk csak alakítani. Ha valaki egyedül megy a Celebrationre (vagy nem fért be a 4 fős group-ba azokkal, akikkel menni tervez), és még nem regisztrált a Lucasfilm panelre, akkor várjuk szeretettel a 4. főnek. Semmi kötelezettség nincs, max annyi, hogy a panelra együtt kell beülnünk (amennyiben kisorsolnak minket). De az esélyeink mindannyiunknak nőnek. Akit érdekel, szóljon és küldök group code-ot és elmondom, hogyan működik pontosan a panel regisztráció.

 

Ahogy fentebb @MissKarrde is írta mi egyesével jelentkeztünk rájuk. Viszont kaptam mindegyikhez Group Code-ot(Gondolom a többiek is). Gondolom akkor az egyedül jelentkezőket 4-esével csoportba rakja

a rendszer. Mondjuk az én csoportkódomat megkapta még 3 másik egyedül jelentkező. Ha kisorsolják ezt a kódot akkor én meg a 3 másik jelentkező bemehetünk. Jol gondolom?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves Fórum Tagok!

Bár eddig még nem írtam hozzászólást, de már évek óta szokásom elolvasni az itteni bejegyzéseket. A Celebration kapcsán viszont eszembe jutott, hogy megemlítenék valamit, ami talán hasznos lehet, mert esetleg elkerülhette többek figyelmét. A lottó kapcsán nem tudom, hogy azok is észrevették-e, akik még a  múlt hét elején jelentkeztek, hogy végül a Kenobi panel is bekerült azok közé, amelyekre sorsolják a résztvevőket. Ha valaki például tagja valamiféle Star Wars Celebration facebook csoportnak, vagy a múlt hét közepén érkező e-mailt részletesen átnézte, akkor biztosan értesült már róla, de olyan sok hasznos információt olvastam már itt, hogy úgy gondoltam, most biztos, ami biztos alapon, ezt én osztanám meg. :)

Mindenkinek további szép napot kívánok! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Nekem megvan egy Villains panel a Celebration Stage-en, egy Bad Batch panel a Galaxy Stage-en (stream) és a családom 3 tagja bejutott a Lucasfilm panelre a Celebration stagere, de ők más groupban voltak. Neked, Bence?

Hol lehet leellenőrizni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Bence1997 írta:

Aki megy jövő héten Celebrationre, azok közül kiknek sikerült bejutni valamelyik panelre? :) Ahogy látom már vannak eredmények (SWExplained).

Erre: Star Wars Celebration Stage: Lucasfilm's Studio Showcase: Friday

 

3 perccel korábban, RacerX írta:

Hol lehet leellenőrizni?

Amikor jelentkeztél, meg kellett adni egy email címet. Arra jött levél.

  • Nagyon tetszik 3
  • Köszönöm 2
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Nekem is sikerült bejutni a Villains panel a Celebration Stage-re.

Én is ide jutottam be. :)

 

Kár, hogy innen senkinek sem sikerült az Obi-Wan panelre sorsolás. Azt meg pláne sajnálom, hogy nem minden fórumos résztevevő társunk lett kisorsolva valahová. :( Vajon ma még érdemes reménykedni, vagy mindent elintéztek egy körben?

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, RacerX írta:

Most olvasom, ha nem jött email, akkor nem jutottam be. Hát így jártam. :D 

 

Szintén nem jutottam be sehova a 3 nap alatt, vagyis a 4 szóba jöhető panel egyikére sem. Kissé csalódott vagyok, de majd kinézek pluszban más programokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Pildi írta:

Kár, hogy innen senkinek sem sikerült az Obi-Wan panelre sorsolás. Azt meg pláne sajnálom, hogy nem minden fórumos résztevevő társunk lett kisorsolva valahová. :(

Csatlakozom, szerintem ez roppant igazságtalan... Nem is értem, hogy képzelik ezt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, RacerX írta:

Most olvasom, ha nem jött email, akkor nem jutottam be. Hát így jártam. :D 

Ez nem teljesen igaz! Én nem kaptam értesítőt a Bad Batches panelemről.

 

Itt ellenőrizzétek: https://register.growtix.com/login

 

Regisztrálni kell azokkal a mailekkel, amikre a panel lottery-re is jelentkeztél. Vagy belépni, ha korábban már regisztráltál. My orders-nél találod meg az elnyert jegyeket a QR-kódokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Regisztráljatok fel arra arra a **** GrowTix-re és ott is nézzétek meg, mi a szitu. Ugyanis a Lucasfilm panel streamingre (Twin Suns Stage) mégis van belépőm!! De mailt azt ugyan nem kaptam róla. Igen, megnéztem a spam mappát is. El tudtam magamnak küldeni a visszaigazoló mailt is a rendszerből. 

A Celebration fb csoport igen hasznos, onnan derült ki, hogy vannak problémák, de ilyet még nem olvastam. Azt viszont igen, hogy valakik tévesen kaptak belépőt a Villains... Twin Suns Stagre, holott ez a program nem lesz streamingelve onnan, és utána kapták a levelet a törlésről. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, MissKarrde írta:

Regisztráljatok fel arra arra a **** GrowTix-re és ott is nézzétek meg, mi a szitu. Ugyanis a Lucasfilm panel streamingre (Twin Suns Stage) mégis van belépőm!! De mailt azt ugyan nem kaptam róla. Igen, megnéztem a spam mappát is. El tudtam magamnak küldeni a visszaigazoló mailt is a rendszerből. 

A Celebration fb csoport igen hasznos, onnan derült ki, hogy vannak problémák, de ilyet még nem olvastam. Azt viszont igen, hogy valakik tévesen kaptak belépőt a Villains... Twin Suns Stagre, holott ez a program nem lesz streamingelve onnan, és utána kapták a levelet a törlésről. 

Ezekre a streamelős panelekre mikor lehetett jelentkezni? Amikor beléptem múlt héten, akkor csak a "sima" 5 panelt láttam, amire lehetett jelentkezni. :roll: Vagy ha arra jelentkeztél, akkor esélyed nyílt B opcióként a streamelős helyek egyikére is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Csatlakozom, szerintem ez roppant igazságtalan... Nem is értem, hogy képzelik ezt.

Ez most irónia?

Nem az igazságról van itt szó, nyilván egy sorsolás nem úgy működik, hogy mindenkinek kapnia kell valamit, de sajnálni azért lehet azt, aki kimarad.

 

5 perccel korábban, Donát írta:

Ezekre a streamelős panelekre mikor lehetett jelentkezni? Amikor beléptem múlt héten, akkor csak a "sima" 5 panelt láttam, amire lehetett jelentkezni. :roll: Vagy ha arra jelentkeztél, akkor esélyed nyílt B opcióként a streamelős helyek egyikére is?

Ezekre nem kellett jelentkezni,  ahogy írod, B opciók voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki rajtam kívül kapott még értesítést a magyar postától, hogy a kiküldött badge-ek vámkezeléséhez adatpótlás szükséges?

Mi már jövő hétfőn indulunk - hogy tudjunk várost is nézni -, így nekünk extra sürgős lenne, hogy a héten kiszállítsák. Viszont ha nem muszáj, akkor nem szeretnék csillió forint vámot ráfizetni az amúgysem olcsó jegyekre.

 

Eleve nem vagyok biztos abban, hogy egy ilyen belépő egyáltalán vámköteles, hisz ez csak egy szolgáltatásra feljogosító belépő, és nem egy hagyományos értelemben vett "áru"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Valaki rajtam kívül kapott még értesítést a magyar postától, hogy a kiküldött badge-ek vámkezeléséhez adatpótlás szükséges?

Mi már jövő hétfőn indulunk - hogy tudjunk várost is nézni -, így nekünk extra sürgős lenne, hogy a héten kiszállítsák. Viszont ha nem muszáj, akkor nem szeretnék csillió forint vámot ráfizetni az amúgysem olcsó jegyekre.

 

Eleve nem vagyok biztos abban, hogy egy ilyen belépő egyáltalán vámköteles, hisz ez csak egy szolgáltatásra feljogosító belépő, és nem egy hagyományos értelemben vett "áru"

Pfff... az szép. Szerintem amúgy a receipt QR kóddal is beengednek, de jobb lenne biztosra menni, hogy ne ott szembesülj vele, hogy mégsem.

 

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Félreérthető volt, én is azért dobtam rá a Han fejet. :) 

Semmi félreérthető nem volt benne. Igazságtalan, és nem értem, hogy képzelik, hogy valaki pl. 2 helyre is bejut, valaki pedig egyre sem ugyanazért a jegyért.

Nyilván, értem én, sorsolás van, de a sorsolást lehet pl. annyira irányítani, hogy ekkora egyenlőtlenségek ne alakuljanak ki. Plusz amikor írtam a kommentet, akkor úgy tűnt 6 emberből 3 semmilyen panelre sem nyert belépést, ami nonszensznek tűnt. Azóta már finomodott, de még mindig vannak olyanok pl. mint @RacerX aki nem kapott semmire sem belépőt, míg mások akár 2 panelre is nyerhettek belépést. Mivel ugyanannyit fizetünk a jegyárakért, ez szerintem elfogadhatatlan. Az nyilván benne lehet a pakliban, hogy valakik 1 panelre bejutnak, egy szűk kisebbség meg nem, de a 6-ból 3 nem ezt sugallta a 2 vs 0 pedig szintén nagyon visszás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Nekem is sikerült bejutni a Villains panel a Celebration Stage-re.

 

Nekem amúgy az is fura, hogy rengetegen jutottak be a Villains panelre... Csomó helyről hallom. Én magam is. Örülök neki, meg minden, de itt is azért érdekes, nem az Ahsoka van felülreprezentálva. Ahogy máshol is ritka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Ezt most komolyan kérdezed? Ennyire nem ismersz? :pfff:

Ismerlek, de épp ezért tudom, hogy nem áll messze Tőled az irónia. Megbántani nem akartalak vele, csak valóban félreérthető volt. :) Elnézést kérek érte.

 

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Nyilván, értem én, sorsolás van, de a sorsolást lehet pl. annyira irányítani, hogy ekkora egyenlőtlenségek ne alakuljanak ki. Plusz amikor írtam a kommentet, akkor úgy tűnt 6 emberből 3 semmilyen panelre sem nyert belépést, ami nonszensznek tűnt. Azóta már finomodott, de még mindig vannak olyanok pl. mint @RacerX aki nem kapott semmire sem belépőt, míg mások akár 2 panelre is nyerhettek belépést. Mivel ugyanannyit fizetünk a jegyárakért, ez szerintem elfogadhatatlan. Az nyilván benne lehet a pakliban, hogy valakik 1 panelre bejutnak, egy szűk kisebbség meg nem, de a 6-ból 3 nem ezt sugallta a 2 vs 0 pedig szintén nagyon visszás.

Lehet. hogy számít, hány panelre jelentkezik valaki. Nyilván ha mind a 4 napra van jegyed, akkor a legtöbb az esélyed, mert akkor tudsz a legtöbbre jelentkezni. @RacerX csak két nap tud részt venni, emiatt lehetséges, hogy eleve kisebb esélyekkel indult. :( Lehetne több panel vagy több kivetítős lehetőség, hogy mindenki kapjon legalább egy belépőt, ha bármelyikre is jelentkezik, mert ez így valóban igazságtalan. :(Főleg annak tükrében, milyen nehéz volt jegyet venni bármelyik napra is.

 

Azonban azt is el kell ismerni, hogy lehetne ennél rosszabb a helyzet, ha pl. sorban kellene állni a panelekhez, és miután végigálltad a sort, pont előtted zárják be az ajtót, mondván, hogy megtelt a terem. Így legalább tiszta a helyzet, mindent tudsz előre, tudsz vele tervezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Pildi írta:

Ismerlek, de épp ezért tudom, hogy nem áll messze Tőled az irónia. Megbántani nem akartalak vele, csak valóban félreérthető volt. :) Elnézést kérek érte.

 

Semmi gond. Az irónia valóban nem, de sohasem gúnyolódnék olyas valakiken, akik önhibájukon kívül rosszul jártak. Ody ezt neked is mondom. Nagyon erős az igazságérzetem.

 

9 órával ezelőtt, Pildi írta:

 

Lehet. hogy számít, hány panelre jelentkezik valaki. Nyilván ha mind a 4 napra van jegyed, akkor a legtöbb az esélyed, mert akkor tudsz a legtöbbre jelentkezni. @RacerX csak két nap tud részt venni, emiatt lehetséges, hogy eleve kisebb esélyekkel indult. :( Lehetne több panel vagy több kivetítős lehetőség, hogy mindenki kapjon legalább egy belépőt, ha bármelyikre is jelentkezik, mert ez így valóban igazságtalan. :(Főleg annak tükrében, milyen nehéz volt jegyet venni bármelyik napra is.

 

Azonban azt is el kell ismerni, hogy lehetne ennél rosszabb a helyzet, ha pl. sorban kellene állni a panelekhez, és miután végigálltad a sort, pont előtted zárják be az ajtót, mondván, hogy megtelt a terem. Így legalább tiszta a helyzet, mindent tudsz előre, tudsz vele tervezni.

 

Igen, ez lehetséges, plusz ugye azóta kiderült, hogy több ember is kapott belépőt, csak nem értesült róla, szóval a helyzet most már sokkal jobban néz ki, mint amilyennek eredetileg tűnt. Sanszos amúgy, hogy a fő panelekre való belépést emailben küldték ki, a streamelős paneleket viszont csak az online rendszerben lehetett alapjáraton megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.