Ugrás a kommentre

Part IV


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Te atyajóúristen. Utálom Rian Johnsont mert hülyét csinált Luke-ból.:lol2:  Lehet az űrben bombázni.:lol2:. Kiderült hogy modernkori igénytelen is vagyok mert baromira bejött a Kenobi-sorozat.:lol2:

De az ősbűnt is elkövette a szemüveges fazon Dzséjt ellen. Tetszett neki a Prometheus.:D

Ennyire mérhetetlen ostoba barmokat még nem hordott a hátán a föld.  De magukat Einsteinnek hiszok ahogy Bomarr is írta.

 

 

Akinek van gyomra hozzá olvassa el a videó alatti hozzászólásokat. Ugyanaz a szint amit ez a két ökör nyom.:D Az egyik azt írja hogy nagyon jó mert csak 2 rész van hátra és vége ennek a borzalomnak.:lol:

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, Frenkie írta:

Az egyik azt írja hogy nagyon jó mert csak 2 rész van hátra és vége ennek a borzalomnak.:lol:

Bárcsak minden ilyen borzalmas lenne, mint az Obi-Wan Kenobi:D 

 

Azt már én is megkaptam párszor, hogy "minden tetszik, amire ráírják, hogy SW", mert az esetek többségében igyekszem megmagyarázni egy SW mű vélt hibáit. De több értelmét látom, mint minden sz@rba belekötni, mert az a trendi, ha fikázok és semmi nem elég jó az emelkedett ízlésemnek. Minden esetre, az én szórakozásomat eddig sem mérgezték meg az ilyen hozzáállású személyek, és ez után sem fogják. Csak azt sajnálom, hogy az ilyenek sokakat képesek befolyásolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Sky írta:

Azt már én is megkaptam párszor, hogy "minden tetszik, amire ráírják, hogy SW", mert az esetek többségében igyekszem megmagyarázni egy SW mű vélt hibáit. De több értelmét látom, mint minden sz@rba belekötni, mert az a trendi, ha fikázok és semmi nem elég jó az emelkedett ízlésemnek. Minden esetre, az én szórakozásomat eddig sem mérgezték meg az ilyen hozzáállású személyek, és ez után sem fogják. Csak azt sajnálom, hogy az ilyenek sokakat képesek befolyásolni.

Sok embernek nincs már köze az SW-hez. Teljesen elvesztették a fonalat, és ezt az épp aktuális produktumon verik le. Tovább kellene lépniük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Frenkie írta:

De az ősbűnt is elkövette a szemüveges fazon Dzséjt ellen. Tetszett neki a Prometheus.:D

Az tetszik nekik, de a The Last Jedi és az Obi-Wan Kenobi borzalmas... Ez...

Oh No Reaction GIF

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Nagyon jó rész volt. Élvezetes volt az inkvizitorok erődjében kalandozni, egyáltalán nem zavart. Harmadik Nővér nagyon kemény és kegyetlen. Obi-van itt már kezdte összeszedni magát. Jabiim-ból itt nem sokat láttunk, de annyi baj legyen. A lázadó sejt érdekesnek tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.