Ugrás a kommentre

Streamingek (Disney+, Netflix, Max, SkyShowtime, Amazon Prime és társaik)


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Reszkessetek betörők 1-2-re én is befizetek (utoljára akkor láttam, amikor még néztem tévét, és annak már kábé-cetka 20 éve), de csak dec 24-én, miután megnéztem az HBO Maxon minden idők legjobb karácsonyi filmjét.

Spoiler

Gremlins

Christmas Movies GIF by filmeditor

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Mondjuk a Die Hard-on mosolyogtam. Az nagyjából annyira karácsonyi film mint a Rambo.

 

A Die Hard az egyik legjobb karácsonyi film, és 100% genuine karácsonyi film. Egy ideje már adják is karácsony esténként. A Ramboban nem emlékszem, hogy karácsony lett volna. De a Die Hard nem csak karácsonykor játszódik, hanem számos ponton bejátssza a sztoriba az ünnepeket (pl. NOW I HAVE A MACHINE GUN HO-HO-HO).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A keresésnél nekem sem, a Minden Gyűjtemény között láttam meg, ráadásul a Kiemelt szekcióban, szóval új lehet. Meg is lepődtem. Aztán megint, amikor ez fogadott. :) 

És amúgy ugyanott a Gyerekdalok, mondókák, számjátékok gyűjteményre is ezt adja, pedig úgy érzem, az nem 18+ fölötti tartalom. Amúgy minden más gyűjtemény rendesen megjelenik, szóval én arra tippelek, hogy e két gyűjteménynek még nem szabadott volna megjelennie, csak idő előtt láthatóvá vált. Hát vagy bugos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok, ez mit fog takarni. Megszűnnek a profilok, vagy innentől csak egyszerre egy készüléken lehet a Netflixet nézni, aztán akkor egy négyfős családnak legyen négy előfizetése? Mert szerintem ezzel jó nagy bakot lőnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet három profilod, azaz egyszerre három készüléken futhat a Netflix. Nálam például két profil van összesen, mert apám használja még a Netflixet, így ő és én párhuzamosan nézhetünk filmeket a két szobában. Na most akkor ez elvileg megszűnik, és hiába élünk egy háztartásban, neki is kéne egy külön előfizetés, ha ugyanakkor akar valamit a Netflixen nézni, mint én. Ha jól értem a cég álláspontját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Sajnos láthatóan ők se foglalkoztak vele.

Ez nem feltétlenül ilyen egyszerű, van egy belső ticket rendszerük amibe mi, mezei használók nem látunk bele, de ott lehetett valamilyen progress. Ez még nem a megoldást jelenti, csak előrehaladást. Ha vége a Karácsonynak újra hívom őket és akkor be tudnak számolni, hogy foglalkoztak-e vele, vagy sem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy ilyen rendszerben általában minden ilyen ticketnek megvan a maga prioritása, ez valszeg nincs magas helyen :) jelenleg amúgy is elég valószínű, hogy két ünnep között ők is szabadságon vannak, vagy a nagy többségük, aki ezzel foglalkozna. Úgyhogy nincs mit tenni: "Legyünk türelemmel" :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Asszem le kell töltenie a telójára előtte és úgy tudja nézni. 

 

3 perccel korábban, Pildi írta:

Igy van. Spotify-ról is így lehet albumokat vagy listákat letölteni, és akkor zenét is lehet hallgatni. :)

 

Ez mindegyik streamingszolgáltatónál így van vagy csak a Netflix-nél?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Frenkie írta:

 

 

 

Ez mindegyik streamingszolgáltatónál így van vagy csak a Netflix-nél?

A Disney+ és a HBO Max is engedi. Én egyébként még nem használtam ezt a lehetőséget egyiknél sem, de a lányom a Netflixről rendszeresen tölt le sorozatokat, ott jól működik a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretnék a fórum közössége felé fordulni kicsit, egy kérdéssel, vagy kéréssel. 

Van-e esetleg innen valakinek, egy felesleges Disney+ kódja, számomra? Ezt úgy értem, hogy természetesen fizetném a rám eső részét(utalás formájában).

Sajnos, túl későn érdeklődtem a rokonság, vagy ismerősi körökben, mindenhol teltház van.(4-en vannak)

 

ELőfizetnék rá ismét, viszont ha lehetséges, akkor igénybe venném ezt az osztott account-os megoldást. 

Nem, nem erőltetek senkire semmit, ez szimplán egy kérés, vagy kérdés volt, ha nem azt is megértem. 

 

Megbizható emberkét keresnék, természetesen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Streaming nézettségi adatok. Nem tudom mi alapján számolták. :) 

 

https://flixpatrol.com/top10/streaming/world/2022/full/#disney-2

 

2023. 01. 01. - 15:58, Cpt. Rex írta:

ELőfizetnék rá ismét, viszont ha lehetséges, akkor igénybe venném ezt az osztott account-os megoldást. 

Miért nem fizetsz elő rá? Azt bármikor lehet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Besúgó és további, az HBO Maxról eltűnt sorozatok, újra elérhető lesz a Paramount és a Universal közös streaming szolgáltatásán, a hazánkban februárban elrajtoló SkyShowtime-on. A Comcast és a Paramount ugyanis felvásárolta az HBO Max Europe huszonegy sorozatának jogát. Ezek között van olyan is, ami az HBO Maxon indult el, de már a SkyShowtime-on fog folytatódni. A teljes lista:

  • A besúgó (magyar)
  • Kamikaze (dán)
  • Beforeigners (norvég)
  • ID (finn-svéd)
  • The Winner (cseh-szlovák)
  • Warszawianka (lengyel)
  • Por H o Por B (Spanyolország)
  • Czech It Out! (cseh)
  • Foodie Love (spanyol)
  • Hackerville (román)
  • No Activity (spanyol)
  • One True Singer (román)
  • Pray, Obey, Kill (svéd)
  • Ruxx (román)
  • Success (horvát)
  • Todo Lo Otro (spanyol)
  • The Sleepers (cseh)
  • Tuff Money (román)
  • Welcome to Utmark (norvég)
  • Beartown (svéd)
  • Lust (svéd)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.