Ugrás a kommentre

Mandoverzum finálé


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Felteszem a Mandoverzumot záró Filoni filmben Luke-nak Hannak és Leiának bérelt helye van. Valszeg kis szerepük lesz, az is lehet hogy szinte csak cameozni fognak, de szerintem lesz szerepük. Azt a Boba Fett sorozat bizonyitotta hogy most már szinte tökéletesen vissza tudják hozni őket. Pedig az "csak" egy sorozat volt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném. Viszont legalább egyiküknek adhatnak egy nagy jelenetet. Végülis a Mando második évad zárójából sem vett el az hogy Luke-nak volt egy nagy akciója. Apropó akinek még lehetne jelenése: a kis Ben Solonak. Neki tényleg csak egy cameo jutna, de mondjuk előfordulhat hogy a filmnek egyfajta epilógusában láthatjuk ahogy Luke magához veszi a kis Bent. Bár itt nem vagyok otthon az idővonalban. Nem tudom ez mennyire passzolna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha nem akarnak többé foglalkozni a Skywalkerekkel (Reyt most nem veszem bele, tudom más korszak, de felvette a nevet), akkor nem hinném, hogy szerepeltetni kéne őket, de minden bizonnyal az Új Köztársaság fontos szerepet fog kapni benne, ami arra enged következtetni, hogy valamilyen formában megjelennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Nem hinném. Viszont legalább egyiküknek adhatnak egy nagy jelenetet. Végülis a Mando második évad zárójából sem vett el az hogy Luke-nak volt egy nagy akciója. Apropó akinek még lehetne jelenése: a kis Ben Solonak. Neki tényleg csak egy cameo jutna, de mondjuk előfordulhat hogy a filmnek egyfajta epilógusában láthatjuk ahogy Luke magához veszi a kis Bent. Bár itt nem vagyok otthon az idővonalban. Nem tudom ez mennyire passzolna.

Párhuzamosan meg látnánk Palptine klónját ahogy mosolyog. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bomarr írta:

Nem hinném. Viszont legalább egyiküknek adhatnak egy nagy jelenetet. Végülis a Mando második évad zárójából sem vett el az hogy Luke-nak volt egy nagy akciója. Apropó akinek még lehetne jelenése: a kis Ben Solonak. Neki tényleg csak egy cameo jutna, de mondjuk előfordulhat hogy a filmnek egyfajta epilógusában láthatjuk ahogy Luke magához veszi a kis Bent. Bár itt nem vagyok otthon az idővonalban. Nem tudom ez mennyire passzolna.

15 ABY-ben kezdte el Luke képezni a 10 éves Bent. Elképzelhető, hogy a film abban az évben fog játszódni, ebben az esetben egy záró jelenet formájában eltudnám képzelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: Mandoverzum finálé

Az biztos, hogy minden egyes projekttel (Mando, Ahsoka, Skeleton Crew, stb.) egyre tisztábban fogjuk látni ezt a filmet.

 

Most azt tudnám elképzelni, hogy hasonló lesz, mint a régi Legandákban. Thrawn összefogja a birodalmi maradványokat és elkezdi a hadjáratát az Új Köztársaság ellen. És ez adhat egyfajta okot, amiért az Első Rend felemelkedik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha filmek terén tényleg elhagyjuk a Skywalker sagat, akkor szerintem megkerülhetetlen, hogy a nagy hármasból láthassuk valamelyiküket még utoljára mozivásznon. Sőt azon se lepődnék meg ha a poszteren, előzetesben benne lenne Luke. Már csak a jobb eladhatóság kedvéért is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Bence1997 írta:

Most azt tudnám elképzelni, hogy hasonló lesz, mint a régi Legandákban. Thrawn összefogja a birodalmi maradványokat és elkezdi a hadjáratát az Új Köztársaság ellen. És ez adhat egyfajta okot, amiért az Első Rend felemelkedik.

 

De az neki amúgy miért lenne jó? Neki elsősorban a népe a fontos és hogy megvédje őket a gryskektől, az erős Birodalom nincs már többé akikkel szövetkezhetne ebben. Foghatná a megmaradt maradányokat és elhúzhatna az IR-ba velük

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, NorbiLordi írta:

 

De az neki amúgy miért lenne jó? Neki elsősorban a népe a fontos és hogy megvédje őket a gryskektől, az erős Birodalom nincs már többé akikkel szövetkezhetne ebben. Foghatná a megmaradt maradányokat és elhúzhatna az IR-ba velük

Ez egy jó kérdés. Filonit kérdezzük meg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago , NorbiLordi said:

 

De az neki amúgy miért lenne jó? Neki elsősorban a népe a fontos és hogy megvédje őket a gryskektől, az erős Birodalom nincs már többé akikkel szövetkezhetne ebben. Foghatná a megmaradt maradányokat és elhúzhatna az IR-ba velük

És ha Baylan veszi rá arra, hogy állítsák együtt vissza a Birodalmat a galaxisban valamilyen formában? Mert az előzetes alapján ő hatalomra akar törni, ehhez pedig Thrawnnál jobb szövetséges nincs. Hírneve és stratégiai zsenialitásával Baylan mellé állíthatja a birodalmi maradványokat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, ati írta:

Ha filmek terén tényleg elhagyjuk a Skywalker sagat, akkor szerintem megkerülhetetlen, hogy a nagy hármasból láthassuk valamelyiküket még utoljára mozivásznon. Sőt azon se lepődnék meg ha a poszteren, előzetesben benne lenne Luke. Már csak a jobb eladhatóság kedvéért is.

Az új trilógia egyik nagy kihagyott ziccere, hogy nem láttuk őket együtt 3-an. Már csak a fanservice miatt is meg fogják lépni szerintem, hogy együtt szerepelnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Yoda József írta:

Az új trilógia egyik nagy kihagyott ziccere, hogy nem láttuk őket együtt 3-an. Már csak a fanservice miatt is meg fogják lépni szerintem, hogy együtt szerepelnek.

Plusz, ha Thrawn vagy valaki más komolyan neki megy az Új Köztársaságnak, kizárt hogy ők hárman ne csináljanak semmit.

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kennedy Filoni filmjéről:

 

"Haboznék azt mondani, hogy ez egy nagy összejövetel lesz azokból [a sorozatokból]... mert Dave 20 éve fejleszti a Star Wars történetmesélést a Klónok háborúján és a Lázadókon belül, és nagyon sok olyan munkája van, amit már ennyi éve alkot. Mindezekből lesznek apró darabkák. Rengeteg forrásból merít, hogy lássa majd, merre is tartunk."

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy gondolom, hogy lesz még pár évadnyi tartalom, csak ha azt nézzük, hogy mit kaphatunk addig:

- Ahsoka 1. évad

- Skeleton Crew

- Mandalorian 4. évad

- Ahsoka 2. évad (igen, erről úgy nyilatkoztak, hogy ha majd sikeres lesz, akkor talán kaphatnak 2. évadot, de nem lepődnék meg, ha jönne egy kövi évad)

- Book of Boba Fett 2. évad (szerintem ebből is kaphatunk előbb-utóbb egy újabb évadot)

 

És ezek csak azok a projektek, amikről tudunk vagy pletykálják, hogy jön. Ezekkel 2026-ig ellehetünk alsóbb hangon.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.