Ugrás a kommentre

SAGA Kvíz


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Varga Tamást, aki Jek Porkins hangját kölcsönözte az ep4 3. szinkronváltozatában...

A THX-esben is van néhány manusz aki az ő hangján dumászol.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Varga Tamást, aki Jek Porkins hangját kölcsönözte az ep4 3. szinkronváltozatában, és ő felelt meg a pilóta kritériumnak. Aztán az ep6 első szinkronváltozatában furcsa mód egyszerre szinkronizálta Piett admirálist és Moff Jerjerrodot is, így megvolt a karizmatikus gonosz is, ráadásul kettő, de úgy véltem, Piettre gondolhatott, mégis csak jelentősebb figura. Illetve még ugyanennek a résznek ugyanezen szinkronverziójában volt "további magyar hang" is.

Tőled aztán lehet kérdezni!

 

Én egy különdíjat megszavazok neked. Minden csodálatom a tiéd! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ki volt a megfejtés?
A kérdésre a válasz Matthew Wood, aki Grievous, és Ody Mandrell hangját adta; nem is beszélve Bib Fortunáról az EP1-ben; és Sebocáról meg Magaloofról az EP2-ben.

 

Ő.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én ezt a kérdést jól elvesztettem volna, pedig hót biztos voltam a Palpi- Ackbar szinkron Grúber Hugóban. Ugyanis egy gonosz és egy "pilóta" felállás ez is- még ha Ackbar lázadó tiszt is. Az idézőjelbe nálam simán belefért. Elhangzott tőle amúgy a 2005-ös klubon, hogy még szinkronizált valamit valamelyik verzióban. Hát ez gáz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sithek bosszúja esetében a theatrical trailerjében módosítottak egy olyan apró momentumot, ami már a trailer debütálása előtt internetre kikerült nagyfelbontású képeken még nem úgy nézett ki. Mi volt ez a momentum?

 

 

Remélem nem kell a kérdés mellé magyarázkodnom! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.