Ugrás a kommentre

SAGA Kvíz


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

És megvan a második döntősünk. Gratulálok Dzséjt! :)

 

A helyes megfejtés:

 

 

A győztestől idézném. :)

 

"A MagnaGuard, mely a filmben Obi-Want kukkolja az Utapaun két harci droid társaságában az előzetes képeken még kétszemű, míg a trailerben (akárcsak a filmben) már félszemű. Egész pontosan, a jobb szeme hiányzik."

 

a képek:

 

nagyfelbontású

trailer óta

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én is azzal rontottam el, hogy olyat írtam, ami a teaser trailerben volt. Pedig minden passzolt volna, mert az a momentum, amit én találtam, másképp volt a kiszivárgott képeken, mint később a trailerben. De csak akkor jöttem rá, hogy rossz ez az elgondolásom, mikor már elküldtem az üzenetet Coce-nak... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, lokatelli, köszönöm :clap:

 

Frenkie: ahhoz, hogy én ma a Tankcsapdán a Pecsában kössek ki, ahhoz azért egyszerre kellene csaprészegnek, hullarészegnek, merevrészegnek, és tajtrészegnek lennem. Mert ugye Veszprémben vagyok, pénzem sincs, a koncerteket kerülöm és a Tankcsapdát sem szeretem. Ennyi kizáró tényezővel pedig még józanul sem tudnám ezt kivitelezni ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, lokatelli, köszönöm :clap:

 

Frenkie: ahhoz, hogy én ma a Tankcsapdán a Pecsában kössek ki, ahhoz azért egyszerre kellene csaprészegnek, hullarészegnek, merevrészegnek, és tajtrészegnek lennem. Mert ugye Veszprémben vagyok, pénzem sincs, a koncerteket kerülöm és a Tankcsapdát sem szeretem. Ennyi kizáró tényezővel pedig még józanul sem tudnám ezt kivitelezni ;)

Hát igen így elég nehéz. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csütörtökön végeztem a vizsgákkal, és most kicsit hátradőltem feltöltődni. :) Most megnyitom a jelentkezés topicot, és csütörtök estig lehet majd jelentkezni. Csak utána meg 3 napra el fogok utazni, és most az a kérdés, hogy egy-két fordulóra kezdjük el, vagy várjuk meg még visszajövök. Mondjuk biztos lesz olyan, aki most a nyár alkalmával ki fog esni pár napra vagy egy hétre, így kicsit nehézkes lesz leegyeztetni ezt az utolsó fordulót. Mindegy, mindenesetre megnyitom most a Jelentkezés topicot, és mindenkinek újra kell jelentkeznie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát kezdődjék a harmadik forduló! A következő kommentemben fog szerepelni a kérdés, amire a választ az eddig megszokott módon kérem.

 

A játékosok listája:

 

Donát

Dzséjt

kolmilan

Lara Strong

lokatelli

Nute Gunray

Obi1

Ody Mandrell

Pildi

Rog

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis bemelegítő kérdés, hogy az új versenyzők is belerázódjanak. :para:

 

A Boonta Eve Classic éves versenyének nézői tulajdonképpen mik voltak a forgatások alatt?

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Coce: Látom a nevemet a játékosok között.Borzasztóan sajnálom, de én nem játszom.A John Rambossal csak hülyéskedni akartam.Poén volt.Kellemetlenűl érzem magam miatta.Mégegyszer ne haragudj, csak hülyéskedtem.Nem gondoltam, hogy komolyan veszed.Ha valaha jelentkezni fogok azt komolyan teszem majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.