Ugrás a kommentre

Group 21: Grand Inquisitor, C-3PO, Sergeant Linus Mosk


Donát

Star Wars Winter Madness Group 21  

18 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább a csoportból?

    • Grand Inquisitor
    • C-3PO
    • Sergeant Linus Mosk

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

C-3PO-t az OT-ben nem csípem, a PT-ben valamennyire kedvelem, de az ST-ben lett végre számomra is elfogadható, az ep9-ben egyenesen ő kapta a legjobb poénokat. De sajnos ez még ahhoz sem elég, hogy más droidokkal szemben esélye legyen. Na jó, talán OOM-9-et le tudná gyűrni.

 

A Főinkvizítor remek karakter, nekem mind a Rebels-ben, mind az Obi-Wan Kenobiban tetszett, bár az tény, hogy azért érezhető a különbség az animációs és az élőszereplős megformálása között. Ugyanakkor, mivel az OWK-ban egy kilenc évvel fiatalabb verzióját látjuk ennek a figurának, ez nem zavar.

 

Ugyanakkor még a Főinkvizítor sem érhet fel nálam sem Linus Moskhoz, akit nagyon bírok, én is tartom, hogy minden jelenete aranyat ér. Megszólalásai, apró vagy nagyobb gesztusai, mind-mind egy remek karaktert fest le, aki egyszerűen lett nagyszerű. Legyen szó s*ggnyalásról, költői kérdésre történő jelentkezésről vagy sapicseréről, ez a figura hatalmas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ember drukkol, az ilyen karaktereknek, akik most 3PO val kerültek egy ringbe, nekem a Fő inkvizítor erősebb Linus Mosknál, a Rebels és Jason Isaacs miatt, de még ő sem rúg labdába egy olyan karakter mellett aki minden számozott produktumban tiszteletét tette + a rakás cameo egyéb művekben, ott van benne a csupaszív elhivatott Anthony Daniels, néha a karakter szimplán idegesítő, néha vicces(próbál lenni), de van, hogy igazi szerepe van (9!), a lényeg, hogy elvitathatatlanul megkerülhetetlen saga karakter. Övé a voks. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Amúgy érdekes, hogy képnek is a karakter leggyengébb pillanatát választotta @Donát (azért a képeknek egy ilyen szavazás esetén van némi szerepe). Pont azt, amikor Reva pár pillanat múlva leszúrja, mint egy malacot. Nyilván nem hozott volna szignifikáns különbséget, ha a sorozatból jobb kép kerül be, vagy a Rebels-ből lenne kép, de azért ennek is van pszichológiai hatása. Persze itt az esélyek azért ilyen szinten egyenlőek, hiszen C-3PO mindig úgy néz, mint aki nemt udja, hol van, Linus meg olyan fejet vág, mint aki nem tudja eldönteni, melyik kocsmába menjen este sörözni (vagy mint akinek szétverték a csapatát és kezd kétségbe esni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Amúgy érdekes, hogy képnek is a karakter leggyengébb pillanatát választotta @Donát (azért a képeknek egy ilyen szavazás esetén van némi szerepe). Pont azt, amikor Reva pár pillanat múlva leszúrja, mint egy malacot. Nyilván nem hozott volna szignifikáns különbséget, ha a sorozatból jobb kép kerül be, vagy a Rebels-ből lenne kép, de azért ennek is van pszichológiai hatása. Persze itt az esélyek azért ilyen szinten egyenlőek, hiszen C-3PO mindig úgy néz, mint aki nemt udja, hol van, Linus meg olyan fejet vág, mint aki nem tudja eldönteni, melyik kocsmába menjen este sörözni (vagy mint akinek szétverték a csapatát és kezd kétségbe esni).

Szerintem ezen a képen amúgy elég fenyegető az Inkvi. Direkt ilyen képet kerestem és mindenképp az Obi sorozatból akartam. Ha figyelembe vesszük mi történik ezután oké, de maga a kép szerintem fenyegetést és erőt sugall. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet azért, mert tudom, mi történik a következő pillanatban, de nekem itt inkább olyan "ostoba feje van" a benyomásom. Az első részben, amikor a kocsmában szónokol, vagy amikor a leszúrt Reva fölé hajol, ott vannak olyan vonásai, amire azt mondom, hogy megelevenedik a rebelses énje. De persze ezt embere válogatja, kinek mi ugrik be egy adott képről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Donát írta:

Szerintem ezen a képen amúgy elég fenyegető az Inkvi. Direkt ilyen képet kerestem és mindenképp az Obi sorozatból akartam. Ha figyelembe vesszük mi történik ezután oké, de maga a kép szerintem fenyegetést és erőt sugall. 

Igen, szerintem is. Főleg annak aki nem tudja mi jön utána. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 05. 22. - 10:11, Donát írta:

@Wilde @Sinistra @Darth Revan9 @Rog @csoli1138 @Rog @IndianaAndrisSolo

 

Itt minden szavazat számíthat. ;) 

 

Erről sajnos lemaradtam, bár nem sokat számított volna a szavazatom, mert a golyófeje ellenére én a főinkvizítort favorizáltam volna. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.