Ugrás a kommentre

Group 29: Enfys Nest, Dr. Royce Hemlock, Yaddle


Donát

Star Wars Winter Madness Group 29  

18 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább a csoportból?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Enfys idegesítő, Yaddle bár kapott most jelentős háttérbővítést, továbbra sem vált ki belőlem sokat. Ellenben Hemlock. Vérbeli pszichopata, hamar kiderült hogy hozzá képest Rampart egy senki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Yaddle lesz aki kapja tőlem, mert senkiből lett valaki a Tales of the Jedi-ból, és nagyon nagy élmény volt. 

Én pont ezért szavaztam Yaddle-re. Katartikus pillanat volt, kb. mintha moziba néztem volna egy Saga filmet. :clap: A kis sehonnai Yaddle ázsióját egyből felemelte az egyik legérdekesebb Jedivé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szintén Yaddle. Bár túlnyomórészt szeretem a Solo karaktereit, Enfys Nest számomra érdektelen, kalózlázadása pedig inkább csak bosszantó, semmint jelentősségteljes lenne. De ugyanígy vagyok Hemlock-kal is, egyelőre nem igazán értem, mi ez a hype körülötte, hogy ő milyen nagy gonosz. Tarkin, Krennic vagy Pryde kenterbe veri ezzel, de még az olyan csóri csókák is, mint Nute Gunray. Jó ellentétpárja Pershingnek, és valóban gonosz, de szerintem még semmi olyat nem villantott, ami igazán emlékezetes lenne.

 

Yaddle ezzel szemben 10 perc alatt lett biodíszletből egy olyan személy, aki megváltoztathatta volna a Galaxis történetének menetét, miközben választ kaptunk olyan kérdésekre, hogy hová tűnt az ep1 legvégére, ahol jelen van az egész Jedi Tanács, kivéve őt, vagy miért nem ismeri Ahsoka. Párbaja Dookuval nagyon jó, beszélgetése úgyszíntén, és nagyot nőtt a szememben azzal is, hogy lemondott a posztjáról a Tanácsban, belátva, milyen vakok voltak. A kis Yaddle senkiből pillanatok alatt lett valaki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yaddle asszonyságra szavaztam. :D

 

Elsősorban a Tales of the Jedi-ban betöltött szerepe miatt, de mivel Yaddle a Köztársaság fénykorában is feltűnt már (Cataclysm című könyvben prominens szerepet képvisel), ezért duplán megy rá a szavazatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Enfys Nest senki ellen nem tett semmi rosszat. Vagy is de, a rosszak ellen. :) Ezért nem lehet megorrolni rá. 

 

Hemlock nagy gennyláda, de épp ezért érdekes karakter. Ráadásul még nem is teljesedett ki egészen.

 

Yaddle. Úgy volt képes elmenni egy hihetetlen fontos nyomozásra, hogy arról a lőtéri kutyának se szólt. Én ha gyanítom, hogy Kiss Józsika tömeggyilkos, mielőtt utána eredek értesítek valakit. Ez itt elmaradt....megérdemelten szenderült jobblétre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.