Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sokkal magasabban előtte se volt, 'hála' a prequeleknek. Igaz, hogy kellemes szájízt kapott a dolog a ROTS jó kritikái miatt, de elég csak a CW kritikáit elolvasni hogy lássuk, az egész frenchise megítélésén ez nem sokat változtatott. A bloggerek és a mezei 'dark' internet felhasználókról nem is beszélve. Ez már kezd beleivódni az emberekbe. A 'prequel sz*r'. Ezen a fergeteges megítélésen nem sokat tud rontani egy ilyen CW mozi.

A CW ilyen szempontból olyan mintha a ROTS inverze lenne. A ROTS-nál sokan pozitiv értelemben újragondolták a korábbi részeket és ha nem is szerették meg a korábbi két epizodot ugy itélték meg, hogy talán igy kapott ivet az egész és ha nem is fogják azokat sűrűn nézegetni már megérte ha ilyen véget ért... elég sok ilyennel találkoztam anno. És a Sithek után el is ült a konstans SW anyázás és általában a prequelek negativ megitélése egy-két frekvenált helyet leszámitva. Most a CW mintha ezt forditotta volna teljesen vissza: most negativ a kép, de szinte teljesen. A rajongói oldalakat leszámitva szinte alig látni pozitiv kritikákat, amihez képest a Baljós Árnyak fogadtatása kifejezetten pozitivnak tünik.

Sajnos erre számitani is lehetett, és én elöre féltem is tőle...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos erre számitani is lehetett, és én elöre féltem is tőle...

Én azt látom, hogy sokan csak arra vártak, hogy rúghassanak egy újabbat az SW-be. Független attól milyen volt a ROTS. Szerintem amit leírtál az inkább Lucas-nak kéne, hogy fejfájást okozzon (kíváncsi vagyok mi a véleménye a mozis szereplésről). Engem kevésbé izgat a Star Wars globális megítélése. Bár nézek néha különféle adatokat, de nem ez határozza meg az érzéseimet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is a 10:15-ös vetítésre szavazok, ha ez senkinek nem elérhetetlen időben. :angry:

Részemről benne vagyok, annál többet lehet utánna dumálni.

 

Ja, részemre +2 fő, haver haverja is jönne (személy szerint én már ennek nem örülök, mert csak egyszer találkoztam vele, de ha senki sem ellenkezik, akkor én sem fogok. Haver felelőssége lesz.).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről benne vagyok, annál többet lehet utánna dumálni.

 

Ja, részemre +2 fő, haver haverja is jönne (személy szerint én már ennek nem örülök, mert csak egyszer találkoztam vele, de ha senki sem ellenkezik, akkor én sem fogok. Haver felelőssége lesz.).

Tőlem elfér...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, de régen nem néztem be ebbe az alfórumba!

Jönnék szombaton (?) én is mozizni, ha van még hely!

 

 

Dzséjt! Ha már jössz, légy szíves hozd a Mogorva nyár meg a Hold forró jegén könyveket, szeretném végre együtt látni a polcomon a teljes Halkirálynőt!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Ha nem gond, akkor én is csatlakoznék - igaz, hogy reggel hatig fogok dolgozni (éljen az éjszakás műszak), de valahogy majd helyrepofozom magam a vetítésre. Megpróbálom Plokot is elérni, hátha eljön, de az utóbbi napokban (hetekben...) nem igazán volt eredményes a kommunikáció kettőnk között.

 

A véleményem - bármennyire is negatívnak tűnt - alapvetően azért pozitív. Mivel, mint írtam, nem voltak nagy elvárásaim, így nem is tudtam volna nagyot csalódni. Az apróbb hibák taglalását most kihagynám, mivel azok jórészt spoiler-gyanúsak, így mindössze egy dologra reagálnék, nevezetesen a katarzishiányra. Azzal természetesen tisztában voltam, hogy nem számíthatok lépten-nyomon nagy hatást kiváltó jelenetekre vagy pillanatokra, de az, hogy a film közben egyszer sem részesültem hasonló élményben, azt csalódásként éltem meg. Erre pedig nem lehet mentség a megvalósítás formája (érdekes módon pl. Az oroszlánkirályban több jelenet is kiváltott bennem katarzist), meglátásom szerint ezúttal a felületesség (azaz a megszólított korosztály) nem tette lehetővé mindezt. Nekem nagyon úgy tűnt, hogy Lucasnak ezúttal fontosabb volt egy újabb korosztály (a mostani gyerekek) bevonása a rajongói körbe, mint az, hogy kielégítse a mozifilmekkel már elvarázsolt rajongókat - még annak árán is, hogy itt-ott olyan elemeket vonultatott fel, amiket a rajongók egy része nem igazán tudott azonosítani az eddig megismert Star Wars-univerzummal, megfosztva ezzel az igazi beleéléstől.

 

A többit majd személyesen, szombaton - addig is jó ráhangolódást :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keletitől kb tíz perc séta a Blaha, onnan visz a villamos.... 25 perc, ráhagyással. És ugye, van előtte reklám :?

Tíz perc séta... A te tempódban inkább erőltetett menetnek, vagy kocogásnak nevezném... :? A villamos is visz, már ha jön, és nem kell rá várni tíz percet... :) De komolyabbra fordítva a szót én is kb ennyire (fél óra) tippeltem. Viszont nekem meglehetősen hosszúnak tűnt a múltkori "sétánk" a Westend bejáratától a mozipénztárig... Mellesleg csak derengő foszlányok maradtak meg bennem, merre is mentünk... :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy ezért kiutáltok a fórumról, de Érdről hétvégén elég nehéz beszarakodni a westendig, mert mindenhol útlezárás etc. Nekem A 12.15 ös lenne a jó, főleg, hogy féltízig lovazom és sztem nem örülnétek ha nyakig szalmásan és ló illatúan ülnék be mellétek :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok nekem is a negyed egyes vetítés felelne meg. Lusta vagyok korán kelni :?

Pildi légyszíves majd jelezd, hogy akkor mehet e kétfelé a rendelés. Ma este, késő este összeszámlálást tartunk.

 

Orki, csekkollak téged is. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddigi jelentkezők: Pildi, MissKarrde, Orki, Frenkie, Dzséjt+ 2 fő, Ody, Gyoka, Lokatelli, Krande, Atlas, Plok(?), Oldie.

 

Sorry, ha valaki kimaradt volna.

Node a lényeg az, hogy személyenként csak négy jegy rendelhető omline. Szóval majd még kell valaki aki beszáll a rendelésbe. Ami lényeges, kezdés előtt fél órával mindenki legyen jelen, mert máskülönben maga veszi meg a jegyét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Node a lényeg az, hogy személyenként csak négy jegy rendelhető omline. Szóval majd még kell valaki aki beszáll a rendelésbe.

Beszállok én, úgyis három ember van személyemben.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én este 9 óra körül leszek olyan helyzetben, hogy rendelhetek, addig várjunk, hátha befut még valaki. :angry: Addig aki tudja, jelezze, melyik sorba szeretne ülni (E,D, vagy a fejfájósaknak a C :? - tájékoztatásul: A a leghátsó sor). Jelzem, ha a C-t senki nem vállalja rajtam kívül, akkor majd besorolódok a D-be én is. :?

Egyébként valóban egyszerre csak 4 jegyet lehet rendelni, de van egy trükk: egy e-mail címről két rendelést is le lehet adni egymás után, csak két rendelésszámon fog futni :) (én is így csináltam eddig). Mivel jelen állás szerint 15-en vagyunk (ideértve Darth Phobost is, aki emlékeim szerint kért egy független jegyet), így hárman sem lennénk elegen a 15 jegyre, de ez az alábbi módon megoldahtó lenne:

Oldie: 4 jegy+ 1 jegy (ez külön D. Phobos-nak- ha még érdekli...)

Dzséjt: 4 jegy

Pildi: 4 jegy+ 2 jegy

 

Illetve ezt majd még pontosítjuk 9 körül a végleges létszám tudatában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én este 9 óra körül leszek olyan helyzetben, hogy rendelhetek, addig várjunk, hátha befut még valaki. :angry: Addig aki tudja, jelezze, melyik sorba szeretne ülni (E,D, vagy a fejfájósaknak a C :? - tájékoztatásul: A a leghátsó sor). Jelzem, ha a C-t senki nem vállalja rajtam kívül, akkor majd besorolódok a D-be én is. :?

Egyébként valóban egyszerre csak 4 jegyet lehet rendelni, de van egy trükk: egy e-mail címről két rendelést is le lehet adni egymás után, csak két rendelésszámon fog futni :) (én is így csináltam eddig). Mivel jelen állás szerint 15-en vagyunk (ideértve Darth Phobost is, aki emlékeim szerint kért egy független jegyet), így hárman sem lennénk elegen a 15 jegyre, de ez az alábbi módon megoldahtó lenne:

Oldie: 4 jegy+ 1 jegy (ez külön D. Phobos-nak- ha még érdekli...)

Dzséjt: 4 jegy

Pildi: 4 jegy+ 2 jegy

 

Illetve ezt majd még pontosítjuk 9 körül a végleges létszám tudatában.

Én lehet, hogy jönnék(még nem biztos), majd foglalok magamnak. Szóval akkor Westend, 12.15? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem még mindig érdekel a mozizás, de biztosan hogy megyek-e péntek délután/este/szombaton reggel derül ki, ezért rendelek saját magamnak 1 jegyet majd mikor tisztázódik, hogy 10:15 vagy 12:15-re megyünk-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy ezért kiutáltok a fórumról, de Érdről hétvégén elég nehéz beszarakodni a westendig, mert mindenhol útlezárás etc. Nekem A 12.15 ös lenne a jó, főleg, hogy féltízig lovazom és sztem nem örülnétek ha nyakig szalmásan és ló illatúan ülnék be mellétek :angry:

Engem a lóillat nem zavarna, viszont szintén a 12:15-re mennék, mert az előzőhöz fél 8-kor kéne otthonról indulnom :? Nekem ez korán van, miután előző este kilúgozott aggyal megyek haza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

100 %, hogy megyek.A negyed egyessel az a gáz, hogy későn van vége(2-kor) a vidékieknek meg du megy a vonatuk vissza és nem sok idő lesz dumálni.Persze a másik véglet a korán kelés amit én is utálok.Odamegyek ahova a többség eldönti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

100 %, hogy megyek.A negyed egyessel az a gáz, hogy későn van vége(2-kor) a vidékieknek meg du megy a vonatuk vissza és nem sok idő lesz dumálni.Persze a másik véglet a korán kelés amit én is utálok.Odamegyek ahova a többség eldönti.

Szerintem nincs későn vége. Amikor klubnapok vannak akkor is ebben az időpontban lépünk le a színhelyről és dumálunk egy-két órát máshol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

100 %, hogy megyek.A negyed egyessel az a gáz, hogy későn van vége(2-kor) a vidékieknek meg du megy a vonatuk vissza és nem sok idő lesz dumálni.Persze a másik véglet a korán kelés amit én is utálok.Odamegyek ahova a többség eldönti.

Én estig ráérek ha úgy alakul. Nem rohanok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.