Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kösz szépen a jegyrendelést! Plokot megpróbálom addig elérni (bár úgy nehéz, ha nem reagál semmire...) - ha nem jön, akkor maximum nem vesszük át a jegyét, vagy beszervezünk egy külsőst :)

 

Mina: az sg.hu-ról már jópár napja letölthető ugyanez a szinkronos verzió (s egy korábbi trailer is, igaz, az csak feliratosan), viszont oda regisztrálni kell (ingyé van, érdemes).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a rendelést! Bocsi, hogy nem voltam itt, de ez a két műszak átka...

Én 3/4 10 körül érek a Keletibe, úgyhogy fél 11-re kényelmesen a Nyugatihoz tudok érni. Beszélgetni pedig a film előtt is lehet... :)

Miss és Oldie, ha ez megnyugtat benneteket, én így is fél 6-kor fogok kelni... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönjük a jegyrendelést.Engem nem érdekel hol ülök, majd ahova marad.Olyan jók a termek, hogy jól látni mindenhonnan.Valahol egy kicsit én is megkönnyebültem, mert rühellek szombaton 10 elött felkellni.Csak ha nagyon muszáj.Az is tök jó, hogy ráértek estig is.Tényleg utána jó az a hely ahol múltkor voltunk, beszélgetni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg utána jó az a hely ahol múltkor voltunk, beszélgetni?

frenkie, szerintem tökéletes lesz az a hely. Közel van, sétával megközelíthető, és nagyon jó az a lenti különterem. Ahogy emlékszem, ott akár 14-en is simán elférünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Váci út/Gogol utca sarkán van egy Kávés Katica nevű söröző, szemben a Lehel téri vásárcsarnokkal, erről beszélt frenkie, ott voltunk a múltkor, és mindenkinek tetszett a hely. Ha nincs ellene kifogás, mehetnénk oda. :D

 

Az E sorba pedig rendeltünk 2 jegyet, de hogy ki fog oda ülni, még nem tudni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az sg.hu-ról már jópár napja letölthető ugyanez a szinkronos verzió (s egy korábbi trailer is, igaz, az csak feliratosan), viszont oda regisztrálni kell (ingyé van, érdemes).

 

Valaki le tudná tölteni nekem mindkét trailert és felrakná valahova, mert engem nem szerethet az sg, mivel hiába regisztrálnék, nem küld levelet. (már nyár óta ez van :) )

 

orki: igen, a Combino arra jár

 

Szerk: megoldottam, és feltettem ide ha bárkinek kellene

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kálvin téren felpattansz a kék vonalú metróra (másik ott nincs is), még hozzá az Újpest-Központ felé vivő oldalon, elutazol a Nyugatiig vele (csak néhány megálló), ott a Westend. A metró aluljáróból két lépcső van felfelé. A Teréz körútra és a Váci útra. Ha a Váci útinál jössz fel, akkor kb két méterre leszel a Westend aluljáró szintes bejáratától, el sem lehet téveszteni :) Házon belül pedig tuti megtalálod a mozit :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kálvin téren felpattansz a kék vonalú metróra (másik ott nincs is), még hozzá az Újpest-Központ felé vivő oldalon, elutazol a Nyugatiig vele (csak néhány megálló), ott a Westend. A metró aluljáróból két lépcső van felfelé. A Teréz körútra és a Váci útra. Ha a Váci útinál jössz fel, akkor kb két méterre leszel a Westend aluljáró szintes bejáratától, el sem lehet téveszteni :) Házon belül pedig tuti megtalálod a mozit :D

Tudom. Csak a Nyugati téri aluljáróban nem szerencsés egyedül mászkálni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor mész a metróhoz pár darab kék ruhás ember lesz ott (ha nincs szerencséd), akik sajnos nem gyenge akaratúak, szóval náluk nem működik, hogy "nem kell jegyet lyukasztanom" duma, sajnos. Tudom, mert próbáltam, de nem díjazták a humoromat.

 

Ody: Nem megyek az éjfélire, de ugyanúgy várom, mint a ROTS-t. (akkor se tudtam menni premierre és egész nap nagyon izgatott voltam, hogy egy új SW mozi lesz :) )

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom. Csak a Nyugati téri aluljáróban nem szerencsés egyedül mászkálni. :)

Hát azért nappal elég nagy esélyed van hogy élve megúszod. :P

De este már kétszer is meg kell gondolni az ottani császkálást. :D

 

Akit érdekel, itt egy eléggé pozitív kritika a CW-ról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha onnantól csatlakozhatnék valamelyikőtökhöz, az szuper lenne. :)

 

Most néztem, hogy nem esik útba (deákon tudok felszállni), de ha akarod elmegyek a Kálvin térre az nekem semmi, mert bérletem van és időm, mint a tenger :D és legalább világot is látnák. (én se vagyok nagyon otthon a pesti közlekedésben)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszem megáll! A 'másik' fórumon máris árulják a Clone Wars filmet. Eddig a feliratra várt az ürge, de hogy most megvan már várja a maileket!! :) Oldie! Nem lehet ez ellen a tolvaj ellen tenni valamit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.