Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egy időben a fórum elkezdett teljesen normálisan viselkedni, és tudta, hogy melyik topikokat olvastam már, és melyikben vannak új hozzászólások. Most viszont kb egy hónapja megint minden hsz új neki. Ebből elég körülményes kiválogatni a tényleg újakat :(

Viszont, lekopogom, azt még nem kezdte újra hogy minden alkalommal be kelljen lépnem. Mit javasoltok? Már nem elég jó neki a firefox? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönjük :facepalm::)

 

A sütikben azért nem hiszek, mert nem számítógép, hanem fórumhasználó - függő (elvileg) hogy mit néztem és mit nem :( Úgy értem, ha egy gépen bejelentkezek amin azelőtt sosem voltam, az is elvileg tudja hogy melyik topikot olvastam és melyiket nem.

Az viszont tényleg gépfüggő, hogy csak nálam dilizik (eszerint) .....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sütikben azért nem hiszek, mert nem számítógép, hanem fórumhasználó - függő (elvileg) hogy mit néztem és mit nem :( Úgy értem, ha egy gépen bejelentkezek amin azelőtt sosem voltam, az is elvileg tudja hogy melyik topikot olvastam és melyiket nem.

:facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Egy kis érdekesség. Innen indul a nézettségi adat most. :)

 

Külvilág 2715578

Clone Wars 816161

Star Wars Saga 564833

Star Wars Kvíz 393614

Star Wars Expanded Universe 376191

Star Wars Fan Art 322367

Star Wars hírportál 286192

A fórumról 276661

Episode III - Revenge of the Sith 254063

The Clone Wars - 1. évad 189114

The Clone Wars - 3. évad 179169

The Clone Wars - 2. évad 175449

Episode I - The Phantom Menace 128069

Episode II - Attack of the Clones 101427

SimonZ Star Wars honlapja 94279

The Clone Wars - 4. évad 88399

Episode IV - A New Hope 76361

Episode V - The Empire Strikes Back 73905

Episode VI - Return of the Jedi 70769

Underworld 65550

Star Wars szerepjáték 30963

Clone Wars - 1. évad 18245

The Clone Wars - 5. évad 10902

Episode VII 2373

Clone Wars - 2. évad 1114

Clone Wars - 3. évad 634

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abba belegondoltatok már, hogy ez lesz az első Star Wars film, amit a bejelentésétől a premierig és utána is ezen a fórumon szedhetünk ízekre? Azért szerintem erre egyikünk sem gondolt hét évvel ezelőtt.

De mondok egy igazán nagy dolgot. A fórum, a mi kis baráti közösségünk akkor fogja a tizedik életévét ünnepelni, amikor bemutatják a Star Wars Episode VII-et!!! Kell ennél szebb születésnapi ajándék? A szülinapi találkozót tarthatjuk úgy, hogy ÚJ STAR WARS FILMET NÉZÜNK MEG A MOZIBAN!!! Ha ebben nincs benne az Erő keze, akkor nem tudom miben van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ahoz kepest hogy ez a legtokosebb oldal a SW rol es jobbanmondva ez a legjobb SW oldal a bovitmenyeivel Jedirend ... hogy ne sertsek senkit megis azt latom kb 30 aktiv tagja van tobbre szamitottam de lehet roszul szamoltam vagy tevedek?

Remélem Eszter nem sértődik meg a "bővítmény" miatt. :D Egyébként köszi a dicséretet! Az aktív tagság minden bizonnyal bővülni fog, bár az a 30 körüli aktivitás is elég sok ám, főleg ha a moderátori feladatokat nézzük. Persze meg lehetne nyitni a fórumot, és akkor boldog-boldogtalan tudna regisztrálni, de azért én nem szeretném, ha úgy felhígulna a fórum mint anno az sw.hu. A mostani regisztrációs rendszer elég jó szűrőként viselkedik, most is vannak vagy heten akik szeretnének bejutni de alig teljesítik azt a minimális kis feltételt is ami van. A rendszer minőségét jelzi, hogy eddig két emberrel tettem kivételt ezen szabályokat tekintve. Ben és Flóri esetében engedékeny voltam. :D

 

Egyébként ugye senki se szeretné, hogy teljesen szabaddá tegyem a fórum regisztrációt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csupán leinformálhatónak kell lenniük. Az egyfajta biztosíték, hogy nagyjából "okosan" viselkedjenek idegen közegben. Persze pár szót is váltok velük, honnan, merről jönnek.

Ez akkor valami új lehet, mert anno az én regisztrációmkor biztos nem volt ilyen. :) Habár elég régen volt, elképzelhető, hogy elfelejtettem azóta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.