Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Milyen formázást kellene megcsinálni?

Van egy word fájlom a tartalomról, abból kellene kitörölni a felesleget, és ellátni pl. az idézeteke tag -ekkel. Semmi nem kell csak az, hogy ki írta és mikor, plusz a formázott (ha szükséges) szöveg. A többit lehet törölni. Ha gondolod átküldöm a fájlt. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy word fájlom a tartalomról, abból kellene kitörölni a felesleget, és ellátni pl. az idézeteke tag -ekkel. Semmi nem kell csak az, hogy ki írta és mikor, plusz a formázott (ha szükséges) szöveg. A többit lehet törölni. Ha gondolod átküldöm a fájlt. :)

 

Ha jó hétvégére is akkor megcsinálom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NorbiLordi már dolgozik is rajta, szóval hamarosan meglesz. :)

 

Jelenleg a f*szom tele van ezzel :D Ismétlődik pár hsz, próbálom kiszűrni őket de annyira belegabalyodtam már hogy hihetetlen... Most kitaláltam egy spéci módszert, talán azzal gyorsabban megy majd :) Lényeg hogy hétvégére kész lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelenleg a f*szom tele van ezzel :D Ismétlődik pár hsz, próbálom kiszűrni őket de annyira belegabalyodtam már hogy hihetetlen... Most kitaláltam egy spéci módszert, talán azzal gyorsabban megy majd :) Lényeg hogy hétvégére kész lesz :D

Minden elismerésem, ezek után főleg. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elhangzottak alapján, meg amúgy is: nem lehet egyszerű meló, úgyhogy nagy köszönet érte!

 

 

Minden elismerésem, ezek után főleg. :)

 

Köszönöm a biztatást, jól esik :)

 

Na jah, egy hsz legalább 4x szerepelt, csodálkoztam hogy miért van 110 hsz... sikerült kiszűrnöm őket, most már csak 30 maradt vissza, talán még ma meg lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a biztatást, jól esik :)

 

Na jah, egy hsz legalább 4x szerepelt, csodálkoztam hogy miért van 110 hsz... sikerült kiszűrnöm őket, most már csak 30 maradt vissza, talán még ma meg lesz :)

Belelkesedtél! Vendégem vagy egy sörre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kész is van! Egyedül KisKósa remek értékelése miatt van hiányérzetem, a többi mind ott van a topikban. Frenkie a tiéd is. :) Szerintem így megfelelő lett és ami a fő, átlátható!

 

Még egyszer kösz NorbiLordi a munkát, nagy segítségemre vagy az oldal készítésében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kész is van! Egyedül KisKósa remek értékelése miatt van hiányérzetem, a többi mind ott van a topikban. Frenkie a tiéd is. :) Szerintem így megfelelő lett és ami a fő, átlátható!

 

Még egyszer kösz NorbiLordi a munkát, nagy segítségemre vagy az oldal készítésében.

 

 

Ez tök jó. Különben hétfő óta azt csinálom hogy szövegfile-ba mentem a hozzászólásaimat, ha megint gond lenne. Hetente meg törlöm majd őket, Ha gáz van csak bemásolom őket. A file nevében meg benne van a topic neve és az időpont is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mire gondolsz? :)

A programra gondoltam, de időközben vettem a fáradtságot és visszaolvastam és vissza is állítottam az elveszett állományt, szóval tárgytalan a dolog. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, hogy megcsinálod :)

Köszi szépen a munkádat.

 

Még egyszer kösz NorbiLordi a munkát, nagy segítségemre vagy az oldal készítésében.

Kösz a fáradozást, Norbi! Gondolom nem 2 perces meló volt. :)

 

Szívesen mindenkinek! :) Én örülök hogy segíthettem :D

 

Amúgy ahhoz képest hogy 60 hsz volt, meglepően kevés ideig tartott megformázni őket, körülbelül 1 óra volt. Kiszűrni az ismétlődő hsz-ket, na az volt pepecselős :)

 

Amúgy köszönet illeti Ody-t is, aki késő este képes volt bemásolni mind a 60 hsz-t :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A programra gondoltam, de időközben vettem a fáradtságot és visszaolvastam és vissza is állítottam az elveszett állományt, szóval tárgytalan a dolog. :)

Ja vagy úgy, értem. Akkor neked megvolt a hiányzó hozzászólások zöme is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Norbi, szép munka :clap:

Norbi, isten vagy! :clap: Köszi a munkát!

 

Na, azért nem csak én dolgoztam ám vele :D

 

Tessék megköszönni Odynak is aki berakta a hsz-ket és Modinak is aki elmondta hogy lehet visszaszerezni őket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.