Ugrás a kommentre

3x14 - Flash Strike


Ajánlott hozzászólás

14. rész - Flash Strike / Egyre közelebb

 

epguidebb314.jpg

 

Írta: Brad Rau

Rendezte: Nate Villanueva

 

Helyszín: Weyland

 

Szereplők:

Omega - Michelle Ang

Hunter - Dee Bradley Baker

Wrecker - Dee Bradley Baker

Crosshair - Dee Bradley Baker

Echo - Dee Bradley Baker

Edmon Rampart - Noshir Dalal

Dr. Royce Hemlock - Jimmi Simpson

Dr. Emerie Karr - Keisha Castle-Hughes

Dr. Scalder - Helen Sadler

Eva (SP-54) - Olwyn M. Whelan

Jax (SP-32) - Ivan Sinitsin

Sami (SP-39) - Naiya Singh Padilla

Bayrn - Shelby Young

Scorch parancsnok - Dee Bradley Baker

Novitz hadnagy - Jeff Boehm

RA-7-81 - Stephen Stanton

 

Történet

Hunter, Wrecker és Echo megérkezik a Weylandra, hogy kiszabadítsák Omegát, ám terv nélkül kénytelenek rögtönözni. Hunter és Wrecker Ramparttal együtt a bolygó veszedelmes vadonján vág át, miközben Echo beszivárog a Tantiss-létesítménybe.

 

Érdekességek

- RA-7-81, a kutatóhajó leltárdroidja hasonló modell a korábbi animációs sorozatban látotthoz: a Star Wars: Lázadók-beli AP-5-hoz. Továbbá, AP-5-hoz hasonlóan, RA-7-81 hangját is Stephen Stanton adja.
- A pneumatikus csőrendszert, amelyen keresztül Omega áthalad, részben arra használják, hogy tárgyakat szállítsanak a tantissi létesítményen belül.
- Miközben átoson a tantissi létesítményen, Omega kiszúrja a zillo fenevadat, amelyet a 2. évad "Metamorfózis" c. részében szállítottak ide.  

 

Concept Art galéria

 

 

Pár kitétel.

 

1. Amennyire az lehetséges próbálj meg az adott rész keretei között maradni. 

2. A történet elemeit ne rakd spoiler gomb mögé. Itt az epizód konkrét történéseit tárgyaljuk ki.

3. Csak akkor szólj hozzá a témához, ha már láttad az aktuális részt.

4. Tartsd be a fórumszabályzatban leírtakat. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamar kiderült, hogy a Birodalom mégse annyira t*ketlen. A Batch egy az egyben lebukott a beszivárgást követően, Scorch még Rampartot is név szerint említi. Apropó Rampart. Továbbra is remekül hozza a gyáva, nyafogós ex-birodalmi tisztet. Nagyon kíváncsi leszek mi lesz vele most, hogy elfogták.

A légi harc a dzsungel akcióval együtt baromi jól nézett ki.

 

Echo beszivárgása ügyes volt, akitől minden percben azt vártam, hogy értesítse Rex-et a Weyland hollétéről, ám ez nem következett be. Lassan át kell gondolni a klón támadást, ami nagy valószínűséggel nem fog megtörténni….

Persze lelki szemeim előtt már látom ahogy Zillo belülről rombolja szét a létesítményt, így állva bosszút Palpatine-on a sok szenvedésért. Szóval ha kellene, most arra fogadnék, hogy a sárkány fog nagy pusztítást végezni a bázisban és nem a klónok. Amennyiben így lesz, nem látom hogy élhetne túl Palpatine projektje egy ilyen rombolást. Lehet, hogy később a nulláról kezdik a Nekromantát?

 

Immár nyilvánvaló az is, hogy Emerie át fog térni a lázadók oldalára és bevezeti Echot a páncélterembe. Omega kalandozása és végszava @Frenkie teóriáját juttatta eszembe, hisz mi van, ha a gyerekek addig lelépnek a teremből mire Emerie és Echo odaérnek?

 

Még mindig rengeteg kérdés maradt az utolsó részre, nagyon kíváncsi vagyok miként lesznek ezek megválaszolva. Van egy olyan érzésem, hogy sehogy. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy az utolsó rész hasonlóan hosszú lesz, mint a pilot?

Nagyon nem tűnik reálisnak, hogy a 15. résszel lezárul a sorozat, vagy hogy az egy 25-30 perces rész legyen. 

Azt tartom elképzelhetőnek, hogy lényegében minden megy tovább, számos történetszál, egy kicsit más fókuszú sorozatba, ami sejthetően Ventresst és Omegát helyezi előtérbe.

Vagy Rexéket. El tudom képzelni, hogy nem is fognak szerepelni már ebben a maradék egy részben.

 

A Zillo sárkány újbóli megjelenése nekem egyáltalán nem hiányzott. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Hamar kiderült, hogy a Birodalom mégse annyira t*ketlen. A Batch egy az egyben lebukott a beszivárgást követően, Scorch még Rampartot is név szerint említi. Apropó Rampart. Továbbra is remekül hozza a gyáva, nyafogós ex-birodalmi tisztet. Nagyon kíváncsi leszek mi lesz vele most, hogy elfogták.

A légi harc a dzsungel akcióval együtt baromi jól nézett ki.

 

Echo beszivárgása ügyes volt, akitől minden percben azt vártam, hogy értesítse Rex-et a Weyland hollétéről, ám ez nem következett be. Lassan át kell gondolni a klón támadást, ami nagy valószínűséggel nem fog megtörténni….

Persze lelki szemeim előtt már látom ahogy Zillo belülről rombolja szét a létesítményt, így állva bosszút Palpatine-on a sok szenvedésért. Szóval ha kellene, most arra fogadnék, hogy a sárkány fog nagy pusztítást végezni a bázisban és nem a klónok. Amennyiben így lesz, nem látom hogy élhetne túl Palpatine projektje egy ilyen rombolást. Lehet, hogy később a nulláról kezdik a Nekromantát?

 

Immár nyilvánvaló az is, hogy Emerie át fog térni a lázadók oldalára és bevezeti Echot a páncélterembe. Omega kalandozása és végszava @Frenkie teóriáját juttatta eszembe, hisz mi van, ha a gyerekek addig lelépnek a teremből mire Emerie és Echo odaérnek?

 

Még mindig rengeteg kérdés maradt az utolsó részre, nagyon kíváncsi vagyok miként lesznek ezek megválaszolva. Van egy olyan érzésem, hogy sehogy. :para:

 

Hunter megmentette az életét, amikor a leengedő kábel beragadt. De szerintem simán elárulja a Batch-et. És itt Echo van a legnagyobb veszélyben jelenleg.

 

Ami itt problémás lehet Echo szempontjából, az az a amikor esetlegesen ,valahogyan kiengedik a Zillo sárkányt. Met hogy az a dög nem fog válogatni, hogy "ó te barát vagy, amaz meg ellenség" alapon, hanem az pusztitani fog erősen. Szóval jelenleg, Echo, Omega és Emerie van a legnagyobb veszélyben, mert a létesitményen belül vannak, jó mélyen valahol. És a Zillo bestia nincs is annyira messze a széf-től. :/ 

 

Sajnos, jelenleg nem látok sok esélyt rá, hogy Rex segitő kezet nyújtson az fináléban. Ahhoz először jelezni kellene neki valahogy, ami egyéb problémákat szülne Echo-nak. Lebukás faktor magasabb, ha koordinátákat küldene egy másik rendszerbe. 

Itt még Emerie se küldhetne semmiféle üzenetet, Rexéknek. 

A készitők lehet úgy akarják lezárni a szériát, hogy csak a Batch megmaradt tagjai harcoljanak esetlegesen!? De még a Zillo sárkány "besegitésével" is óriási túlerőben vannak a Birodalmiak. 

Gondolj bele, 2 létesitmény van, és ebből az egyikben van akkor mindenféle klónozási projekt ezek szerint? 

Ekkora felelőtlenséget, hogy a Széf és az a bazi nagy Zillo sárkány egy azon létesitményben legyen elzárva.... :clap::facepalm:

És akkor vajon mi van a másikban??? :O   

48 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy az utolsó rész hasonlóan hosszú lesz, mint a pilot?

Nagyon nem tűnik reálisnak, hogy a 15. résszel lezárul a sorozat, vagy hogy az egy 25-30 perces rész legyen. 

Azt tartom elképzelhetőnek, hogy lényegében minden megy tovább, számos történetszál, egy kicsit más fókuszú sorozatba, ami sejthetően Ventresst és Omegát helyezi előtérbe.

Vagy Rexéket. El tudom képzelni, hogy nem is fognak szerepelni már ebben a maradék egy részben.

 

A Zillo sárkány újbóli megjelenése nekem egyáltalán nem hiányzott. 

 

Hát...jó kérdés milyen hosszú lesz a finálé... 40 percre azért lehet számitani, de 70-re igy nem sok esélyt látok.

 

Pedig pont reális a Zillo sárkány jelenléte! :) Már a 2. évadban is volt egy erős rész, amikor az elszabadult még fejlődésben lévő egyedet, nagy nehezen elfogták. 

És akkor gondold el, itt mekkorára nőhet, amikor a Tantiss-on, szinte végtelen energia mennyiség található, nem csak 1 kisebb falura való!? :D 

De még igy is túlerőben lehet a Birodalom, mivel van nekik az a kábitó lézeres szállitó hajójuk. És itt nincsennek civilek, mint Coruscant esetében. A dzsungel itt nem rejti el, ha kiszabadul, mert az a sárkány már túl nagy igy is.  

 

Rex-ék segitsége nagy kérdőjel még nekem is, de szerintem ha benne is lesznek, akkor a legeslegvégén a finálénak....már ha lesz aki jelezzen neki... :(  

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát meglepett, hogy megint egy lassabb tempójú epizódot kaptunk. Félő, hogyha az utolsó epizód nem lesz a sorozatpremierhez hasonlóan hosszabb (olyan 50-60 perces) nagyon sok mindent nyitva fognak hagyni és antiklimatikus lehet a lezárás, de ne legyen igazam

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy az utolsó rész hasonlóan hosszú lesz, mint a pilot?

Nagyon nem tűnik reálisnak, hogy a 15. résszel lezárul a sorozat, vagy hogy az egy 25-30 perces rész legyen. 

Lehet ilyen hosszúságú de akkor nem lesz végleges lezárás az biztos.

 

1 órával korábban, Cpt. Rex írta:

Hunter megmentette az életét, amikor a leengedő kábel beragadt. De szerintem simán elárulja a Batch-et. És itt Echo van a legnagyobb veszélyben jelenleg.

 

Nem tudom... Rampart már nem tudja megváltani magát és ha nem hülye, ezt ő is nagyon jól tudja. Megjósolhatatlan mit lesz a szerepe az utolsó részben.

 

1 órával korábban, Cpt. Rex írta:

Sajnos, jelenleg nem látok sok esélyt rá, hogy Rex segitő kezet nyújtson az fináléban. Ahhoz először jelezni kellene neki valahogy, ami egyéb problémákat szülne Echo-nak. Lebukás faktor magasabb, ha koordinátákat küldene egy másik rendszerbe. 

Itt még Emerie se küldhetne semmiféle üzenetet, Rexéknek. 

Láthatóan nem is erre megy a történet. Mert ha küldeni akartak volna üzenetet nekik, azt már most megtehették volna. Az is fura, hogy négyen akarják felszabadítani az egész Tantissi börtönt úgy, hogy jelenleg csak Echo van a bázison. Ezt akárhogy is nézem, elég meredek.

 

1 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Ekkora felelőtlenséget, hogy a Széf és az a bazi nagy Zillo sárkány egy azon létesitményben legyen elzárva...

Jobban belegondolva nem igazán tudna a bázison randalírozni a Zillo, mert túl nagy. A folyosókon nem fér el. Maximum kívülről tudna kárt tenni a bázisban, de az is kérdéses. Így most elég tanácstalan vagyok mi sül ki ebből. Lassan már ötletem sincs. 

 

11 perccel korábban, Yoda József írta:

Hát meglepett, hogy megint egy lassabb tempójú epizódot kaptunk. Félő, hogyha az utolsó epizód nem lesz a sorozatpremierhez hasonlóan hosszabb (olyan 50-60 perces) nagyon sok mindent nyitva fognak hagyni és antiklimatikus lehet a lezárás, de ne legyen igazam

Erre sajnos minden esély megvan. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek ki lehet veszélyben a Batch-ből? Szerintem Crosshair és Echo, előbbi mélyen tragikus alak (Batch legizgalmasabb karaktere), utóbbival pedig már eddig is valamiért elég mostohán bántak az alkotók, abszolút mellékes volt a szerepe, pedig amikor bejelentették a sorozatot, azt hittem, róla fog szólni, ő lesz a középpontban, elvégre őt vették be új tagnak a TCW-ben.

 

Azt nehezen tudom elképzelni, hogy 2-nél több Batch-tagot kinyírjanak.

 

A CX-2 visszatér vajon? Kiderül az identitása? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már amikor elindítottam, és láttam 21 perces kicsit csóváltam a fejem.

Kicsit most egyhelyben toporgás volt az utolsó két rész, még ha történtek is izgalmas dolgok.

 

Nekem a Zillo sárkány kicsit sok, főleg ha elkezd randalírozni. Arra számítottam, hogy Rex-ék lesznek, de hát a lovasság szerintem "csak" Hunterékre vonatkozik. 

Aztán lepjenek meg.

 

De még sok minden van, én remélem, hogy azt a termet és az ott lévő dolgokat is megmutatják, ahova Palpatine ment be, és esetlegesen klónpalpik lehetnek már ott, vagy Snoke, akármi.

 

Jó lenne legalább egy félórás rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ezt a részt elnézve nem tennék senkire. :) Wreckert szinte meg se lehet ölni annyira tápos, Hunterék közül bárki meghalhat de ha tippelnem kellene akkor Crosshair-t mondanám.

Nagyon megsérült Wrecker páncélja, amikor az a medve szerű lényel "harcolt". Még mutatta is a egy pillanatra, jókora karom vájat van mellkas tájékon. Nehogy majd ez a páncél sérülés legyen a veszte..... :/

 

Nézd csak, ez elég komoly. Szinte semmit nem véd, ha bekap egy-két lövést. 

image.png 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, hamar beteljesült sok dolog, amit korábban megjósoltunk. A 99-esek még oda sem értek, de már lebuktak, és elég komoly erőket mozgatnak meg értük. Kellemetlen, hogy Hunter, Crosshair és Wrecker még a bázis közelébe sem értek el, de már elvesztették Rampartot és a Big Guy is megsérült - az még kérdéses, mennyire hátráltatja ez, minden esetre nem jó kezdés. Echo az egyetlen, aki képes volt valami csekélységet elérni, de ahogy arra korábban rávilágítottunk, ő sem tudja csak úgy sutty, feltörni a bázis rendszereit és megmondani, hol van Omega. Még a kutatóközpontban sem tudta ezt elérni, ahol ráadásul jól le is bukott. Kész mázli, hogy Emerie és nem mondjuk Scorch és egy osztag TK előtt, és az is, hogy Emerie mostanra már szívén viseli Omega és a gyerekek sorsát. Az évad elején lévő doki még simán riadót fújt volna. Szóval Echo esetében is elég masszívan jelen volt a mázli faktor, miközben lényegében egyedül semmit sem ért el. És ez mutatja, hogy akkor sem jutott volna egyről a kettőre, ha a 99-esek simán be tudnak szivárogni. Emerie nélkül még mindig vakon bolyongana az állomáson.

 

Omegával kapcsolatban sem lőttünk nagyon mellé, tényleg megvárta, amíg a fivérei "jeleznek neki", hogy megérkeztek. Viszont az, hogy egyelőre csak felderített, szép húzás. Ez jó ötlet, mert így majd nem kell vakon ténykedni. Ugyanakkor az, hogy másodszor is "épp csak visszaért" a doktor előtt, kicsit sok a jóból. Ezt már egyszer eljátszották a múltkor, ekkora mázlija azért jó lenne, ha nem lenne non-stop Omegának...

Viszont kezdem azt gondolni, hogy neki nincs szándéka így, a "hátsó kapun" át lelépni. Legalábbis nem hiszem, hogy a gyerekek is képesek lennének ezen a szűk labirintuson végigmenni, pláne a bébi - akit meg nem éppen lehet kézben tartani ezen a terepen, pláne. amikor felfelé kell mászni. Szerintem ő kiszökik majd káoszt okozni, aztán visszamegy a gyerekekért, és a páncélteremből a 99-esekkel együtt távozik, vagy ilyesmi.

 

Mivel nem a kedvenc lényem, Zillo visszahozása nem csalt mosolyt az arcomra, de a sztoriban ettől még megvan a helye. Tudjjuk, hogy idehozták, és bizony ez a kis krapek elég nagy kárt tud okozni, ha elszabadul. Mondjuk úgy, simán lerombolhatja belülről a Tantiss-hegyet. Igazából jó választás, mert biztos nagyobb kárt tud okozni, mint a 99-esek önmagukban, vagy Rexék. Ráadásul az, hogy Zillo lenullázza a hegyet, sokkal jobban garantált, mint amire a klónok képesek lennének. Mert azért na, Rexéknek akkor lenne arra esélye, amit a bestia okozhat, ha egy Venatort vágnak hozzá a hegyhez. Olyanjuk meg szerintem nincsen. :) 

 

Az utolsó részre ezután kíváncsi leszek. Valahogy nem érzem úgy, hogy 20+/- percbe beleférne egy normális sorozatzárás. Főleg így, hogy hőseink elég lassan érnek el a célhoz, és azért még jó pár szál lóg a levegőben. Egy egyórás sorozatzárás simán kiférne ide, már ha valami epikusabbat akarnak rendezni. Aztán majd elválik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Nagyon megsérült Wrecker páncélja, amikor az a medve szerű lényel "harcolt". Még mutatta is a egy pillanatra, jókora karom vájat van mellkas tájékon. Nehogy majd ez a páncél sérülés legyen a veszte..... :/

Igen ezt észrevettem én is, de most hogy így kiemelted, ez elég súlyos páncél sérülés. Remélem nem lesz semmi olyan, amit írtál. Wrecker a kedvenc Batch tagom. 

 

14 perccel korábban, Dzséjt írta:

Viszont kezdem azt gondolni, hogy neki nincs szándéka így, a "hátsó kapun" át lelépni. Legalábbis nem hiszem, hogy a gyerekek is képesek lennének ezen a szűk labirintuson végigmenni, pláne a bébi - akit meg nem éppen lehet kézben tartani ezen a terepen, pláne. amikor felfelé kell mászni. Szerintem ő kiszökik majd káoszt okozni, aztán visszamegy a gyerekekért, és a páncélteremből a 99-esekkel együtt távozik, vagy ilyesmi.

Én Emerie és Echo megjelenésére számítok a páncélteremben és egy velük együtt történő kitörésre. Omega Zillot használhatja elterelésnek. A hogyant ne kérdezd. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Igen ezt észrevettem én is, de most hogy így kiemelted, ez elég súlyos páncél sérülés. Remélem nem lesz semmi olyan, amit írtál. Wrecker a kedvenc Batch tagom. 

 

Én Emerie és Echo megjelenésére számítok a páncélteremben és egy velük együtt történő kitörésre. Omega Zillot használhatja elterelésnek. A hogyant ne kérdezd. :D 

Remélem én is, hogy nem lesz semmi komoly baja. :) 

 

Amit én felvezettem, abban a bentiek sokkal nagyobb veszélynek vannak kitéve, mint a dzsungelben lévők. Pont hogy a Zillo sárkány esetleges tombolása végett. Az a dög olyan pusztitást végezhet a létesitményben, és akkor esetlegesen a reaktor-ban is, ami a hegyet a földdé egyenlővé tenné. Tudjuk mire képes a TCW-ből......

Ha meg azon aggódtok hogy nem fér majd el, ó tud ő akkora lyukat robbantani magának, hogy öröm lesz nézni.... Azzal a lézersugár támadásával.  

 

De ez csak egy felvetés a részemről, semmi több. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyerő rész volt ez is. Az szerintem fix, hogy minden a sorozatban felvetett kérdésre nem fogunk választ kapni az utolsó epizódból, legyen akárhány perces is. De amilyen átfedések vannak ma már az SW matériák között, abban is biztos vagyok, hogy a fontosabb szálak folytatódni fognak valamilyen formában, és így a releváns kérdéseket is megválaszolják idővel. Pl.: Ventresst biztos nem azért a 20 percért "támasztották fel", de Rex ellenállóiról is csak morzsákat kaptunk a TBB-ben. A Nekromanta-projekt sorsának további alakulását is megismerhetjük még máshol. Ha az utolsó rész keretbe foglalja majd a karakterek útját, és ad egyfajta lezárást nekik, nekem már nem lesz komolyabb hiányérzetem.

 

Jó volt látni Hemlock óvatosságát és a Birodalom szokatlan kompetenciáját, ami megnehezítette hőseink dolgát. Kihangsúlyozva ezzel a létesítmény és a Projekt fontosságát. Bár azért Echo így is ügyesen beszivárgott, és nem kis mázlija volt Emerie régóta érő pálfordulásával. Bennem olyan érzést keltett ez az ügy, hogy a dokicsaj mindvégig tudta, mi a helyes, de mégsem mert lépni, és igazán tenni érte... akár a tettlegesség súlyából adódó félelemből, akár egyfajta hűségből, ami Hemlockhoz kötötte, amiért az úgymond a szárnyai alá vette. Meggyőzte magát, hogy miért nem tehet semmit. Egy külső erő kellett hozzá, hogy végre feloldja a két választás közti őrlődését, és segítsen a Tantiss jobb sorsra érdemes lakóin. Emerie vívódása végül Echo személye által csúcsosodott ki, de egyértelműen Omega volt az egésznek a mozgatórugója. A lány tényleg kihozza a legjobbat másokból, még az igazán nehéz esetekből is (előbb Crosshair, most Emerie). Az szerintem ezen a ponton már 100%, hogy Emerie nem lesz áruló, és a belé fektetett bizalom kifizetődik. 

 

Crosshair kapcsán tetszik az éles kontraszt, ami a sorozat eleji és a 2. évadbeli önmagával köti össze a mostani énjét. A 66-os parancskor még követte ugyan Hunter utasításait, de láthatóan kelletlenül, és az Osztag vezetőjével egyet nem értve. Aztán jött a mélypont, amikor vadászott egykori társaira, és a Birodalom oldalán bemutatott tetteivel elképzelhetetlenné tette, hogy egy nap még szimpatizáljak vele. Most viszont, önszántából, meggyőződésből követi Huntert és Wreckert, és csak azért visszatért a Weylandre, legyűrve a traumáját, hogy segítsen Omegának, viszonozva ezzel azt, amit a lány érte tett. Ez már láthatóan egy megváltozott Crosshair, aki ténylegesen jó útra tért, és igyekszik vezekelni múltbeli hibáiért. 

 

Rampart ezúttal is hű volt önmagához: hozta a bevallottan önző, erkölcstelen és gyáva figura összképét. Nem is olyan régen, még a kényelmes irodájában ülve, magát láthatóan felsőbbrendűnek és sebezhetetlennek tartva, gátlástalan parancsokat osztogatott, ki tudja hány életet oltva ki. Most pedig a veszélyes dzsungelben gázol, szánalmasan iszkolva egy vadállat elől, egyenesen az őt eláruló Birodalom karjaiba. Az már csak hab a tortán, hogy az a Hunter mentette meg az életét, akinek anno parancsot adott a likvidálására a Kaminón. Hunter helyében én lehet, hogy "véletlenül" mellé lőttem volna. Bár valószínűleg Rampart rosszabbul jár azzal, ha Hemlock fogságába kerül. Hiába: egyszer fent, egyszer lent.

 

Szerintem a tatntissi létesítmény sorsát megpecsételi majd a Zillo, és kitombolja magából a Birodalom iránnti ellenszevét. A gyerekek viszont mindenképp, és talán a klónok is megmenekülnek majd. Rexék érintettségét maximum szállítóhajó gyanánt tudom elképzelni, komolyabban szerintem nem fognak részt venni Hemlock álmainak összetörésében. :)

 

Várós a finálé, kíváncsi vagyok, mit hoznak ki az utolsó felvonásból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Crosshair, aki ténylegesen jó útra tért, és igyekszik vezekelni múltbeli hibáiért. 

Tetszett az ezzel kapcsolatos párbeszéd Crosshair és Rampart között. Rampart tekitetén látszott, hogy nem hisz Crosshair-nek, ami azt is mutatja számomra, hogy Rampartban semmi megbánás nincs az előző élete kapcsán. 

 

9 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

A gyerekek viszont mindenképp, és talán a klónok is megmenekülnek majd. Rexék érintettségét maximum szállítóhajó gyanánt tudom elképzelni, komolyabban szerintem nem fognak részt venni Hemlock álmainak összetörésében. :)

Igen már én is készülök arra lélekben, hogy nem nagyon lesz itt áldozat. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit megkésve érkeztem, azt mondom, ha nézitek @Rixon videóit, akkor kb. az az én véleményem is.

Ahogy Ő is és sokan itt is, úgy én is annak drukkolok, hogy egy titkos dupla rész legyen a zárás.

Klónlázadásról, Rexékről, Cody-ról sutyorogtunk itt a második évad óta, most meg kb. attól félek, nehogy "csak" a gyerekek meneküljenek meg a Tantissról. Kellene valami odabatyós is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából az elmúlt három részt akár kiadhatták volna egyben, mert a Tantissra való beszivárgásról szól, mint tényleges akcióról. Mindegyik rész nagyon tetszett, látványosnak látványos volt, de éppen az akció-orientált jellemzőik miatt túl sokat nem tudok írni.

 

Tetszett, hogy hőseink még oda sem értek, de Hemlockék már tudták, hogy a Bad Batch lebukott a Coruscanton, így valami baj várható. Azért a birodalmi gépezet igenis működik ilyen kiemelt fontosságú projektek esetében. A bolygó légkörében történő menekülés és légi harc rendkívül látványos volt, egy-egy aspektusában még abban is kételkedtem, hogy valóban "csak" egy animációs sorozatot látok. Sokszor elmondtam, de nem győzöm hangsúlyozni: egészen elképesztő, hogy 2008-hoz képest hova jutott a SW animáció minőség terén. 

 

Rampart jelleme azért elég markánsan előjött a dzsungelben. Örülök, hogy belőle nem válik egy újabb Kallus ügynök, mert az előző részben már egy-két pillanatra felvillantott némi szimpátiát, itt azonban, még kiélezettebb helyzetben, ennek nyoma sem volt. Akárhogyan is árulta el őt a Birodalom, nem fog Crosshair útjára lépni, hanem minden valószínűség szerint megpróbálja visszaszerezni régi pozíciót valami szolgálattal. Bár kérdés, mi lesz vele, most hogy elfogták.

 

Szegény zillo kínzását nagyon rossz volt nézni. Azt hiszem, Omega megtalálta a szökésének kulcsát. Emerie ennyire nyílt pálfordulása meglepett, nekem egy kicsit hirtelen történt. Maradt ugye a sorozatzáró. Nagy valószínűséggel nem itt fogunk válaszokat kapni az összes felmerülő kérdésre. Ez mégiscsak egyetlen osztag története, a klónprojektre pedig még rengeteg szálat felfűzhetnek. Azért mégis remélem, hogy jövő héten lesz min agyalnunk, és nem pusztán Omega és mondjuk a többi klón kiszabadulása lesz terítéken. Egyelőre azt érzem, 20+ percbe túl sokat kellene bezsúfolni, így e tekintetben a várakozásomat azért lecsökkentettem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, csoli1138 írta:

Kicsit megkésve érkeztem, azt mondom, ha nézitek @Rixon videóit, akkor kb. az az én véleményem is.

Ahogy Ő is és sokan itt is, úgy én is annak drukkolok, hogy egy titkos dupla rész legyen a zárás.

Klónlázadásról, Rexékről, Cody-ról sutyorogtunk itt a második évad óta, most meg kb. attól félek, nehogy "csak" a gyerekek meneküljenek meg a Tantissról. Kellene valami odabatyós is!

 

Amióta Jennifer kirakta a Luke idézetet szinte biztosra vehető hogy nem úgy lesz ahogy gondoltuk. 

 

Egyébként nem csak akkor lehet odabatyós vége ha mindenki meghal. A Rebels vége óta én nem bízok ilyen drámai végkifejletben. Sőt, ez már Filoni névjegye, hogy viszonylagos happy and van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Rampart jelleme azért elég markánsan előjött a dzsungelben. Örülök, hogy belőle nem válik egy újabb Kallus ügynök, mert az előző részben már egy-két pillanatra felvillantott némi szimpátiát, itt azonban, még kiélezettebb helyzetben, ennek nyoma sem volt. Akárhogyan is árulta el őt a Birodalom, nem fog Crosshair útjára lépni, hanem minden valószínűség szerint megpróbálja visszaszerezni régi pozíciót valami szolgálattal. Bár kérdés, mi lesz vele, most hogy elfogták.

Nem hinném, hogy Rampartnak lenne visszaút a Birodalomba. A rendszernek semmi értékes nincs benne, ráadásul még segített is a klónoknak. Logikus az lenne ha a bázison, de még inkább már a dzsungelben főbe lőnék.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

 

Amióta Jennifer kirakta a Luke idézetet szinte biztosra vehető hogy nem úgy lesz ahogy gondoltuk. 

 

Egyébként nem csak akkor lehet odabatyós vége ha mindenki meghal. A Rebels vége óta én nem bízok ilyen drámai végkifejletben. Sőt, ez már Filoni névjegye, hogy viszonylagos happy and van.

A happy enddel nem lenne gond, a szálak elvarrásával már inkább - ez az ami 20 percben nehéz lenne. A Rebels teljesen jó volt ebből a szempontból

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem hinném, hogy Rampartnak lenne visszaút a Birodalomba. A rendszernek semmi értékes nincs benne, ráadásul még segített is a klónoknak. Logikus az lenne ha a bázison, de még inkább már a dzsungelben főbe lőnék.

 

 

Amig nem árulja el a Batch-et, addig neki is járhatna az új élet esélye. Crosshair is ugyanebben a cipőben volt, de eddig úgy látszik hogy megtért. Remélhetőleg igy is lesz, és marad ezen az oldalon.

Akármennyire is megvetem Rampart-ot, akár Kamino pusztulásáért is már, de mint kiderült ő is feláldozható volt, mint a klónok nagy százaléka. Amig nem tesz semmit se a Batch ellen, addig járhat neki is az új esély. Valszeg ezek után is maradna egy egoista gyökér, de az esélyt, meg kell neki is adni. Peace. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

 

Amióta Jennifer kirakta a Luke idézetet szinte biztosra vehető hogy nem úgy lesz ahogy gondoltuk. 

 

Egyébként nem csak akkor lehet odabatyós vége ha mindenki meghal. A Rebels vége óta én nem bízok ilyen drámai végkifejletben. Sőt, ez már Filoni névjegye, hogy viszonylagos happy and van.

Nem tudom mire vágyom. Nem arra hogy mindenki meghaljon, ez biztos. De túl nagy happy endre sem. 

De valami nagyszabásúra talán szabadjon, hisz nem kis történet ez. A klónok hattyúdala, melyet 2008 óta kísérünk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz rész, de sokat nem haladtunk előre. Hőseinket már a kapunál észrevették és hajtóvadászatot indítottak ellenük.  Echo bent van és sorra tör fel a computereket ,de dr. Karr kell a végső megoldáshoz.

Ugyanakkor még tartom a régit, azaz Omega maradjon ott ahol van hisz Echo sorra töri fel a rendszerteket és nem lene jó ha nem lenne ott. A jelenlegi terve Omegának szerintem az hogy felméásznak ott ahol Omega felment. Nem nehéz igazából, fél kézzel meg lehet csinálni csak az időzitést kell eltalálni mikor jön a mintavételet vívő robot. Nem is sokat kell mászni hisz Omega még fent volt mikor a nyomorult "doktornő" a másik cellában volt és mégis visuzaért fél pertc alatt.

Osztom @Ody Mandrell véleményét hogy Zillo akkora hogy nem fér be a bázisra ,így bajosan okoz majd kárt.

El nem tudom képzelni hogy ebből hogy lesz jó lezárás. Ehhez minimum egy óra kéne. Szerintem ennek a résznek többnek kellett volna lennie.

Most azt érzem hogy rettenet rossz lezárást fogunk kani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Osztom @Ody Mandrell véleményét hogy Zillo akkora hogy nem fér be a bázisra ,így bajosan okoz majd kárt.

Zillo Godzilla egyenesági leszármazottja, és a nagypapa hajlamos volt simán helyet csinálni magának olyan helyeken is, ahol nem fért el. Baromi nagy, kibeb*szott nagy erővel. Néhány fémlemez tető és padló nem lesz neki akadály. És azért ne felejtsük el, ezt a lényt be tudták oda vinni, tehát 100%, hogy legalább egy olyan folyosó és kapu létezik, amin átfér. A különbség az, hogy befelé szedálva ment, kifelé meg valószínűleg tombolva fog. :) 

 

A végével kapcsolatban én arra számítók, hogy a 99-esek életének ezt a szakaszát lezárják, így vagy úgy. De szerintem a klónok további sorsa nyitva marad. Ugyanakkor lelki szemeim előtt látok egy olyan jelenetet, amiben Exegol bekerül a képbe. Vagy úgy, hogy látjuk magát a Sith Citadellát, mondjuk megérkezik oda Hemlock vagy valaki a klón tartályokkal, amiket a széfben tároltak, vagy Palpatine szól oda, hogy a szétrombolt Tantiss-létesítményből mindent vigyenek át Exegolra.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.