Ugrás a kommentre

Trailer 2


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Szerintem így gondolják: Na itt van egy új széria, meg kéne buktatni, kezdjük el a sárdobálást és a sz*rozást még időben, hogy a negatív visszhangkamra minél nagyobb legyen, lehetőleg még a bemutató előtt.

 

Én ezekből nem néznék ki ilyen összetett gondolkodást :D

 

35 perccel korábban, Yoda József írta:

De a "kedvenceim" azok, akik szerint "olcsón néz ki, olyan mint valami fanfilm". Kérdem én, ha ez olcsó, akkor mégis mi lenne a megfelelő??? Ennyi alapján is szerintem százszor jobban néz ki, mint az eddigi SW sorozatok

 

Ezt én is olvastam valahol még az első előzetesnél, hogy van fanfilm ami jobban néz ki, hát nem tudom, hogy ezek mit láttak vagy hogy látnak, de hagyjuk már... mondjuk alapvető probléma nemcsak SW-nél, hogy sokan már úgy vizslatják a filmeket, hogy milyen benne a CGI direkt arra fókuszálva. Sok olyan régi filmet megnézek a mai napig és tudom, látom, hogy kilóg a lóláb a látvány terén a korukból fakadóan is, mégis tudom élvezni a filmet, mert magával ragad ettől függetlenül is, de ha már alapból valaki arra görcsöl, hogy úristen, hogy néz ki persze, hogy találni fog benne hibát.

 

Amúgy, ha valaki akkor én vagyok az aki ugrik a túltolt feminizmusra, woke, lmbtq meg egyéb f*szságra, de egyáltalán nem látom ezt benne a trailerek alapján

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Egyetértek, tényleg borzalmas, amiket kap. A haterek úgy tűnik elemükben vannak és vérszemet kaptak. Szerintem így gondolják: Na itt van egy új széria, meg kéne buktatni, kezdjük el a sárdobálást és a sz*rozást még időben, hogy a negatív visszhangkamra minél nagyobb legyen, lehetőleg még a bemutató előtt. Véleményem szerint sok hater össze is foghatott, tudatos, összehangolt akció, vagy akciósorozat lehet a részükről.

Egyértelműen összehangolt. Igazából nem a dislike-ok száma fog dönteni a sorozat sikerét illetően, amik kb. 3-4 embertől jöhetnek. 

 

1 órával korábban, Yoda József írta:

IGN, GameStar. A cikkeik alatt, illetve az általuk youtube-ra feltöltött előzetes alatt.

Az sw.com offical feltöltés alatt is megy ez megy. az, hogy nálunk nem csoda. Ahol egy orbánc viktor nevű véglény 14 évig uralkodhat, többet nem is várnék. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kinézem belőlük, hogy ez összehangolt támadás. No de sebaj, nem ők fogják meghatározni, hogy szeressem-e vagy sem. Ha meg rám száll valamelyik, és megpróbálja a számba rágni, hogy ez rossz, és utálni kell, akkor meg elküldöm a Kilenc Pokolba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Donát írta:

Külföldi fórumokon is valószínűsítik, hogy Ahch-Tot láttuk a trailerben (szerintem evidens). Akinek nem tetszik a gondolat, kezdheti szoktatni magát hozzá. ;) 

Ha jó magyarázatot adnak arra, hogy a Sith-ek által vezetett Birodalom miért nem tud a hollétéről 130 év múlva, illetve arra, hogy ha a Sith-ek már eljutottak oda, miért nem pusztították el a templomot, akkor felőlem jöhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az sw.com offical feltöltés alatt is megy ez megy. az, hogy nálunk nem csoda. Ahol egy orbánc viktor nevű véglény 14 évig uralkodhat, többet nem is várnék

Hát, igen, de mondjuk akkor az USA-ban sem csoda, ahol a népesség közel fele tudjuk kit támogat

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Yoda József írta:
Spoiler

Csak nem a megölt Indara mester kyber kristálya?

 

Spoiler

Én egyelőre arra tennék, hogy Indara e jelenet után fog elhullani és Mae Torbintól fogja megtudni, hogy hol találja majd meg Carrie-Anne Moss karakterét.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Amúgy, ha valaki akkor én vagyok az aki ugrik a túltolt feminizmusra, woke, lmbtq meg egyéb f*szságra, de egyáltalán nem látom ezt benne a trailerek alapján

Én ugyan ilyen vagyok, mint te! Szomorú szívvel el is sirattam emiatt a Doctor Who-t is... de itt EGYÁLTALÁN nem tapasztaltam semmi olyat (az eddigi kettő előzetes alapján) ami ilyen erőteljes negatív hisztinek adna alapot! Mert hiszti, ehhez kétség sem fér, de szerintem most kifejezetten nincs alapja a hőbörgésnek... ezt az "úgynevezett rajongók" csinálják, akiknek minden sz*r... értitek?! A rajongásuk TÁRGYA nekik sz*r! Azosztigen! Ilyenek ám az igazi rajongók! Egyszer mondta valaki, hogy a Star Wars "rajongóknál" toxikusabb állatfaj kevés létezik a net bugyraiban.... ebben sajnos lehet valami!

Amúgy ezek alapján lehetett volna vergődni a klasszikus trilógiára is, mert bizony az is diverz volt, hisz a történet világa deklarálja eleve a diverzitást! Ott is volt sok idegen faj, az egyik főbb szereplő is idegen volt, volt főszereplő NŐ is (Úristen!) droidok is kaptak fontosabb (kvázi főszerepet) .... SŐT! Még egy NÉGER is bekerült a főbb karakterek közé, és ... dobpergés (NEM HALT MEG a sztori végére!!!) És mindez a 70-es évek végén/80-as években! Ez skandalum! 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 05. 04. - 17:30, Donát írta:

Ahch-To?? :yes:

 

 

8A83C7D5-ACBF-4A82-88EC-F18494B6BB82.png

Én az Exegolt is nagyon szívesen látnám újra. Bőven van kraft abban a bolygóban és nagyon remélem, hogy lesz lehetőségünk idővel többet megtudni róla. De szerintem az Ahch-To legalább annyira misztikus és érdekes, mint az Exegol! És ahogy a TLJ-ben is láttuk, az Ahch-To-n is jelen van a sötét oldal! Szóval én nem tartom kizártnak/lehetetlennek, hogy ez a helyszín nem az Ahch-To!! Persze azt sem mondom biztosra, hogy az! Kíváncsi vagyok erre a kérdésre milyen választ kapunk!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Amúgy ezek alapján lehetett volna vergődni a klasszikus trilógiára is, mert bizony az is diverz volt,


Why did Leia kiss Luke on the lips at the end of Empire Strikes Back? -  Quora
C-3PO eme jelenetben a neutrális szemlélőt testesíti meg, aki alig várja, hogy mit lép erre a felháborító tettre a twitter. :D :D:D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Donát!!! Hát pontosan erről van szó! Ja, hogy akkor nem volt Twitter (izé... X) ... sz*r ügy! :D
De akkor nem értem miért nem hirdetnek a CT ellen eltörlő hadjáratot? 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Donát írta:

C-3PO eme jelenetben a neutrális szemlélőt testesíti meg, aki alig várja, hogy mit lép erre a felháborító tettre a twitter. :D :D:D 

Újjonganak, mert ez csak egy sima, ártatlan mainstraim incest, nincs benne semmi kivetnivaló. Ha Chewie-ról kiderülne, hogy a szőr alatt színesbőrű és/vagy nő, akkor kitörne a botrány. :lol:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.