Ugrás a kommentre

Asajj Ventress


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Mintha Ventressben lenne egyfajta olyan hajtóerő, lelkesedés, bizonyítási kényszer, hogy méltó a Sith tanítványi címre, ami Grievous-ból teljesen hiányzik. Ventress szinte alázatosan szolgálja Dooku-t, ki akar tűnni előtte, Grievous viszont technokrata módjára csupán teljesíti a felettese parancsait a legjobb képességei szerint, és sértésnek veszi, ha kétségbe vonják a képességeit. Mások a motivációik. Ventress Sith-lovag szeretne lenni, aki mindenben engedelmeskedik mesterének, Grivious pedig meg akarja nyerni a háborút - önérzetből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mintha Ventressben lenne egyfajta olyan hajtóerő, lelkesedés, bizonyítási kényszer, hogy méltó a Sith tanítványi címre, ami Grievous-ból teljesen hiányzik. Ventress szinte alázatosan szolgálja Dooku-t, ki akar tűnni előtte, Grievous viszont technokrata módjára csupán teljesíti a felettese parancsait

Számomra feltűnő, hogy Grievous szinte zsigerből gyűlöli a Jediket. Vajon mi lehet az oka? Ventress is utálja őket persze, de ezt Grievous -nál hatványozottabban érzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra feltűnő, hogy Grievous szinte zsigerből gyűlöli a Jediket. Vajon mi lehet az oka? Ventress is utálja őket persze, de ezt Grievous -nál hatványozottabban érzem.

Ez érdekes kérdés, főleg, mert épp fordítva kellene lennie. Nem tudom, talán azért, amit írtam: Grievous született hadvezér, és nagy kudarcnak éli meg, ahogy a Jedik időnként keresztbe tesznek neki, főleg úgy, hogy olyan képességüket is használják hozzá, ami neki nincsen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra feltűnő, hogy Grievous szinte zsigerből gyűlöli a Jediket. Vajon mi lehet az oka? Ventress is utálja őket persze, de ezt Grievous -nál hatványozottabban érzem.

Ha jól tudom, EU szerint azért, mert a Jedik a kaleesh-huk háborúban a hukokat támogatták. A Khalee bolygó eztán gyomorba zuhant a következő konfliktusig, mikor bekövetkezett Grievous balesete, amit bár Dooku követett el, úgy állította be, mintha a Jedik tették volna, hogy védjék a hukokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes kérdés, főleg, mert épp fordítva kellene lennie. Nem tudom, talán azért, amit írtam: Grievous született hadvezér, és nagy kudarcnak éli meg, ahogy a Jedik időnként keresztbe tesznek neki, főleg úgy, hogy olyan képességüket is használják hozzá, ami neki nincsen.

Assajban másféle erő munkál. Ő inkább lenézi a Jediket, megvetés érződik minden szavából. Grievous más. Ő dühöng, és fenyeget. Nagyon jó volt ahogy rápirított Fistora a legutóbbi részben. Valahogy többnek, erősebbnek akar látszani mint a Jedik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Assajban másféle erő munkál. Ő inkább lenézi a Jediket, megvetés érződik minden szavából. Grievous más. Ő dühöng, és fenyeget. Nagyon jó volt ahogy rápirított Fistora a legutóbbi részben. Valahogy többnek, erősebbnek akar látszani mint a Jedik.

Ha jól tudom, már korábban is tábornok volt, és mint olyan, nehezen viseli a kudarcokat, amelyek pedig bőven kijutnak neki a Jedik által, szerintem csak erről van szó.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ventress Sith-lovag szeretne lenni, aki mindenben engedelmeskedik mesterének, Grivious pedig meg akarja nyerni a háborút - önérzetből.

Lehet, hogy ezért nem sikerül neki,eleve vesztes pozícióban van, több benne a mestere iránti szolgaiság vagy hogy is mondjam, mint ami egy Sithnél még normális :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sidious csak négyet ölt meg. Akkor már gyenge? ;)

Dooku meg egyet se. Viszont egy padawan megölte Darth Mault, egy másik meg legyőzte Darth Vadert. Az ilyen "ki hány és milyen Erőhasználót ölt meg" egyáltalán nem bizonyítja, hogy az illető milyen erős, frenkie. Különben is, honnan veszed, hogy mind padawanok kardjai? Rájuk volt írva?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán a kis kiállítóasztal miatt. Csak padawan tincsek voltak rajta...

Ez persze még nem jelenti azt, hogy csak padawanokat ölt, de semmit nem tudunk meg arról, kiket is ölt meg tulajdonképp.

Hát igen, azért, mert ott csak padawan tincsek voltak, az nem jelenti azt, hogy csak padawanokat ölt. Pláne, hogy az epizódban is Jedi lovagot ölt, és azoknak a padawanoknak mestere is lehetett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem láttunk mesterek trófeáit, legalábbis nem volt ráírva egyik fénykardra sem, hogy kié, tehát nem is ölt mestereket. ;) És lovagból is, csak egy kezdőt, aki még csak nem is biztos, hogy megérdemelten tehette le a próbáit. :D

Én egy fénykardot se láttam a trófeák között. :) Az meg, hogy ki mennyire érdemelte meg a Jedi rangot a tanács dönti el. Nhadar Jedi tábornok volt (bár ez a topik nem róla szól :) ). Ezek a tények.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plusz Fisto is a kezébe vett egyet, és nem a sajátja volt.

 

Nem láttunk mesterek trófeáit, legalábbis nem volt ráírva egyik fénykardra sem, hogy kié, tehát nem is ölt mestereket. ;)

Most ez milyen logika szerint jött ki???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszerint a logika szerint a mesterek fénykardján szerepel a nevük. Ez nem hinném, hogy így van...

Donát, Dzséjt, ez irónia...

 

(Gyoka arra gondolt, hogy nem tudhatod biztosan, hogy kié volt egy fénykard.)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.