Ugrás a kommentre

Asajj Ventress


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Ebben egyetértünk (nagyon is), de a Dzséjt által leírtak fényében, ha Ventress visszatér, számomra sokkal kevésbé lesz kirívó, mint egy pár korábbi példa.

 

Felkészül Cad Bane. :D Emlékeztek hogy valami fénykapcsoló felvillant a légzőmaszkján, miután meghalt? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Yoda József

A körülmények tekintetében ez nem igazán helytálló. Ventress elég misztikus karakter, és egy ilyen leírás után abszolút nem meglepő a visszatérése.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Yoda József írta:

Ezt olvasva az az érzésem, hogy a halál egyre súlytalanabb ebben az univerzumban. Nem túl jó irány

Igen, nekem is. Már jóformán csak az nem tér vissza az életbe, akire rárobbantanak egy bolygót, holdat, csillagot, űrállomást, termonukleáris atombombát, vagy porlasztják el Névtelenekkel, ha erőhasználó. PEdig szerintem fontos pontnak kellene lennie a halálnak egy karakter életében, amit tiszteletben kellene tartani, és csak akkor visszahozni a karaktert, ha az olyan történetet mesél el, ami a halála előtt játszódik. Vagy nagyon különleges esetben, mint Palpatine. 

 

20 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Felkészül Cad Bane. :D Emlékeztek hogy valami fénykapcsoló felvillant a légzőmaszkján, miután meghalt? :D

Remélem automata biztosíték volt arra, hogy a halál és élet közötti féllétben kitörölje az agyát, mert ő még méltósággal akart meghalni:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Yoda József

A körülmények tekintetében ez nem igazán helytálló. Ventress elég misztikus karakter, és egy ilyen leírás után abszolút nem meglepő a visszatérése.

Már az nem tetszik, hogy az éjnővérek vize képes visszahozni valakit halálból, ráadásul úgy, hogy annak kutya baja.

Eddig legalább a halhatatlanság egyetlen, kínok nélküli formáját a Jedik érték el csak, és ők sem tudnak a fizikai alakban. És pont ez volt a lényeg, hogy erre csak a világos oldalon van lehetőség, a sötét oldalon kénytelen az ember félmegoldásokkal, természetellenes módszerekkel élni, és a végeredmény is természetellenes lesz. Erre most itt van a a sötét oldalt használó éjnővérek zöld szmötyije, ami feltámaszt bárkit, aki nemrég halt meg, ráadásul úgy tűnik, az illetőnek kutya baja utána

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor a dathomiri csata után elég lett volna annyi, hogy Talzin, Merrin és Ventress beviszi a frissen lelőtt éjnővéreket a faluba, megáztatják a hullákat, és máris él az egész banda. A trailerből meg azt senki sem szűrheti le, hogy Ventress-t nem érte kár a feltámadás után vagy azt, hogy halhatatlanná vált. Mert az meg sehol sincs megírva, hogy az Élet Vize halhatatlanságot ad. Az újáélesztés nem egyenlő a halhatatlansággal. ;) Korlátozott időn belül újjáélesztheti a halottat, de erre a Star Wars modern orvosi kütyüi is képesek, és beforrasztja a sebeket, amire a bakta is képes. Maximum annyi a különbség, hogy a high-high-tech kütyük pár percig képesek az újraélesztésre, a varázsfürdő meg pár óráig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, én el fogom tudni fogadni és még örülök is neki, hogy lesz. Nem minden éjnővér jár be ilyen utat, sőt a TCW, mi több az SW egyik legérdekesebb karakterútja Ventressé, ha a nővérek közül valaki megérdemli, hogy az aljas Dooku keze általi halált kijátsza/megússza, hát ő az. Sokat szenvedett Dooku miatt, hadd forogjon a gróf a sírjában. Ő megérdemelten vesztette el a fejét, affelől Anakin kezeskedett. És innen már csak egy ugrás az Ahsoka 2.évada, mert Ahsokával is megvan a kapcsolata, és ott a sztoriban az éjnővérek is komoly szerepet játszanak. Egy élőszereplős Ventress és vagy Merrin megérne nekem egy lábujjat! De talán olcsóbban is megkapom! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 minutes ago, Dzséjt said:

És Quinlan Vos túlélését is belengették már az Obi-Wan Kenobiban, akinek szintén elég komoly kapcsolódása van Ventress-hez, így akár ő is visszatérhet, már akár a The Bad Batch-ben is.

Személy szerint, ha választanom kellene, hogy Ventresst vagy Vost szerepeltessem a TBB harmadik évadában, akkor inkább Vost választanám, mert az ő szerepeltetése nem ütközne az általunk ismert kánonnal. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

21 perccel korábban, Iqvi írta:

mert az ő szerepeltetése nem ütközne az általunk ismert kánonnal. 

 

Nem fog ütközni, mert megmagyarázzák bármivel amivel csak akarják in-universe, elvégre ez egy scifi-fantasy, az egész koncepció a gáz, illetve az, hogy már a sokadik ilyen, kezdve az átszúrt és mégis túlélt karakterektől kezdve, Maulon át(vágva:D) egészen Palpatine-ig.

  • Nagyon tetszik 1
  • Zavaros 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Személy szerint, ha választanom kellene, hogy Ventresst vagy Vost szerepeltessem a TBB harmadik évadában, akkor inkább Vost választanám, mert az ő szerepeltetése nem ütközne az általunk ismert kánonnal. 

Ó, ha már láttad a Ventresses részeket, kérlek, küld át nekem is, vagy ha tudsz linket, hogy honnan tölthetem le. Kíváncsi vagyok rájuk. De, ha véletlen Filoni haverod vagy Kennedy barátnéd nem engedi, egy részletes epizódátirattal is kielégszem, szigorúan spoiler mögött. Én sajnos még csak a trailert láttam, abból nem derült ki, hogy Ventress visszatérése ütközik az általunk ismert kánonnal. Attól meg nem lesz valami akánonnal ütköző, hogy neked nem tetszik. ;) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Nem fog ütközni, mert megmagyarázzák bármivel amivel csak akarják in-universe, elvégre ez egy scifi-fantasy, az egész koncepció a gáz, illetve az, hogy már a sokadik ilyen, kezdve az átszúrt és mégis túlélt karakterektől kezdve, Maulon át(vágva:D) egészen Palpatine-ig.

Ezt sajnos Lucas kezdte el Maul-al. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha így vesszük mindegyik jól fog elsülni ha időt adsz neki. Ott sajnos kiengedte a szellemet a palackból, ráadásul egy olyan karaktert illetően akiről még le is nyilatkozta előtte, hogy azért vágta ketté, hogy ne térjen vissza. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, csak az olyan esetekben, mint amilyenben a TCW volt, hogyan lehet megmondani, hogy lesz-e lehetőség erre?

15 minutes ago, Ody Mandrell said:

Ha így vesszük mindegyik jól fog elsülni ha időt adsz neki. Ott sajnos kiengedte a szellemet a palackból, ráadásul egy olyan karaktert illetően akiről még le is nyilatkozta előtte, hogy azért vágta ketté, hogy ne térjen vissza. :facepalm:

Jó, ebben igazad van, és akkor, abban a kontextusban, meg most is, nem volt egy szerencsés dolog Maul visszahozása. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:

Jó, csak az olyan esetekben, mint amilyenben a TCW volt, hogyan lehet megmondani, hogy lesz-e lehetőség erre?

Továbbra sem leszek népszerű!

Egy példa: Alien univerzum: Prometheus és Covenant sztori-vonal.

Jelen állás szerint úgy tűnik sosem fogom megtudni, hogy David miket művelt volna még és hogyan keveredett volna ki a történet az LV-426-ra az ALIEN idejére. Ezt el kell fogadnom. Pöröghetek arccal, akkor sem fog változni! Pedig baromira érdekelne! 

Legutóbb úgy cikkeztek az új Alien sorozatról, hogy "hála Istennek a sorozat történetének semmi köze nem lesz Scott előzmény filmjeihez". Úgy hozták le a 'firkászok' ezt a hírt, mintha mindenki egy emberként könnyebbült volna meg, hogy semmi köze nem lesz a sorozatnak ahhoz a sztori-vonalhoz. Pedig több véleményt is olvastam kommentben, hogy sokakat igenis érdekelne a Scott-féle előzmény sztori lezárása! Mindenesetre jelen állás szerint tényleg nem fogjuk sohasem látni! 

Ha az SW elindít egy sztoriszálat mozgóképen, folytassa és fejezze is be mozgóképen! Amennyiben nem, akkor meg tartsák talonban, később hátha mégis elő tudják venni mozgóképen az adott sztorit/karaktert! Könyvben én semmiképpen sem zárnék le markáns sztorikat és karaktereket! 

A Prometheus és a Covenant esetében vélhetően még könyvben sem kapjuk meg a lezárást.... lóg a levegőben befejezetlenül, és úgy is fog maradni az idők végéig!

SW esetében egy lógva hagyott szálnak előbb-utóbb valószínűleg adnának értelmes mozgóképes befejezést! Alien-nél ilyen valószínűleg nem lesz!

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
  • Nagyon tetszik 1
  • Nem értek egyet 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Nem leszek népszerű a véleményemmel, de szerintem fajsúlyos karaktereket nem regényekben kellene kiírni. Ha képernyőn indult a karakter útja, haljon is meg képernyőn.... és nincs gond.

Én is így gondolom. Ezért is örülök Ventress visszatérésének. Két TCW sztori van, ami nekem fájó pont, hogy végül nem mozgóképben valósult meg. A Sötét tanítvány és a Dathomir fia. Mindkettőt főleg azért, mert elvarrta egy-egy fontos karakter történetét. Az előbbi Ventressét, az utóbbi Talzinét. És ez azt jelenti, hogy eme két karakter haláláról hatványozottabban kevesebben értesülnek, mintha mozgóképen került volna pont a sorsukra. Sőt a Dathomir fia esetében olyan kulcsfontosságú információkról maradtak le sokan, minthogy Talzin a vérszerinti anyja Maulnak, és Savage és Feral sem csak a névleges testvérei voltak, hanem valódi testvérei.

Én reméltem, hogy egyszer valamilyen módon kiküszöbölik ezt a csorbát. Ventress visszahozása lehet az egyik ilyen lépés. Az persze még kérdéses, hogyan sül el.

 

5 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Jó, csak az olyan esetekben, mint amilyenben a TCW volt, hogyan lehet megmondani, hogy lesz-e lehetőség erre?

Hát épp ez az, hogy akkor nem tudták. Ha már akkor tudták volna, valószínűleg minden másképpen alakult volna. Nyilván Filoni is jobban örült volna, ha Ahsoka és Kanan sztorijait rendesen el tudta volna mesélni a Rebels-ben vagy a TCW-ben, ahogy nyilván a többi karaktere történetét sem akarta félbehagyni, de akkor így alakult. Most évekkel később újra lehetőséget kapott arra, hogy befejezze, amit elkezdett. Ráadásul úgy, hogy most aztán már tényleg ő a főnök, aki bármibe beleszólhat. Én megértem a fickót, mint alkotót. Évekkel ezelőtt más, számára ismeretlen emberek kitépték a kezéből a lehetőséget, hogy elemsélje az ő karaktereivel az ő történetét, és mások kezébe adták. Most visszakapta a lehetőséget és él vele. Én is élnék. Ehhez képest még egész tisztességesen bánik a korábbi sztorikkal, hiszen igyekszik megtartani szereplőket, helyszíneket, a kontextust. Ahogy írtam anno, Depa Billabát akár egy űrcsatában is megölhette volna egy aszteroidamezőben. És azért na, Filoni is eddig csak azokat a sztorikat szabta át, ami az ő karaktereihez kötődik, a többinél eléggé mereven ragaszkodik a korábban elmeséltekhez. Azt viszont szerintem bárki megértheti, hogy a saját sztorijait a saját szája íze szerint szeretné látni, ha már van lehetősége megcsinálni. Enegm sem villanyozna fel, ha a Tuan egyszer csak rám szólna, hogy adjam át a jegyzeteimet a Júdás császár hagyatékának folytatásáról valaki másnak, aki megírja (pedig mivel a Mysterious Universe-nek nem én vagyok a jogtulajdonosa, simán kerülhetek olyan helyzetbe, mint Filoni a Star Warsszal).

Pont ezért arról igazán nem ő tehet, hogy a Lucasfilm megiratta másokkal ezeket a sztorikat. Abba akkor nem volt beleszólása. Se abba, hogy megcsinálják-e, se abba, hogyan alakulnak azok a történetek. Az írók megkérdezték, ha megkérdezték (egyesül arról tudunk, hogy E. K. Johnston kapott jegyzeteket Filonitól), de csak véleményt mondhatott, beleszólni nem szólhatott.

Mindezek mellett egyáltalán nem lehetetlen, hogy Filoni nem akarta végérvényesen holtan tudni Ventress-t a TCW-ben. Ahogy írtam, a könyv a szkript nyomán készült és az alapján az utolsó epizód igencsak homályosan ért volna véget, amiben bőven benne van, hogy Ventress visszatér. Filoniból simán kinézhető, hogy még bőségesen tervezett a karakterrel, az egyik utolsó dathomiri éjnővérrel. És mit ad isten, Ventress pont akkor tér vissza a képernyőre, amikor Filoni egy másik műben is visszahozta a jószerivel kihalt banda tagjait. Vajon a véletlen műve, hogy az éjnővérek szálat nem csak tovább görgető, de alaposan kibővítő Ahsoka után pont egy olyan mű következik, amiben visszatér az egyik utolsó dathomiri éjnővér?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már egyszer azt kommunikálják, hogy minden egyenrangú, akkor szívük joga ott elmesélni a történetüket, ahol akarják, csak akkor utána ne nyúlkáljanak bele utólag, mert az "népszerűbb" média. Egyébként arra sincs garancia, ha Ventress halála TCW epizódban van elmesélve nincs ugyanígy visszacitálva. 
De ha már folyton folyvást lesz*rják a könyveket, meg a képregényeket akkor mondják, hogy azok nem a kánon részei vagy csak addig amíg film, sorozat felül nem írja + hasonló f*szságok amik a régi katyvaszt jellemezték, aztán akkor legalább nem "kell" olvasnom semmit SW témában.

 

Az, hogy minden egyenrangú (elméletben) és emiatt valaki lemarad valamiről emiatt az magára vessen, nem szeret, akar olvasni vagy animációs filmet nézni annak ez az ára ha érdekli annyira, akkor elolvassa vagy legalább utánanéz, ha nem akkor így járt. Én se olvastam mindent van amiről nem tudok, majd pótlom vagy belenyugszom.

 

23 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Nem leszek népszerű a véleményemmel, de szerintem fajsúlyos karaktereket nem regényekben kellene kiírni. Ha képernyőn indult a karakter útja, haljon is meg képernyőn.... és nincs gond.

 

Ennyi erővel valakinek csak az élőszereplős ami számít, ő meg mondhatja azt, hogy egy fajsúlyos karakterrel történtek legyenek filmben/filmsorozatban elmesélve (Maul, Ahsoka). Kapásból Ventress nem is fajsúlyos karakter annak aki csak filmeket néz, mert a létezéséről se tud.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mondtam, hogy nem leszek népszerű a véleményemmel ;) de akkor is ez a véleményem! :) 

Attól még a könyvek/képregények lehetnek kánon művek, de ezekben érdemes lenne olyan történeteket mesélni, amelyek markánsan nem "kavarnak bele" mozgóképen elkezdett szálakba/karakterekbe! 

Tulajdonképpen mondhatnám azt is, hogy a korábbi (Lucas-éra) kánon felállás nekem jobban tetszett! Ez a minden egyenértékű mindennel, hát én erre akkor is szívtam a fogam, amikor kimondták ezt a dolgot a Lucasfilm részéről. Arra gondoltam, hogy ebből még lehetnek gondok, ahogy lettek is. Lehetett volna ezt átláthatóbban is kezelni, pl: könyvekben/képregényekben igenis ne írjanak ki olyan karaktereket, akikkel a mozgóképes oldal is kezdhetne még valamit! Hogy ezt hogyan lehetne kivitelezni? Oldják meg! Ne nekem kelljen! Legyenek akármennyire is 100%-ban kánonok az SW könyvek, akkor sem fogom elolvasni őket, mert: 1. rengeteg van belőlük és minőségük erősen hullámzó, 2. nekem erre sem időn sem energiám nincsen! Így a könyveket (ÉN!!!!!) továbbra is úgy kezelem, mint a régi kánon rendszerben. Tudom, ez az én bajom, de ez van!

... de ez már kezd OFF lenni!

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Riddick írta:

Attól még a könyvek/képregények lehetnek kánon művek, de ezekben érdemes lenne olyan történeteket mesélni, amelyek markánsan nem "kavarnak bele" mozgóképen elkezdett szálakba/karakterekbe! 

 

Ezzel az a baj szerintem, hogy nem tudhatják előre, hogy amilyen történetet ők akkor megírtak és adottnak vettek, mivel nem kavart be semmibe akkor még (sőt, hogy konkrétan a topic témájánál maradjunk Ventress esetében, ha jól tudom azt a sztoriszálat valósították meg nagyjából a könyvben, amit az időközben elkaszált TCW-ben szerettek volna vele meghúzni egyébként is). Itt a hangsúly azon van, hogy akkor még nem kavart be semmibe, de aztán később dönthetnek úgy az alkotók, hogy hát inkább mégis újra előszednénk ezt a karaktert és akkor már ott van az ütközés a régebbi kánonnak számító eseménnyel, ha a könyveket így kezelik. Persze ez egyelőre még mind vaktában lövöldözés, mert nem ismerjük pontosan mi lesz Ventressel, ahogy azt sem, hogy Filoniék eredetileg terveztek e azzal, hogy visszahozzák valamikor, valamilyen formában... Az meg ugyan kicsit belemagyarázásnak tűnhet és én se örülök annak, hogy a halálból  egyre többen visszajönnek, de a könyv végén azért van opció arra, hogy akár Ventress még vissza is térhet (számomra ez sokkal inkább elfogadható, mint  volt Maul), még ha ezt jól is kell majd tálalni a TBB-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Riddick: Érthető ha van olyan SW médium ami nem érdekel de pusztán ezért azaz SW médium ne is számitson? Nem értem a logikát ebben. A közönség igen nagy részét a nézettségi adatok alapján nem igazán érdeklik az animációs SW-k. Gondolom te se örülnél ha erre alapozva állandóan felülirnák őket. Most arról nem is beszélve, hogy Assaj halála és a sztorijának lezárása egészen elegánsan sikerült a könyvben. Még csak nem is arról van szó hogy valami gagyi lezárást irnának felül...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Gondolom te se örülnél ha erre alapozva állandóan felülirnák őket.

Szerintem ilyen "állandó felülírás" eddig sem volt! De javítsatok ki, ha tévedek!

Leírtam fentebb, hogy szívtam a fogam, amikor kijelentették, hogy minden médium egyenértékű... azt éreztem, hogy ez így ebben a formában szerintem nem lesz jó! És ahogy a példa is mutatja, valóban nem jó! Sokkal jobban tudott működni a régi rendszer szerinti kánon és EU felosztás, de szeretném hangsúlyozni, hogy szerintem!  

2006 óta vagyok itt a fórumon, ez idő alatt már be kellett bizonyítanom Nektek, hogy én nem úgy írom le a véleményemet, hogy azt én univerzális igazságként akarom mindenkire ráerőltetni! Ez egy egyéni és szuverén vélemény, és azt is leírtam, hogy ez a vélemény nem lesz népszerű! (Nem is kell annak lennie, ez az én véleményem és kész, nem népszerűségi játék!)

És igen, én (hangsúlyozom, hogy: ÉN!) úgy állok hozzá, hogy az az SW médium, ami nem érdekel, az NEKEM! nem is számít! Most nem tudok se hőbörögni se eret vágni azért, mert egy számomra érdektelen (SZÁMOMRA!) könyvben Ventress-t eltették láb alól, és most hogyhogy nem a sorozat/karakter eredeti atyja urambocsá a saját sorozatában mégis előszedi őt. Sajnálom, de engem nem érdekel az a könyv, engem a sorozat fog érdekelni! De ez megint csak egy ember - nem túl népszerű - véleménye! :)

Arról nem is beszélve, hogy nem is biztos, hogy bármilyen felülírás történne. Rixon videójában láttam, hogy közleményben tudatták, hogy a szóban forgó könyv cselekményét figyelembe vették! Nyilván nem mondták el direktben, hogy miről van szó, spoilert nyilván nem fognak lövöldözni, de simán lehet, hogy jól oldják meg a cuccot és a könyv kedvelőinek sem lesz kifogása a dolog ellen. Ha meg mégis lesz kifogásuk... háááát .... nekem csak jó, hogy nem olvasok SW könyveket ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Riddick írta:
2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

elülirnák őket.

Szerintem ilyen "állandó felülírás" eddig sem volt! De javítsatok ki, ha tévedek

Ez már vagy a negyedik eset 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Yoda József írta:

Ez már vagy a negyedik eset 

Aha, valahogy így számoltam én is. De ugye nem tudhatjuk biztosra, hogy ez is ilyen eset lesz. Nem lattuk még. Majd kiderül!

 

Mik is voltak eddig? Volt egy Kananos (aszem az is Bad Batch volt), egy Ahsokás (Jedi históriák). Ez kettő. Melyik volt a harmadik?

 

Szerintem ezt a konkrét esetet ne soroljuk még ide. Tehát akkor három. Mondjuk persze kinek hánytól számít a dolog állandónak, de szerintem harom (esetleg négy) még nem feleltethető meg az állandónak. De tévedhetek!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Riddick írta:

Mik is voltak eddig? Volt egy Kananos (aszem az is Bad Batch volt), egy Ahsokás (Jedi históriák). Ez kettő. Melyik volt a harmadik?

Kanan 66-os (The Bad Batch), Ahsoka 66-os (The Clone Wars 7. évad), Ahsoka beállása Organa lázadásába (Tales of the Jedi). És szerintem is, a három a több százból még k*rva messze van az állandó átírástól. De még néggyel is csak egy hangyafütyinyi lépéssel kerültük ahhoz közel. Ha lesz negyedik, bár gőzöm sincs, hogy egyesek miért veszik már most biztosra azt, hogy megtörtént az átírás, miközben ennek ellenkezőjét nyilatkozták és még baromira nem látták az epizódot.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bízom benne, hogy megoldják anélkül, hogy ne ütközzön a könyvvel, mert tényleg van jó pár lehetőségük megmagyarázni, legalább ennyi legyen bennük, ha már nem bírják ki, hogy ne hozzák vissza.

 

De maga a koncepció az ami gáz és kezd is izzadtságszagúvá válni. Minek kell visszahozni egy halott karaktert vagy minek kell egyáltalán megölni, ha tudják úgysem bírnak megülni a s*ggükön anélkül, hogy ne babrálnának még vele a jövőben.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.