Ugrás a kommentre

Asajj Ventress


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A Sidius-Grievous-Dooku-Ventress négyesből csak 2 volt öncélú. Az egyik Sidius aki hatalmat akart. A másik Grievous aki bosszúból cselekedett(a Huk háborúkba a jedik ellenük voltak, ha jól tudom a pénz miatt). Ventress válószínüleg nem épp dicsőítő szavakat hallott a jedikről a mesterétől, csalódott bennük és feldühítette hogy a nagy "igazsághozók" nem úgy törődnek az egyik bolygóval mint a másikka(tulajdonképpen le se sz*arták as Rattatakot ahol szükség lett volna a békére) és ezért csatlakozott Dookuhoz. Dooku meg reformokat akart és az egyetlen módszer amivel ezt meg tudta valósítani az az volt hogy beáll egy erőskezű vezér mellé aki össze tudja kovácsolni az embereket, véghez tudja vinni azt amire más nem lenne képes, megbuktatni a romlott Köztársaságot (bármi áron) ahol még az se tűnt fel senkinek hogy egy sith irányítja.

Nagyon jó gondolatmenet, Nabopolasszar! Ody, ahogy ígértem, az Sw könyvek topikban vár rád néhány rövidebb, hosszabb idézet. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Ahsoka Tano mellett még ő áll hozzám közel. Kár, hogy a rossz oldalt választotta, szívesen viseltem volna, ha a Obi-Wan mellett harcol. Mondjuk az ő át állása elég könnyűnek mondható, hisz ha valaki azt látja, hogy azok akikről legendák szólnak magasról tesznek a rá és a népére, az azért elég dühítő tud lenni. Lehet, hogy a helyében én is hasonlóképp cselekednék. Bár én először azokat koncolnám fel akik, a népem pusztulásáért felelősek, utána azokat, akik nem segítettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka Tano mellett még ő áll hozzám közel. Kár, hogy a rossz oldalt választotta, szívesen viseltem volna, ha a Obi-Wan mellett harcol. Mondjuk az ő át állása elég könnyűnek mondható, hisz ha valaki azt látja, hogy azok akikről legendák szólnak magasról tesznek a rá és a népére, az azért elég dühítő tud lenni. Lehet, hogy a helyében én is hasonlóképp cselekednék. Bár én először azokat koncolnám fel akik, a népem pusztulásáért felelősek, utána azokat, akik nem segítettek.

 

Csakhogy Ventress nemcsak azokat nyírta ki akik úgymond felelősek hanem gátlástalan gyilkos lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakhogy Ventress nemcsak azokat nyírta ki akik úgymond felelősek hanem gátlástalan gyilkos lett.

 

Hát igen, a sok gyilkolás az agyára ment. Később meg már nem tudta megkülönböztetni, hogy kit kell életben hagyni és kit kell megölni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Gondoltam egyet, ma újra néztem a Nightsisters-trilógiát. Csak most tűnt fel, hogy a próbatételek alatt Asajj vagy háromszor is bugyit villantott! Valakinek enyhe domina-fétise lehet a TCW animátorai közt :lol:

 

És ezt te hogy szúrtad ki? :lol:

Én vagy ötször láttam a Nightsisters trilógiát de egyszer se tűnt fel, pedig 4-5 nézésnél már inkább a részleteket figyeltem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ezt te hogy szúrtad ki? :lol:

Én vagy ötször láttam a Nightsisters trilógiát de egyszer se tűnt fel, pedig 4-5 nézésnél már inkább a részleteket figyeltem :D

Jól van na, lebuktam én is a domina-fétisűek közé tartozom :D

Nem ám, csak hülyéskedek.

 

Tudom, hogy nem fogod elhinni, de tök véletlenül szúrtam ki, az elsőt legalábbis. Amikor Savage-al bunyózott, az egyik rúgását alulnézetből mutatták, és pont kiszúrtam egy fekete csíkot a combjai közt. Nem akartam elhinni, megnéztem 1/8-adra lassítva, és jól láttam! :lol: Utána direkt erre figyelve végig néztem az első próbát is, ott is volt egy, és a bunyó második fele alatt egy harmadik is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van na, lebuktam én is a domina-fétisűek közé tartozom :D

Nem ám, csak hülyéskedek.

 

Tudom, hogy nem fogod elhinni, de tök véletlenül szúrtam ki, az elsőt legalábbis. Amikor Savage-al bunyózott, az egyik rúgását alulnézetből mutatták, és pont kiszúrtam egy fekete csíkot a combjai közt. Nem akartam elhinni, megnéztem 1/8-adra lassítva, és jól láttam! :lol: Utána direkt erre figyelve végig néztem az első próbát is, ott is volt egy, és a bunyó második fele alatt egy harmadik is.

 

Na ezt majd én is megnézem, kíváncsi vagyok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • 3 hónappal később...

 

Darth Mault biztosan nem fogják megölni, hiszen azt mondták, hogy ez egy átívelő szál lesz. Reméltem is, hogy nem ölik meg, bár a készítők, ha már mindenképpen vissza akarták őt hozni, sehogy sem jöhettek ki vele jól. Ha a fináléban most megölnék, akkor azt mondanánk, hogy "Ennyi? Erre a két részre teljesen felesleges volt őt visszahozni." Ha meg átívelő szál lesz, akkor Maulnak esetleg sokkal nagyobb szerepe lesz a háborúban, mint eddig hittük, ami meg szintén sok lehet egyes rajongóknak.

 

De ennyit az OFF-ról. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Darth Mault biztosan nem fogják megölni, hiszen azt mondták, hogy ez egy átívelő szál lesz. Reméltem is, hogy nem ölik meg, bár a készítők, ha már mindenképpen vissza akarták őt hozni, sehogy sem jöhettek ki vele jól. Ha a fináléban most megölnék, akkor azt mondanánk, hogy "Ennyi? Erre a két részre teljesen felesleges volt őt visszahozni." Ha meg átívelő szál lesz, akkor Maulnak esetleg sokkal nagyobb szerepe lesz a háborúban, mint eddig hittük, ami meg szintén sok lehet egyes rajongóknak.

 

De ennyit az OFF-ról. :)

 

 

 

Hát igen...Ventressre 2 rész, Maul-ra is kettő..Tán jobb lett volna máshogy hozzáálni és egy rendes Maul trilógia végén örökre ledarálni vagy ilyesmi.

Mint a Mortis-nál. Egy "villanásra" jó volt, -mit jó, az egyik kedvenc-, de a legjobb mégis, hogy le lett zárva.

Ventress-t megértem, hogy átívelő a története, de nem kéne túlzásba esni.

Nem lenne jó, ha ebból a jó kis Ventress-bosszúja sztoriból egy egész TCW-t és magát a háborút megrengető történet válna.

Egyébként is karakteridegen a szószátyár Maul(a trailerek alapján) félő, hogy még elrontják az eddig róla alkotott misztikus és titokzatos képet és Ventress úgy is érdekesebb.

 

 

Na így kell off-ot írni, hogy mégse legyen off! :lol:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Szerintem ugyanúgy az elkövetkező galaktikus események hátterébe vész, mint Bane, Embo, Sugi, Razzi, vagy akármelyik filmekben nem látott fejvadász. De a sorsa ugyanúgy nyitott, mint Ahsokának. Bármikor elővehetik és szinte bármit kezdhetnek vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se hinném, hogy pont Ventresst kéne félteni. Se a "valós" sorsát tekintve, hisz tud ő vigyázni magára. Sem pedig a nyitott helyzete szempontjából, hiszen pont az övé a leginkább kerek és lezárt sors a nyitva hagyott szálakból (mondjuk Ahsokát leszámítva).

Most már a kardjai sincsenek meg, de nem is kell neki. Szakítani akart a régi jedi, ill. "sith" múltjával is, erre most tökéletes lehetőség adatik neki. Még azt is el tudom képzelni, hogy az Erőt se fogja aktívan használni. Megélhetési gondjai nem lesznek, szépen eltevékenykedik majd a SW univerzum képernyőtől messzebb eső szegleteiben, ahogyan a fejvadászok döntő többsége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ventress kapcsán arra gondoltam, hogy nem világosak a motiváció. Miért menne a Coruscantra? Előtte áll a fél galaxis (a másik fél harcol). Tehát szerintem logikátlan, hogy egy Jediktől hemzsegő bolygóra megy, ráadásul úgy, hogy körözött háborús bűnösnek számít, így akármikor felismerheti egy robot rendőr. Az egész olyan mondvacsináltnak tűnt, hogy beleerőszakolják ebbe a sztoriba és a nézőben is gyanút keltsenek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékezz mit mondott Qui-Gon mikor a Tatoonie-ra mentek: a Huttok bűnőzők, és biztos kihasználták volna az alkalmat, hogy elfogják Padmét, ha tudták volna, hogy ott van. Csakhogy nem tudták, éppen ezért nem is keresték. Ventress ugyanígy gondolkodott: körözik ugyan, de ha nem tudják, hogy Corruscant-on van, akkor nem is fogják üldözni, ráadásul könnyű pénzt kereshet az ottani pitiáner alakok elfogásával. Annak pedig kicsi az esélye, hogy a százmilliárdok közt majd véletlenül pont kiszúrják őt. Ahsokának is csak azért lihegtek végig a sarkában a szervek, mert tudták, hogy merre keressék.

 

Mellesleg az, hogy egyáltalán pont most volt Corruscant-on, is mutatja, hogy Windu-nak igaza volt: tényleg az Erő akarata mozgatta a szálakat. :P

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Azon gondolkodom Ventress vajon tudja e Sidius valójában Palpatine.

Hisz tudjuk hogy Ventress a mozifilmben látta Sidiust, le is térdel előtte.

Szerintem Douku gróf elárulhatta neki.

Viszont ha tudja ki Palpatine akkor nem sok jövőt jósolok neki.

Bárki aki csak látta Sidiust a szeparatisták közül meghal az ep3ban.

Palpatine tervei számára Ventress veszélyes lehet. Szóval kizártnak tarom hogy megéri az ep3mat.

Palpatine meg tudja hogy Ventress él az Ashoka szálból.

Mit kaphat ezért Douku hogy nem tudtamegölni a tanitványát :D

Szóval lenne még egy Ventress szálban potenciál...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon gondolkodom Ventress vajon tudja e Sidius valójában Palpatine.

Hisz tudjuk hogy Ventress a mozifilmben látta Sidiust, le is térdel előtte.

Griveous is tudott Sidous-ról, de arról nem, hogy ő Palpatine. Akkor Ventress-nek miért kellett volna tudnia róla?

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De bárki aki tudott Sidiusról előbb utóbb meghalt.

Szerintem Venntress sem úszhatja meg.

Ráadásul sokat tud a szeparatistákról. Igy Palpatine nem akarhatja hogy a jedik elfogják. (lásd Gunray esete amikor meg ki kellett szabaditani.)

Sidius tuti megöleti Ventresst az ep3ig.

Ebből lehetne jó sztori

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De bárki aki tudott Sidiusról előbb utóbb meghalt.

Szerintem Venntress sem úszhatja meg.

Ráadásul sokat tud a szeparatistákról. Igy Palpatine nem akarhatja hogy a jedik elfogják. (lásd Gunray esete amikor meg ki kellett szabaditani.)

Sidius tuti megöleti Ventresst az ep3ig.

Ebből lehetne jó sztori

 

Lehet, de már nem a TCW keretein belül...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.