Ugrás a kommentre

Asajj Ventress


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Mondjuk szerintem a visszatért halott vagy halottnak hitt karakterek listája sem olyan hűde hosszú még:

Ténylegesen feltámasztott: Palpatine, és valószínűleg ide fog Ventress csatlakozni.

Halottnak gondolt: Boba Fett, Darth Maul, Echo, Trench, Fennec Shand

 

(Most csak azokat számoltam, akiket egy konkrét műben úgy állítottak be, mintha meghaltak volna vagy tényleg meghaltak, aztán évekkel később, egy időben később játszódó teljesen más műben vagy szezonban visszatértek. Az Erőszellemeket, flashbackeket, hologramokat, emlékképeket, Erővíziókat, az ugyanabban a filmben/szezonban/epizódban visszatérteket és az eleve holtnak megírt entitásokat kihagytam.)

 

Ezek jutottak kapásból eszembe. Van még valaki? Ha van is, nem hiszem, hogy többen lennének, mint azok, akik nem tértek vissza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:

Szerintem annyira durva spoiler nem volt, de berakom spoiler mögé.

 

OFF:

Spoiler

Én arra gondolok, hogy olvastam azt a könyvet amiben porrá lesz, viszont nem olvastam még az összes THR könyvet- képregényt, viszont a hsz-edből és abból, hogy ezt Dzséjt hszre írtad erősen arra tudok következtetni, hogy majd valahogy visszahozzák, ha valóban így lesz, akkor mikor odaérek az olvasásban már nem lesz meglepő

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Just now, Darth Cupsy said:

 

OFF:

  Hide contents

Én arra gondolok, hogy olvastam azt a könyvet amiben porrá lesz, viszont nem olvastam még az összes THR könyvet- képregényt, viszont a hsz-edből és abból, hogy ezt Dzséjt hszre írtad erősen arra tudok következtetni, hogy majd valahogy visszahozzák, ha valóban így lesz, akkor mikor odaérek az olvasásban már nem lesz meglepő

 

Spoiler

Neem, én ezt azért írtam, mert Dzséjt még nem olvasta a THR-t és meg akartam ezzel trollkodni. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.