Ugrás a kommentre

Asajj Ventress


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nem hinném, hogy Ventress tudhatott volna Sidious valódi kilétéről. Erre több valószínűsíthető indokot is fel tudok hozni.

 

Egyrészt az öreg igencsak odafigyelt arra, hogy lehetőleg senki ne tudjon a titkáról, csak akinek feltétlenül muszáj. Ez egy nagyon szűk kör és még olyanok sem tartoztak bele, mint a szeparatista vezetők vagy Grievous. Ugyanígy Ventress-nek sem volt semmi köze ehhez, így nyilván nem is kötötték az orrára.

 

Másrészt, amikor Palpi utasította Dooku-t Ventress megölésére, akkor más érvei voltak ellene. Ráadásul nyilvánvalóan érzékelte, hogy Dooku nem ölte meg a tanítványát, de nem igazán foglalkozott a helyzettel. Ez akár lehetett egy teszt is Dooku-ra nézve, hogy mennyire tud elszakadni "védencétől". Az eredmény felemás lett, de ez nem izgatta Palpi-t. Ha Ventress tudott volna a titkáról, akkor az egyik legfőbb veszélyforrás lett volna rá nézve, így biztosan nem hagyta volna annyiban és előszedte volna. Ahogyan ez Maul-lal is történt.

 

Eddig is sokszor lett volna alkalma az öregnek fellépni Ventress ellenében, de nem tette. Aligha fogja már ezután. Dooku nem hinném, hogy felfedte mesterét Ventress előtt. Eleve más céljuk volt a lánnyal, no meg azért Palpi-val nem érdemes szórakozni. :)

Az meg, hogy sokat tud a szeparatistákról, irreleváns. A szepik úgyse tudtak az öreg kilétéről. Ne felejtsük el, hogy a háború mindkét résztvevőjének az élén Palpi állt. Nem az volt fontos, hogy ki nyer, hanem az, hogy mikor (meddig húzódik a háború). Amúgy meg a Köztársaság és a Rend tisztában volt a szeparatisták ügyeivel (pl. személyi kérdések), csak épp nem igazán tudták a feltételezéseiket bizonyítani. Ilyen szempontból Ventress se sok újdonsággal szolgálhatott volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Akkor hogyan képezhette egy Jedi?

Ky Narec volt a mestere, aki egy küldetés közben lezuhant a Rattatakon. Rögtön a baleset után megtámadták a helyiek, majd nem sokkal később megtalálta a kis Asajj-t. Mivel a Jedi Tanács nem kapkodta el a mentést (igazából nem nagyon bírták Narec mestert), ezért úgy döntött, hogy rendet tesz a bolygón és közben jedi-t farag Ventress kisasszonyból. Mielőtt Narec-nek sikerült volna befejeznie a jedi kiképzést néhány kalóz megölte őt, és ez az esemény indította el Asajj-t a sötét oldal irányába.

 

Egy szó, mint száz: Ventress soha nem volt és nem is lehetett volna a Rend tagja

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Érdekes belegondolni, hogy mennyi hasonlóság van Anakin és Ventress ill. Ahsoka és Ventress közt

Anakin-Ventress:

Gyerekkorukat rabszolgaként töltötték, amíg egy Jedi meg nem mentette őket. Qui-Gon a Tanács ellenkezése ellenére is ki akarta tanítani Anakin-t, Ky Narec a Tanács tudta nélkül kezdte el kitanítani Ventress-t. Qui-Gon is és Narec is meghaltak mielőtt befejezhették volna a kiképzésüket, ami közrejátszott mindkét tanítvány bukásában: Ventress-nél a ragaszkodás Narec-hez, Anakin-nál hogy emiatt a mester szerepére akkor még felkészületlen Obi-Wan-hoz került, aki nem tudta megtanítani neki, hogy hogyan engedje el azokat akikhez ragaszkodik. Végül a bukásuk miatt mindketten egy Sith-taníványai lettek, aki később elárulta őket.

A TCW negyedik évada még egy lapáttal rátett erre, azzal ahogy megindították Anakin-t a lejtőn és elkezdték beverni az éket közé és a Tanács közé, illetve ahogy az évad végén Ventress elkezdett elfordulni a sötét oldaltól.

 

Ahsoka-Ventress:

Mindkettejük leghőbb vágya az volt, hogy bizonyítsanak a mesterüknek. Mindkettejük mestere olyan Jedi volt, aki Sidious tanítványa lett. Aztán ott van, amit még ők is felismertek: ahogy a Tanács a Szenátus nyomására magára hagyta Ahsokát, kísértetiesen emlékeztet arra, ahogy Dooku, Sidious parancsára elárulta Ventress-t.

Vannak még apróbb és kevésbé feltűnő hasonlóságok is, pl, hogy mindketten egyetlen zöld fénykarddal kezdtek és csak később

álltak át kettőre. Vagy ott vannak a párbajok a Nightsisters és Mortis-trilógiákban: Dooku külső nyomásra Ventress ellen fordult, emiatt egyszerre meg kellett küzdenie a tanítványával és a tanítványa "tanítványával". Ahsoka ugyanígy külső hatásra fordult Anakin ellen, és egyszerre meg kellett "küzdenie" a mesterével és a mestere mesterével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes belegondolni, hogy mennyi hasonlóság van Anakin és Ventress ill. Ahsoka és Ventress közt

Anakin-Ventress:

Gyerekkorukat rabszolgaként töltötték, amíg egy Jedi meg nem mentette őket. Qui-Gon a Tanács ellenkezése ellenére is ki akarta tanítani Anakin-t, Ky Narec a Tanács tudta nélkül kezdte el kitanítani Ventress-t. Qui-Gon is és Narec is meghaltak mielőtt befejezhették volna a kiképzésüket, ami közrejátszott mindkét tanítvány bukásában: Ventress-nél a ragaszkodás Narec-hez, Anakin-nál hogy emiatt a mester szerepére akkor még felkészületlen Obi-Wan-hoz került, aki nem tudta megtanítani neki, hogy hogyan engedje el azokat akikhez ragaszkodik. Végül a bukásuk miatt mindketten egy Sith-taníványai lettek, aki később elárulta őket.

A TCW negyedik évada még egy lapáttal rátett erre, azzal ahogy megindították Anakin-t a lejtőn és elkezdték beverni az éket közé és a Tanács közé, illetve ahogy az évad végén Ventress elkezdett elfordulni a sötét oldaltól.

 

Ahsoka-Ventress:

Mindkettejük leghőbb vágya az volt, hogy bizonyítsanak a mesterüknek. Mindkettejük mestere olyan Jedi volt, aki Sidious tanítványa lett. Aztán ott van, amit még ők is felismertek: ahogy a Tanács a Szenátus nyomására magára hagyta Ahsokát, kísértetiesen emlékeztet arra, ahogy Dooku, Sidious parancsára elárulta Ventress-t.

Vannak még apróbb és kevésbé feltűnő hasonlóságok is, pl, hogy mindketten egyetlen zöld fénykarddal kezdtek és csak később

álltak át kettőre. Vagy ott vannak a párbajok a Nightsisters és Mortis-trilógiákban: Dooku külső nyomásra Ventress ellen fordult, emiatt egyszerre meg kellett küzdenie a tanítványával és a tanítványa "tanítványával". Ahsoka ugyanígy külső hatásra fordult Anakin ellen, és egyszerre meg kellett "küzdenie" a mesterével és a mestere mesterével.

 

:clap:

Már a végén járhatsz. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...

Mivel korábban nem igazán szenteltem figyelmet ennek a karakternek, gondoltam újranézem a TCW első két évadát, plusz a filmet és meg kell mondjam, hogy most így utólag Ventress az egyik kedvenc szereplőmmé nőtte ki magát. Továbbá hallottam pár rajongótól, hogy van valamiféle vonzalom közte és Obi-Wan között. Erre is jobban odafigyeltem az újranézés során és valóban, már a mozifilmben is volt egy jelenet, amin eléggé meglepődtem. Legalábbis addig nem vettem észre, amíg bele nem futottam ebbe a gif-be:

 

tumblr_mrzvbw037P1qeyszdo1_1280.gif

 

Nade Obi-Wan! :yeah:

 

Az sem volt semmi mit össze flörtöltek egymással a The Hidden Enemy-ben. :o

 

ObiDigsVentress.jpg

 

Öszintén szólva nekem tetszett a kettejük "kapcsolata". Eléggé szórakoztatónak találtam. Kicsit úgy viselkedtek egymással, mint Batman és Macskanő a DC Univerzumból.

Viszont az azért elég durva, hogy milyen erős szexuális töltet van Ventress karakterében, ráadásul ezt James Arnold Taylor és Dave Filoni még csak le sem tagadta:

 

He has an intriguing relationship with Asajj Ventress.

Oh yes, there's a lot of playfulness between those characters. I mean, they really get to flirt! Fans often ask me:

"So what's the deal between Obi-Wan and Ventress?" (Adopts Obi-Wan voice)

"Well, I can't possibly say...."

 

"We also made her... kinda sexy. She flirts with Obi-Wan quite a bit, right? You know, there's something devilish about her that way. She's almost like a forbidden fruit for these guys, that are not supposed to get into relationships. It's nice to see her and Obi-Wan toy with each other." - Dave Filoni

 

Ennyit arról, hogy a TCW gyerekműsornak indult. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindig is csíptem az évődéseiket, ahogy kedvesemnek, drágámnak szólítják egymást stb. Kár, hogy mondjuk nem növesztették meg a hölgy haját a Bounty-ra vagy később a Sabotage történetszál-ra, mert kifejezetten csini is lehetett volna hajjal. Így marad az a pár pillanat amit a Nightsisters-ben láthattunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindig is csíptem az évődéseiket, ahogy kedvesemnek, drágámnak szólítják egymást stb. Kár, hogy mondjuk nem növesztették meg a hölgy haját a Bounty-ra vagy később a Sabotage történetszál-ra, mert kifejezetten csini is lehetett volna hajjal. Így marad az a pár pillanat amit a Nightsisters-ben láthattunk.

Szerintem Ventress furcsán nézett volna ki ilyen hajjal:

 

tumblr_mqr02q2Ke21r7xe1bo6_1280.jpg

Az alábbi két rajongói változatot jobban preferálom:

 

asajj_ventress_by_darrengeers-d7hs0ps.jpg

 

jedi_ventress_wip_by_josephb222-d37olks.jpg

 

De egyébként az alapján, amit láttunk, megy neki a hódítás haj nélkül is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Itt egy újabb hajas kép Ventressről. Szerintem állati jó lett.

Hmm... Egész jó lett. Véleményem szerint ez a hajas Ventress sokkal jobban fest, mint a kopasz változata. Ez amolyan sátánosra/emósra sikerült szerintem. :)

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a képben az a baj, hogy kicsit se hasonlít Ventress -re.

Az a szem valahogy nagyon bizarr lett. :D Amúgy Ventress-hez szerintem jól illett a kopaszság, ment a személyiségéhez. Azt mondjuk el tudom képzelni, hogy miután "megtért", később már hagyta, hogy nőjön némi nőiesség a kobakjára. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • 1 évvel később...

Mivel korábban nem igazán szenteltem figyelmet ennek a karakternek, gondoltam újranézem a TCW első két évadát, plusz a filmet és meg kell mondjam, hogy most így utólag Ventress az egyik kedvenc szereplőmmé nőtte ki magát. Továbbá hallottam pár rajongótól, hogy van valamiféle vonzalom közte és Obi-Wan között. Erre is jobban odafigyeltem az újranézés során és valóban, már a mozifilmben is volt egy jelenet, amin eléggé meglepődtem. Legalábbis addig nem vettem észre, amíg bele nem futottam ebbe a gif-be:

Nekem is az egyik kedvenc karakterem a TCW-ből. A legtalpraesettebb, legmarkánsabb női karakter a sorozatban. Az Obi-wannal való kapcsolata nekem is szemet szúrt, én kifejezetten élveztem az egymással való élcelődéseket, párbeszédeket, párbajokat. Az egyik legemlékezetesebb közös jelenetük számomra, amikor a negyedik évad végén a sok csatározásuk után kénytelenek egymás oldalán küzdeni közös ellenségeik legyőzése érdekében.

 

Viszont az azért elég durva, hogy milyen erős szexuális töltet van Ventress karakterében, ráadásul ezt James Arnold Taylor és Dave Filoni még csak le sem tagadta:

Ez a másik dolog, ami szintén szemet szúrt Asajj Ventress-szel kapcsolatban. Megnézném őt az elkövetkezendő Star Wars-filmek valamelyikében, már csak azért, mert kíváncsi vagyok, hogy mutatna élőben. :love: Eddig úgyis csak animációs meg rajzolt formában láthattuk. De nem ez az egyetlen oka, amiért örülnék a visszatérésének. A másik ok, hogy ha jól emlékszem, az ő története egyelőre nincs lezárva, és ezt szerintem minél előbb orvosolni kéne. Én szívesebben látnám valamelyik SW-mozifilmben Ventresst, mint a Rebelsben. Utóbbiban már így is van elég visszatérő karakter, az pedig nagy dobás lenne, ha az Ébredő erő eseményei után térne vissza. Feltéve, ha addig életben tud maradni. Nem tudom, az ő fajának egyedei átlagosan mennyi ideig élnek.

 

Ennyit arról, hogy a TCW gyerekműsornak indult. :P

Annak indult végül is, csak aztán kissé elfajult egy-egy öldökléssel, meg ugye a Ventressben levő szexuális töltettel. :D A harmadik évadra már elég komoly sorozattá nőtte ki magát.

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik ok, hogy ha jól emlékszem, az ő története egyelőre nincs lezárva, és ezt szerintem minél előbb orvosolni kéne.

Bocs, hogy mindig csak kijavítalak/kötekedek, de az ő történetét lezárták a Sötét tanítvány című könyvben, amit a ki nem adott TCW részek forgatókönyvei alapján írtak meg.

Ha többet mondanék a karakterről, az már erősen spoiler lenne, úgyhogy inkább hagyom, hogy utánajárj, ha érdekel ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, hogy mindig csak kijavítalak/kötekedek, de az ő történetét lezárták a Sötét tanítvány című könyvben, amit a ki nem adott TCW részek forgatókönyvei alapján írtak meg.

Ha többet mondanék a karakterről, az már erősen spoiler lenne, úgyhogy inkább hagyom, hogy utánajárj, ha érdekel ;)

Köszi! Jó könyvnek tűnik, egyből felcsigázta az érdeklődésemet. Most már megvan, melyik lesz a következő Star Wars-regény, amit el fogok olvasni. :) Személy szerint mondjuk jobban örültem volna, ha Ventress történetét nem könyvben zárják le, ennek ellenére amint lesz rá időm, megvásárolom, és elolvasom. Ahogy látom, pozitív kritikákat kapott a szukits.hu felhasználóitól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Nekem is az egyik kedvenc karakterem a TCW-ből. A legtalpraesettebb, legmarkánsabb női karakter a sorozatban. Az Obi-wannal való kapcsolata nekem is szemet szúrt, én kifejezetten élveztem az egymással való élcelődéseket, párbeszédeket, párbajokat. Az egyik legemlékezetesebb közös jelenetük számomra, amikor a negyedik évad végén a sok csatározásuk után kénytelenek egymás oldalán küzdeni közös ellenségeik legyőzése érdekében.

Abszolút egyetértek.

 

Annak indult végül is, csak aztán kissé elfajult egy-egy öldökléssel, meg ugye a Ventressben levő szexuális töltettel. :D A harmadik évadra már elég komoly sorozattá nőtte ki magát.

Szerintem a TCW kezdettől fogva inkább a kamaszoknak szólt és később már mondhatjuk, hogy pl. a huszonéveseknek is. Régen viszont, akik lehúzták a sorozatot, gyakran illették a gyerekműsor megnevezéssel.

 

Emlékszem, a magyar fikázók előszeretettel hívták Ahsokát "Ásókának" :D az egyik szerepjáték fórumon, amin annak idején fent voltam. Egy bizonyos SW rajongó meg azért is nézte meg az 5. évad záró részeit, hogy láthassa Tanót szenvedni. Mondtam is magamban: "Ejnye, azért ennyire nem kell rajongani." :lol:

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 7 évvel később...
14 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Nagyon rég olvastam a könyvet. Hogyan halt meg Ventress, valaki emlékszik rá? Említik a holttestét direktben?

Wookiepedia: "Ventress, now once again on the light side of the Force,[59] died in Vos' arms. Several months later, he and Obi-Wan took her body back to Dathomir where she was laid to rest[5] alongside her sisters[60] in the waters of her village, making tendrils of green mist rise. Vos, followed shortly afterward by Kenobi, began to hear the whispers of the Nightsisters' voices, welcoming their lost sister back home. In fact, as Vos reached out in the Force to say goodbye to Ventress one last time, he thought he could make out the word "sister."[5] Her yellow lightsaber was laid to rest with her"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Nagyon rég olvastam a könyvet. Hogyan halt meg Ventress, valaki emlékszik rá? Említik a holttestét direktben?

Agyonvágták Dooku Erővillámai. És igen, elég konkrétan van említve a holttest, lényegében Quinlan "eltemeti" a Dahtomiron. A könyv vége a releváns itt:

 

"Asajj teteme felemelkedett. Vos az Erő segítségével a mecdence fölé vitte Ventresst, és óvatosan leengedte. A fekete víz lassan összezárult felette, befogadta ölelésébe. Az arca tűnt el utoljára - fehér volt, és olyan nyugalmat tükrözött, amit Ventress az élete folyamán sosem ismert. Vos hirtelen pislogott egyet. Valami történet a vízzel... áltozik a színe?

Halványan derengő, zöld ködcsápok emelkedtek ki a vízből. Zöldek, mint a dathomiri varázslatok fényjelenségei, amikről Ventress mesélt, zöldek, mint az Élet Vize. Vos visszafojtotta a lélegzetét. Halk susogást hallott, ami majdnem úgy hangzott, mint a....

Kenobi mellette termett. A kardját a kezében tartotta, de nem kapcsolta be.

- Vos, mi történik? - kérdezte fojtott hangos. Vos lassan, hitetlenkedve megértette. A szívét édesbús öröm járta át.

- Hallgasd... - csak ennyit felelt. Kenobi engedelmeskedett, és pár pillanat múlva tágra nyitotta a szemét. Ő is meghallotta a suttogást. Nők suttogtak körülöttük. Az Erő visszafogadta eltévelyedett gyermekét, és amikor Vos megidézte magában, hogy utoljára elbúcsúzzon a nőtől, akit szeretett, úgy hitte, megértett egy szót: nővér. Asajj Ventress végül, végre hazaért."

 

Ugyan ez elég végelegesnek tűnik, de ne feledjük, hogy ez egy TCW epizód szkriptjének az "átirata". Ha valódi epizódként születik meg, akkor annyit látunk, hogy Ventress-t elnyeli a sötét víz, miközben zöld kődcsápok emelkednek ki abból, és a halott(!!!) éjnővérek azt suttogják, nővér. És puff, itt jön a végefőcím, nincs tovább. Ha így (lényegében cliffhangerrel) ér véget az epizód, ebből mi magunk is simán azt spekuláltuk volna, hogy Ventress feltámadhat.

A könyvben persze "halljuk" Quinlan gondolatait, olvashatjuk következtetéseit, de ezek nyilván nem szerepeltek volna a TCW-ben, és azért egy Jedi gondolatai az általa annyira nem ismert éjnővér mágiáról nem feltétlen olyasmi, amit készpénznek lehet venni. Még akkor is, ha Quinlan több tudással bírt ezen a téren, mint más Jedik.

És ne feledjük, Ventress egy olyan kultúra tagja, ami elég járatos a halállal való játszadozásban. A zombijaik már elég közismertek, a TCW-ben és az Ahsokában is tiszteletüket tették. De ott van az a két szellemalak is, amelyek megszállták Kanant és Sabine-t a Rebels-ben (3x11 Visions and Voices).

És itt jön képbe a fenti idézetben is megemlített Élet Víze. Ezt több ízben is láthattuk a TCW-ben (3x12-13 Nightsisters és Monster, 4x19 Massacre), ahogy a könyvben szereplő fekete vízzel teli medence is megjelent benne, méghozzá a Massacre című epizódban. Ebben Ventress mártózik meg benne, hogy újjászülessen, mint éjnővér. Egy ideig még a szemei is fennakadtak, mintha tényleg meghalt és újjáéledt volna ("You are now reborn a Sister of the Night" - by Talzin). Na most, a 2018-ban kiadott Unlimited Power című forráskönyv szerint az Élet Víze a következő dolgokra alkalmas: zombikat lehet kreálni, különböző tárgyakat lehet vele megidézni, időlegesen megnövelheti az Éjnővére hatalmát az Erőben, valamint arra is felhasználható, hogy feltámasszon egy nemrég megölt személyt, és meggyógyítsa annak sebeit. S bár Ventress-t több hónappal a halála után "temették el", a könyvben egyértelműen említik, hogy a testét nem sokkal a halála után sztázisba helyezték és abban őrizték, amíg végső nyugalomra nem helyezték. Szóval a test szemszögéből, amikor Ventress elmerült a zöld ködcsápoktól nyüzsgő fekete vízben, még csak pár órája halott.

Mindezeket figyelembe véve igazából nem tudhatjuk, hogyan folytatódott a könyvben félbemaradt jelenet. Mit is jelentett valójában, hogy Ventress testét pont abba a vízbe "temették", amiben már korábban is megmártózott, amiben képletes, de ki tudja, talán szó szerint újjászületett már egyszer. És mit is okozhatott az, hogy a halála után nem sokkal a holtteste talán érintkezésbe került az Élet Vízével. Azt sem tudhatjuk, mit műveltek az éjnővérek hátra maradt szellemei. Visszafigadták, ahogy Quinlan gondolta, vagy segítettek neki visszatérni? Lehet, hogy a könyv befejezése után, amikor mi már nem láttuk, mi történik, Asajj élve és sértetlenül emelkedett ki a vízből a zöld ködnyúlványok ölelésében.

Kicsit olyan, mintha tényleg előkészítték volna annak lehetőségét, hogy Ventress feltámadjon. Amit amúgy már a Resistence-re terveztek. A 2x07 The Relic Raiders című epizód egy nagyon korai változatában még az öreg Asajj Ventress szerepelt, aki Kylo Rennel is harcolt volna. Filoni volt az, aki végül úgy gondolta, hogy Ventress túlságosan elvonná a nézők figyelmét a többi karaktertől, ezért nem támadt fel ebben a részben és sorozatban. Helyette megszületett Mika Grey, az Erőhasználó archeológus, aki a nevét a Ventress-t megszólaltató Nika Futterman után kapta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

"Asajj teteme felemelkedett. Vos az Erő segítségével a mecdence fölé vitte Ventresst, és óvatosan leengedte. A fekete víz lassan összezárult felette, befogadta ölelésébe. Az arca tűnt el utoljára - fehér volt, és olyan nyugalmat tükrözött, amit Ventress az élete folyamán sosem ismert. Vos hirtelen pislogott egyet. Valami történet a vízzel... áltozik a színe?

Halványan derengő, zöld ködcsápok emelkedtek ki a vízből. Zöldek, mint a dathomiri varázslatok fényjelenségei, amikről Ventress mesélt, zöldek, mint az Élet Vize. Vos visszafojtotta a lélegzetét. Halk susogást hallott, ami majdnem úgy hangzott, mint a....

Kenobi mellette termett. A kardját a kezében tartotta, de nem kapcsolta be.

- Vos, mi történik? - kérdezte fojtott hangos. Vos lassan, hitetlenkedve megértette. A szívét édesbús öröm járta át.

- Hallgasd... - csak ennyit felelt. Kenobi engedelmeskedett, és pár pillanat múlva tágra nyitotta a szemét. Ő is meghallotta a suttogást. Nők suttogtak körülöttük. Az Erő visszafogadta eltévelyedett gyermekét, és amikor Vos megidézte magában, hogy utoljára elbúcsúzzon a nőtől, akit szeretett, úgy hitte, megértett egy szót: nővér. Asajj Ventress végül, végre hazaért."

LOL! Ilyen véggel az lett volna a meglepetés ha nem tér vissza. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.