Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Lehet ezzel is akarták jelezni, hogy gyerekeknek készült (legalábbis az eleje). Nem?

Hát nem hiszem, mondjuk Anakin is Szájasnak hívta Ahsoka-t amikor túl sokat beszélt. Talán e miatt viszonzásul Ahsoka Skysrác-nak hívta a mesterét. Ugyanis a kis togruta utálta, ha így hívták...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem hiszem, mondjuk Anakin is Szájasnak hívta Ahsoka-t amikor túl sokat beszélt. Talán e miatt viszonzásul Ahsoka Skysrác-nak hívta a mesterét. Ugyanis a kis togruta utálta, ha így hívták...

 

Ahsoka kezdte el Skysrácozni Anakint, mikor a Christopsison ellenőrízték Rexéket, nemsokkal azután hogy "rásózták" őt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka kezdte el Skysrácozni Anakint, mikor a Christopsison ellenőrízték Rexéket, nemsokkal azután hogy "rásózták" őt.

A "Szkájscrác" nekem se tetszett, eleve milyen első benyomás ez? Én Anakin helyében egyből visszaküldtem volna Yodának, hogy először tanítsák meg, hogyan is kell tisztelnie a mesterét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a SkySrác valóban kicsit kínos. De ha jól tévedek, a 3. évadban már 1x sem hangzott el ez a "becenév"... és a 2. évadban is tán csak 1x volt. Ergo kezd kikopni a TCW-ből a SkySrácozás, ami nem is baj, sőt... DE! Emiatt az egy szó/név/becenév miatt utánlni az egész TCW-t... na az már NO COMMENT kategória!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "Szkájscrác" nekem se tetszett, eleve milyen első benyomás ez? Én Anakin helyében egyből visszaküldtem volna Yodának, hogy először tanítsák meg, hogyan is kell tisztelnie a mesterét.

 

Az is lehet, hogy csak így akart úgymond visszavágni Anakinnak, amiért azt hangoztatta, hogy nem kell neki, meg semmi köze hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Ahsoka csak a Kiválasztott visszautasításától való félelmét akarta a szemtelenkedéssel palástolni.

Érdekes, hogy Ahsoka már teljesen leszokott a "Skyguy"-ról, Anakin viszont még mindig használja a "Snips"-t, pedig a Mortison történtek után kiderült, hogy nem igazán szereti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a SkySrác valóban kicsit kínos. De ha jól tévedek, a 3. évadban már 1x sem hangzott el ez a "becenév"... és a 2. évadban is tán csak 1x volt. Ergo kezd kikopni a TCW-ből a SkySrácozás, ami nem is baj, sőt... DE! Emiatt az egy szó/név/becenév miatt utánlni az egész TCW-t... na az már NO COMMENT kategória!!

Ki az aki e miatt utálja a TCW-t??? :o :o :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom köztünk van Ahsoka ügyvédje is. Vedd feleségül, ha ennyire szereted! ;)

 

Mellesleg nem csak 1 szó miatt nem bírom a sorozatot, ilyet soha nem is állítottam. ;) Ha lesz kedvem gépelni, leírom a gondjaimat. Bár ismerve, hogy ezen a fórumon jórészt csak pozitív kritikát lehet írni, lehet hogy annyiban hagyom...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom köztünk van Ahsoka ügyvédje is. Vedd feleségül, ha ennyire szereted! ;)

 

Mellesleg nem csak 1 szó miatt nem bírom a sorozatot, ilyet soha nem is állítottam. ;) Ha lesz kedvem gépelni, leírom a gondjaimat. Bár ismerve, hogy ezen a fórumon jórészt csak pozitív kritikát lehet írni, lehet hogy annyiban hagyom...

 

Itt most nem arról van szó, hogy ügyvédje vagyok meg szeretem.

 

Amúgy konkrétan nem rád értettem, Darth Riddick hszére válaszoltam csak ezzel. :)

 

Egyébként lehet negatív kritikákat is írni, csak az a nem mindegy, hogy milyen stílusban, és hogy írod azt. De én nem kívánok semmiféle vitába belefolyni, csak jó tanácsként írtam :)

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt most nem arról van szó, hogy ügyvédje vagyok meg szeretem.

 

Amúgy konkrétan nem rád értettem, Darth Riddick hszére válaszoltam csak ezzel. :)

 

Egyébként lehet negatív kritikákat is írni, csak az a nem mindegy, hogy milyen stílusban, és hogy írod azt. De én nem kívánok semmiféle vitába belefolyni, csak jó tanácsként írtam :)

Igazság szerint Darth Sky felé szólt a posztom. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazság szerint Darth Sky felé szólt a posztom. ;)

Amúgy megmondtam már, hogy ne csesztesd Sky -t azért mert kedveli Ahsoka karakterét. Folyton beszólogatsz neki.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazság szerint Darth Sky felé szólt a posztom. ;)

Tényleg nem értem, mi a problémád azzal, hogy kedvelem/szeretem a karaktert (ami úgy látszik nálad már egyet jelent a szerelemmel). Ha te nem csíped, oké, szíved joga, viszont ezt ne úgy tedd, hogy bele próbálsz kötni a másik táborba. Tudtommal pl. Phobos se kedveli különösebben Ahsokát, mégse olvastam tőle egyszer sem hasonló jellegű hsz-eket. Gondolkozz el ezen. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy megmondtam már, hogy ne csesztesd Sky -t azért mert kedveli Ahsoka karakterét. Folyton beszólogatsz neki.

Majd eléri, hogy ki zárják, azt akkor senki sem fog beszólni!

 

Egyébként én úgy gondolom, hogy azért is lehet ritkábban hallani Ahsoka-tól a Skysrác becenevet, mivel ahogy telik az idő úgy komolyodik. Valamint a nem tetszését is így fejezte ki, mivel Anakin nem akarta az ő felkészítését vállalni. Persze ez nem változtat azon a tényen, hogy elég szemtelen volt, ráadásul ha úgy vesszük akkor a tűzzel játszott, mivel egy Padawan nem szemtelenkedhet a Mesterével. Legyen az akár fiatal, öreg, komoly vagy laza. Egy tanítványnak tudnia kell, hogy hol a helye! De ahogy haladunk előre az időben úgy komolyodik a kis togruta, valamint a Mester és tanítvány közti ellenszenv is egyre jobban kihal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom köztünk van Ahsoka ügyvédje is. Vedd feleségül, ha ennyire szereted! ;)

 

Mellesleg nem csak 1 szó miatt nem bírom a sorozatot, ilyet soha nem is állítottam. ;) Ha lesz kedvem gépelni, leírom a gondjaimat. Bár ismerve, hogy ezen a fórumon jórészt csak pozitív kritikát lehet írni, lehet hogy annyiban hagyom...

 

 

Ez a hozzászólásod is provokáció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom köztünk van Ahsoka ügyvédje is. Vedd feleségül, ha ennyire szereted! ;)

 

Mellesleg nem csak 1 szó miatt nem bírom a sorozatot, ilyet soha nem is állítottam. ;) Ha lesz kedvem gépelni, leírom a gondjaimat. Bár ismerve, hogy ezen a fórumon jórészt csak pozitív kritikát lehet írni, lehet hogy annyiban hagyom...

Adná az ég...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy szabad e ilyet, de ha igen akkor itt van egy jó kis videó, hogy miért is szereti egyre több ember Ahsoka-t. :)

 

Ha nem szabad, akkor bocsánat, nyugodtan lehet törölni a hozzászólást és többet ilyen nem fordul elő!

 

http://www.youtube.com/watch?v=FceTwLLymUM&feature=related

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem szabad, elvégre ez egy Ahsokáról szóló topic. :)

 

Én is azok táborát erősítem, akik szeretik a kiscsajt (ha DhenSter itt lenne, most mondaná a magáét :lol: ) bár szerintem ez a fórum 90%-a számára mára már egyértelművé vált. :) Számomra a legsokoldalúbb karakter, mindemellett nagyon szerethető. Napról napra egyre jobban bízom abban, hogy Lucasék "megkegyelmeznek" neki, és nem a TCW-ben lesz a pályafutása vége. Rengeteg lehetőség van benne, ahogy azt nem egy epizód be is bizonyította.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor előszőr tűnt fel Ahsoka,akkor még nem nagyon vált a kedvencemé.A mozifilmben olyan nem is tudom,idegesítő karakter volt,de hát ez alapból érthető volt;ilyen a kezdés(ebben az első évad is benne van).Én a mozifilm magyar megjelenése után kb egy évvel kezdtem el nézni a TCW-t,akkor már az első évad ment,ugye? :) Azután egyre jobban fejlődött technikailag a színvonala(második évad),ami nálam nagyon bejött. :D A harmadik évadban számomra teljesen megváltozott Ahsoka és szerintem mindenkinél. :D:) Határozottan egy oldalon állok Darth Sky-jal és azokkal,akik színtén így vannak vele. :D Nagyon-nagyon remélem,ha már egyszer úgy is kikell őt írni a sorozatból,akkor nem ölik meg. :)

 

ui: Mondjon/írjon bárki bármit,lekell tojni,nem kell vele foglalkozni ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.