Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Mutass már egy építő jellegű, értékes hozzászólást, amit kéthónapos pályafutásod alatt írtál. Kíváncsi vagyok, egyáltalán létezik-e ilyen.

Létezik, mert nem egy ilyet írtam. Az, hogy frenkie belmé köt, más dolog. Jó, hogy nem hagyom magam. Sky meg IGENIS szerelmes Ahsokába értsétek már meg. Én is azu vagyok. TUTI úgy érez, mint én...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mutass már egy építő jellegű, értékes hozzászólást, amit kéthónapos pályafutásod alatt írtál. Kíváncsi vagyok, egyáltalán létezik-e ilyen.

Ezt mondom én is. Nem értem minek kell ezt a kis trollt itt megtűrnünk. Csak rombolja a közösséget.

Már azt is vitatom, hogy a második esély járt e neki, de most már a 10. esélyét is eljátszotta.

Itt az idő bannolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Létezik, mert nem egy ilyet írtam. Az, hogy frenkie belmé köt, más dolog. Jó, hogy nem hagyom magam. Sky meg IGENIS szerelmes Ahsokába értsétek már meg. Én is azu vagyok. TUTI úgy érez, mint én...

Te visszamaradott hülyegyerek, nem érted, hogy ez senkit, de SENKIT AZ ÉGEGYADTA VILÁGON NEM ÉRDEKEL?

Privátban is 10x leírtam neked, de nem vagy képes megérteni. Nem Frenkie az, aki beléd köt, te kötözködsz Sky-al folyamatosan. TA-KA-RODJ!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Létezik, mert nem egy ilyet írtam. Az, hogy frenkie belmé köt, más dolog. Jó, hogy nem hagyom magam. Sky meg IGENIS szerelmes Ahsokába értsétek már meg. Én is azu vagyok. TUTI úgy érez, mint én...

 

Érdekes, hogy én egyet sem láttam... Amúgy örülök az elképesztő sikerednek, őszintén gratulálok hozzá.

 

 

Itt az idő bannolni.

 

De páros lábbal ám.

 

Fölösleges ezen felhúznod magad. Épp ezt akarja, ez a célja, ez tartja életben.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fölösleges ezen felhúznod magad. Épp ezt akarja, ez a célja, ez tartja életben.

Igazad van, csak már privátban is cseszeget, és nem képes felfogni amit mondok neki, úgyhogy most már teljesen elvesztettem a türelmemet.

Na én mára végeztem.

Remélem, mire holnap feljövök ennek a beszélgetésnek, és Bennek is csak a hűlt helyét fogom találni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne válaszoljatok neki privátban sem, sőt el se olvassátok. Nekem is írt olyanokat hogy majdnem leestem a székről. Teljesen ignorálni kell. Ha Ody bannolja holnap más néven reggel. Egy út van a teljes ignorálás. Semmilyen körülmények közt nem szabad neki válaszolni se priviben se a nyilvános fórumon.

A magam tapasztalatából mondom. Engem állattá tett amit szégyellek azóta is. Többet nem fog. Egy út van a levegőnek nézés. Mindenkit nyomatékosan kérnék arra hogy ne válaszoljon neki, még akkor se ha boldog új évet kíván. Ha ezt betartjuk január végén eltűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor ezt az Ahsoka szerelmeskedős témát asszem le is zárhatjuk. Aki még egyszer akár csak céloz arra, hogy a másik Ahsokába szerelmes az automata bannt kap. Engem nem érdekel ha a Dalai Lámába vannak itt egyesek belezúgva, de ne szemeteljük már tele a topikot ilyen dolgokkal. Remélem ezt megbeszéltétek most, mindenki kiírta magából ami ki kellett mert ennyi volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor ezt az Ahsoka szerelmeskedős témát asszem le is zárhatjuk. Aki még egyszer akár csak céloz arra, hogy a másik Ahsokába szerelmes az automata bannt kap. Engem nem érdekel ha a Dalai Lámába vannak itt egyesek belezúgva, de ne szemeteljük már tele a topikot ilyen dolgokkal. Remélem ezt megbeszéltétek most, mindenki kiírta magából ami ki kellett mert ennyi volt.

Ez a beszéd. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor ezt az Ahsoka szerelmeskedős témát asszem le is zárhatjuk. Aki még egyszer akár csak céloz arra, hogy a másik Ahsokába szerelmes az automata bannt kap. Engem nem érdekel ha a Dalai Lámába vannak itt egyesek belezúgva, de ne szemeteljük már tele a topikot ilyen dolgokkal. Remélem ezt megbeszéltétek most, mindenki kiírta magából ami ki kellett mert ennyi volt.

Ideje, baromira unom már a témát...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végig olvasván a hozzászólásokat, fogom a fejem...

Viszont vissza térvén a helyes útra, valaki azt írta, hogy nagyon csábító az a lépés, ha Ahsoka szerelmi szálait párhuzamosan húzzák Anakin szerelmi szálaival. Így felvetődik a kérdés, hogy ha esetleg a kis togruta elveszti Lux-ot, akkor nem áll e át ő is a Sötét Oldalra? Persze két külön lényről van szó, és két külön személyiségről, de azért mindkettőben ott ég a szeretet lángja.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végig olvasván a hozzászólásokat, fogom a fejem...

Viszont vissza térvén a helyes útra, valaki azt írta, hogy nagyon csábító az a lépés, ha Ahsoka szerelmi szálait párhuzamosan húzzák Anakin szerelmi szálaival. Így felvetődik a kérdés, hogy ha esetleg a kis togruta elveszti Lux-ot, akkor nem áll e át ő is a Sötét Oldalra? Persze két külön lényről van szó, és két külön személyiségről, de azért mindkettőben ott ég a szeretet lángja.

Ennyire nyilvánvalóan szerintem nem ismétlik meg önmagukat, ha mégiscsak ilyesmire vetemednének, akkor inkább épp hogy az ellenkezője történne, csak hogy megmutassák, hogy így is végződhetett volna Anakin és Padmé története, nem kellett volna, hogy katasztrófába torkolljon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ideje, baromira unom már a témát...

Ne aggódj, ezzel nem voltál egyedül

 

Így felvetődik a kérdés, hogy ha esetleg a kis togruta elveszti Luxot, akkor nem áll e át ő is a Sötét Oldal?

Héhéhé, még csak pár mondatot váltottak egymással. Nem hiszem, hogy már elérkezett az ideje annak, hogy a házasságukról beszéljünk, főleg hogy az a "szeretet lángja", amiről beszélsz még csak egy kis szikrácska közöttük.

Azt meg főleg nem értem miért lépne Ahsoka a Sötét oldalra, csak azért mert megszegte a Jedi Kódex egy aprócska pontját(amit csak úgy halkan megjegyzek elég sokan megtették már - pl.: Mundi mester még házas is volt, és nem olyan titkos házas mint főhőseink). Lehet szeretni a Jedi Rendben is, csak tudni kell lemondani a szeretteikről ha a kötelesség azt diktálja, ami ugye nem tartozott Anakin erősségei közé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Héhéhé, még csak pár mondatot váltottak egymással. Nem hiszem, hogy már elérkezett az ideje annak, hogy a házasságukról beszéljünk, főleg hogy az a "szeretet lángja", amiről beszélsz még csak egy kis szikrácska közöttük.

Azt meg főleg nem értem miért lépne Ahsoka a Sötét oldalra, csak azért mert megszegte a Jedi Kódex egy aprócska pontját(amit csak úgy halkan megjegyzek elég sokan megtették már - pl.: Mundi mester még házas is volt, és nem olyan titkos házas mint főhőseink). Lehet szeretni a Jedi Rendben is, csak tudni kell lemondani a szeretteikről ha a kötelesség azt diktálja, ami ugye nem tartozott Anakin erősségei közé.

 

Mundi azért egy picit más eset, a Tanács neki azért adott parancsotengedélyt a nősülésre, mert a cerániaiak a kihalás szélén álltak, és nem lehetett túl nehéz nem ragaszkodnia öt feleséghez és hét gyerekhez akikről kábé ez volt minden amit tudott. Mármint, hogy ennyien vannak ;)

 

Azt én is kizártnak tartom, hogy Ahsoka a sötét oldalra állna Lux halála miatt. Meg aztán a 16-os epizód címe nem épp arra utal, hogy Lux nem fogja túlélni a Death Watch szálat, úgyhogy ezen felesleges izgulni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra gondoltam, hogy Ahso talán Hanhoz hasonlóan karbonba lesz fagyasztva, csak hosszabb időre és így kerül ki a képből a 3-4-5-6. filmből. Szerintem simán elképzelhető.

 

1000 dolog közül választhatnak az alkotók, de nekem azért ez csöppet valószínűtlennek tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra gondoltam, hogy Ahso talán Hanhoz hasonlóan karbonba lesz fagyasztva, csak hosszabb időre és így kerül ki a képből a 3-4-5-6. filmből. Szerintem simán elképzelhető.

 

Háááát, nem azért, de nem gondolod, hogy ez egy a halálnál sokkal rosszabb sors? Arra ébredni, hogy x évig le volt fagyasztva, rájönni, hogy mindenki, akit ismert rég meghalt, hogy a Klónok Háborúja azzal végződött, hogy a saját mestere vezetésével a klónok szinte kiirtották a Jediket, stb stb.

Tudom, hogy pl az Avatar: Az Utolsó Léghajlító-ban remekül megoldották ugyanezt a dolgot, de a különbség az, hogy annak a rajzfilmnek Aang, a főszereplő, lefagyasztása indította el a cselekményét. Ahsokát viszont utólag hozták be egy nagy vonalakban már befejezett történetbe, mellékszereplőként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nana. Ott volt ám Ellen Ripley is. :D

Őt nem újraklónozták?

OFF

Az később volt, az első film után az igazi Ripley valami száz évet töltött hibernálva a Narcissuson.

 

Mindenesetre nem igazán értem, hogy hogy jön ez ide?

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenesetre nem igazán értem, hogy hogy jön ez ide?

Látod ezt én sem.

 

Ami a karbonitos dolgot illeti, annyi értelme lenne, mint Ahsoka halálának. Az Ep3 tükrében számomra nem hiteles, hogy míg a lány valahol be van fagyasztva (vagy halott), Anakin és volt mestere vígan dalolászva indulnak kiszabadítani a kancellárt és később is viszonylag önfeledten poénkodnak.

Egyébként már jó párszor kitárgyaltuk, miért nem valószínű, hogy a halált lépik meg a számtalan lehetőség közül. Ne vedd személyeskedésnek, de a fagyasztás még a halálnál is pocsékabb ötlet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Az később volt, az első film után az igazi Ripley valami száz évet töltött hibernálva a Narcissuson.

 

Mindenesetre nem igazán értem, hogy hogy jön ez ide?

Csak példának hoztam föl, erre reagálva:

 

"Háááát, nem azért, de nem gondolod, hogy ez egy a halálnál sokkal rosszabb sors? Arra ébredni, hogy x évig le volt fagyasztva, rájönni, hogy mindenki, akit ismert rég meghalt,....."

 

Amúgy ide tényleg OFF, de filmtörténelembe történt ilyen és megvalósítható. Ennyi. :) 57 évet volt hibernálva amúgy. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak példának hoztam föl, erre reagálva:

 

"Háááát, nem azért, de nem gondolod, hogy ez egy a halálnál sokkal rosszabb sors? Arra ébredni, hogy x évig le volt fagyasztva, rájönni, hogy mindenki, akit ismert rég meghalt,....."

 

Miért nem gondolod, hogy Ripley utálta, hogy amiatt a nyavalyás bogár miatt, a kislánya megvénült, mielőtt ő hazaért?

 

Amúgy ide tényleg OFF, de filmtörténelembe történt ilyen és megvalósítható. Ennyi. :) 57 évet volt hibernálva amúgy. ;)

 

Jó, ez világos, de Ripley esetében nem voltak olyan apró, zavaró tényezők, mint például, hogy a történet főszála már lezárult. :P

 

Ahsokának előbb-utóbb meg kell halnia, és szerintem akkor már inkább azelőtt, hogy a Lázadás megalakul. Mondanám, hogy jó lenne, ha ő lenne az egyik alapítója, de attól tartok, a TFU-fanok megköveznék akárki vesse is fel ezt az ötletet. Pedig őszintén szólva több értelme lenne, mint a játék-sztorijának :D

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.