Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Most, hogy belegondoltam, a Tomboló Erőnek azért is kell majd mennie, mert nagy kaliberű történet. A Lázadás megalakulásának történetét meséli el, amit a Rebelsben biztos máshogy akarnak megoldani.

Ezt a gondolatot továbbgördítettem és úgy vélem, hogy elsősorban a nagy kaliberű történetek juthatnak hasonló sorsra. Szerintem főleg a The New Jedi, Order, Dark Nest, Legacy of the Force, Fate of the Jedi vonal lesz a következő.

Szerintetek melyek a legesélyesebbek, melyek hasonló sorsra juthatnak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, hogy egyre valószínűbb, hogy kikerül a kánonból a TFU, kíváncsi vagyok, hogy hányan fogják megvenni a második könyvet.

Nekem eleve nem tetszett az első, emiatt nem szándékozom megvenni. Válogatnom kell, mi kerüljön polcra és mi nem. Az elmúlt években 3 könyv már amúgy is kimaradt :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Melyik az a 3 könyv? :)

Yoda, LS és a Mindor árnyai valamint Revan. Hoppá, még egy ráadás, a horrorsztori, csak éppen nem emlékszem a címére, de több hiányzó nem rémlik. Plusz azokat sem vettem meg, amelyek korábbról, más kiadótól megvoltak.

 

Lehet esetleg már sejteni, hogy az 501-es megjelenése csúszik-e majd a 66-os csúszása miatt? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda, LS és a Mindor árnyai valamint Revan. Hoppá, még egy ráadás, a horrorsztori, csak éppen nem emlékszem a címére, de több hiányzó nem rémlik. Plusz azokat sem vettem meg, amelyek korábbról, más kiadótól megvoltak.

 

Lehet esetleg már sejteni, hogy az 501-es megjelenése csúszik-e majd a 66-os csúszása miatt? :hmm:

Nagy kár! A Revan és a Halálosztag a legjobb regények között vannak, amiket olvastam. A Yoda se rossz, a Luke viszont elég béna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idén júliustól már jönnek a Rebels első könyvkiadványok. Pesze ezek még csak gyerekkönyvek lesznek: képeskönyvek, matricás albumok, meg ilyenek.

Az a prequel junior regény a sorozathoz viszont érdekesnek hangzik.

http://www.theforce.net/bookschedule/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb részlet a Honor Among Thieves című regényből.

http://www.theforce.net/story/front/Star_Wars_Honor_Among_Thieves_MicroExcerpt_2_156519.asp

 

A Rebels könyvekről jutottt eszembe, szerintetek érdemes lenne ezeket megjelentetni nálink is? Egyelőre csak ilyen ifjúsági könyvekről van szó.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Clone Wars hasonló témájú könyveit az Egmont adta ki, ami meg eléggé Disney szagú cég, úgyhogy szerintem van rá esély, hogy a Rebels-el is hasonlóan járnak majd el itthon, főleg most, hogy a Star Wars is Disney kézben van.

Viszont ezzel kapcsolatban az jutott eszembe, hogy az Egmont adott ki Clone Wars képregényeket. Ha lesz ilyen a Rebels-nek is, akkor lehet, azokat is kiadják itthon. Nem lenne rossz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez előfordulhatott volna, ha nem történne meg ez:

http://www.ujkonyvpiac.hu/index.php/component/k2/item/484-egmont-off

 

Ezek alapján valószínűleg egy új kiadó kezébe fognak kerülni ezek a kiadványok is. A kérdés, hogy melyikébe? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Schreibert, a Maul: Lockdown íróját kérdezték erről-arról:

http://www.theforce.net/story/front/Transcript_Del_Reys_Facebook_Chat_With_Maul_Lockdown_Author_Joe_Schreiber_156612.asp

 

Érdekes, hogy Schreiber nagyon szereti Ahsoka karakterét is, szívesen írna róla is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.