Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Mi a fszom ez a b*romság mán megint...a bányatavi lidérc visszatért? Ugye nem mondjátok komolyan, hogy ez az idióta öklendező, vonyító jajongás lesz a filmben....ugye nem?

 

Olyan, mintha egy részeg b*rom éppen t*könszúrná magát.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem EU, Lucas mondta. Legalább is köze sincs a többi hagyományos EU halmazhoz. Nem olvasod a topikokat, ejj-ejj, pedig ez már rég tudvalévő. :)

Lehet, mondjuk én biztos nem tudnám elképzelni a TCW-ben látottakat megtörtént eseményekként. Csak mondjuk hivatalosabb mint a Jar Jar suliba megy meg Jar Jar a seregben-típusú alkotások. :D

 

Ez a hang meg: :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom, itt arra gondol Obi, hogy a TCW-ben látott jelenetek egyikét-másikát nehéz lenne elképzelni a filmekben. És amikor magam előtt látom Dookut, Anakint és Obi-want egymáshoz kötözve, hajlok igazat adni neki. :P

 

Ezzel együtt a TCW szerintem egy köztes szintet képvisel a filmek és az EU között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom, itt arra gondol Obi, hogy a TCW-ben látott jelenetek egyikét-másikát nehéz lenne elképzelni a filmekben. És amikor magam előtt látom Dookut, Anakint és Obi-want egymáshoz kötözve, hajlok igazat adni neki. :P

 

Ezzel együtt a TCW szerintem egy köztes szintet képvisel a filmek és az EU között.

A TCW a filmek kiegészítése. Nem több és nem kevesebb szerintem, de ebbe itt ne menjünk bele mert ennek is meg van a maga helye. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a borítók holo-hatásúak lesznek. Ez érdekesen hangzik. :hmm:

Lentikuláris, mint a Harry Potterek, az Eredet és az Angyalok és Démonok borítója. Azaz mozgatod és mozog a kép :)

Ez jópofa dolog, én szeretem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lentikuláris, mint a Harry Potterek, az Eredet és az Angyalok és Démonok borítója. Azaz mozgatod és mozog a kép :)

Ez jópofa dolog, én szeretem :)

Tudom milyen ez, de aki látott már pl. ilyen holo-hatású bélyeget az is sejtheti, hogy mi lesz. Szuper ötlet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom milyen ez, de aki látott már pl. ilyen holo-hatású bélyeget az is sejtheti, hogy mi lesz. Szuper ötlet!

Én a Nemzeti Múzeumban láttam holografikus koronát, és az más volt :)

Amúgy meg nem pont neked írtam, lehet, hogy mások nem tudják hova tenni, hogy mi is az a holo-hatású :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a borítók holo-hatásúak lesznek. Ez érdekesen hangzik. :hmm:

Ajajj... :para: Az ilyen "reszelő" felületű képek érintése engem roppantul tud irritálni. Nem tudom, miért, de ha hozzájuk érek, feláll a hátamon a szőr.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem EU, Lucas mondta. Legalább is köze sincs a többi hagyományos EU halmazhoz. Nem olvasod a topikokat, ejj-ejj, pedig ez már rég tudvalévő. :)

Ej-ej, Te sem követed akkor a topikokat rendesen, ledumáltuk már párszor, hogy nem mindenki így fogja fel :P

 

Szerintem tök mindegy, milyen ez az Obi-hang, nincs nagy jelentősége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ej-ej, Te sem követed akkor a topikokat rendesen, ledumáltuk már párszor, hogy nem mindenki így fogja fel :P

Hja. Van akinek az EU az SW, van akinek a 4-5-6, stb... Persze a lefektetett keretek ettől még léteznek, maximum nem tudunk beszélgetni az SW azon szeletéről ami téged vagy engem nem érdekel.

 

Meg is hallgattad az újat? Mert ez van annyira rossz, hogy jelentősége legyen.

Így van. Botrányos ez a hang, de szerintem biztos nem lesz benne a filmben, ez csak valami teszt lehetett, vagy nyers változat, netalán fake. Nekem mindegy minek nevezzük, de ez sz@r.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajajj... :para: Az ilyen "reszelő" felületű képek érintése engem roppantul tud irritálni. Nem tudom, miért, de ha hozzájuk érek, feláll a hátamon a szőr.

Szerintem csak a borító egyes elemei lesznek ilyen dimenziós hatásúak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem se a filmből kivágott jelenetekből ollózták össze.

 

Anno volt egyszer még régen a tv-ben egy hasonló, ma 4D-nek nevezett ilyen élményutazás vagy miféle bemutatása, ahol a Halálcsillag fölött egy TIE vadász pilótafülkéjéből kipillantva a Halálcsillag fölött üldöztük a lázadó gépeket. Neten sehol se találok róla ilyen videót. Tisztára valósághű volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki van csukva hogy a filmből, ahhoz túl rajzfilmes a hatása. Szerintem a Disney tour kedvéért csináltak ilyen jól kinéző animációkat.

Igen, ez az. Amerikában a stúdió vidámparkokban egy csomó ilyen nagyfilmekhez készült effektes kisfilm készült. A Star Wars-osoknak Star Tours a címe. Itt az egyikről egy kamerás felvétel (0:28-tól kezdődnek a látványos részek):

 

http://www.youtube.com/watch?v=JMRUy0bWiU8

 

Pod-Race-es Star Tour (1:20-tól érdemes nézni, elötte pofáznak)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kétszer néztem meg egymás után, hogy felfogjam a látványt.

Én meg háromszor! Ilyen lenne a mai technológiával az SW4-5-6. Az k*rva jó, amikor a hajó közeledik a halálcsillag felszínéhez és láthatóvá válnak a felszíni formák. :o Kár, hogy ott van a vágás. :(

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna nagyon úgy nézz ki, hogy nem lesz videó a full előadásról. Kicsi a terem, könnyen kiszúrják a felvevőket. Talán majd valami bennfentes kiad valamit. Nagyon kíváncsi vagyok rá. A Halálcsillagos rész nekem is piszkosul bejön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.